Johannes Wouters van Trirum, 1924 - 2011. Spelende poezen op kleed met koperen kan. Olieverf op linnen. Afmeting; 40 x 50 cm. In goede staat.
Antiek Hollands 19e eeuws mahoniehouten haardscherm met snijwerk en gobelin. Afmeting: 110 x 75 x 56 cm. In goede staat.
Duitse antieke wortelnoten naaitafel, Louis Philippe omstreeks 1870, met mooi intarsia binnenleven met deksels en vakverdeling, Recentelelijk professioneel gepolitoerd en gerestaureerd, Afmeting 80x47...
Vooroorlogse Makkumse polychrome keramieken nat-fruitschaal met lekschaal, en een Hollandse Gouda platelen polychrome Regina rozensteker. Afmting . 17-27 cm. In goede staat
Vier oude Bing& Grondahl porseleinen figuren. Baby's door Sven Lindhart. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
Achttiende eeuws Hollands eikenhouten kabinet, met halve zuilen en capitellen, mooi snijwerk en lijstenwerk, mooie patina, en mooi beslag. Afmeting 240x185x56cm.In goede staat
Oude lange bontjas van 'Pelterijen Donkerwolke' uit Enschede. Kleur: Lichtbruin.. Lengte/afmeting: 115 cm. In goede staat
Antieke iepenhouten Engelse Low board met drie lades en twee deurtjes met origineel beslag. Circa: 1920. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 41 x 162 x 43 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten tweedeurs broodspinde. Houtgepind. Waarschijnlijk gemaakt van 18e/19e eeuwse houtdelen. Afmeting: 132 x 76 x 46 cm. In goede staat.
Jan te Wierik, 1954 - 2002 Rekken. Fantasie figuur op fiets. Veredelde zeefdruk door Jan te Wierik opgehoogd. Epreuve de artiste. Zeefdruk op papier. Afmeting: 66 x 53 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke ivoren figuren van olifanten. Circa 1920-1950. Eén maal twee Indische olifanten op hoorn basement, circa 1920. Eén maal Afrikaanse olifant op houten basement. Eén maal twee Afrikaans...
Hollands, 19e eeuw, eikenhouten luierkabinet, ca. 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 162x43x102 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame antieke landkaart uit 1626 door John Speede. 'New Map of XVII provinces low Germanie. Handingekleurd (verkleurd + klein scheurtje in middenvouw). Afmeting: 42 x 55 cm. In redelijk/goede staat...
Twee oude Afrikaanse ivoren figuren op houten basement. Midden 20e eeuw. Vrouw met kruik en schaal op hoofd. Vrouw met vijzel en stamper. Afmeting: 22-25 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel c...
Lot van 23 Hollandse tegels met diverse decors, waaronder tulpen, papagaai, figuren decors, wit (restauraties). 17e-18e eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Antieke ronde Perzische tegel. Polychrome decor met figuur. Circa 1900. Afmeting: 20 cm ø. In goede staat.
Aris Knikker 1887 - 1962. 'Plaggehut met boerin en geit'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat
Twee grote oude messing kaarskandelaars, 20e eeuw. Afmeting H.. 40-47.5 cm. In goede staat.
Twee grote Imari porseleinen sierschotels. 19e Eeuw. Eén maal met mandarijn-eenden en vogels. Eén maal Geisha in landschap. Afmeting: ø 39 - 40 cm. In goede staat.
Oude 50-er jaren banjo-ukelele. Ongemerkt. Afmeting: 78 cm. In goede bespeelde staat.
Oude/antieke Japanse benen monnik op houtgestoken basement. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Antiek (Duits) notenhouten bankstel. Bank en drie stoelen (op wielen.) Circa 1880. Historisme. (rode velours beschadigd). Afmeting: 106 x 147 x 68 cm. en 106 x 66 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Italiaanse houten piedestal met polychromie. 20e Eeuw. Moor draagt oesterschelp. Afmeting: 130 cm. In goede staat.
Grote Chinese dekselpot, compositie metaal, met Foohond, florale decors en olifantenkoppen, 19e Eeuw. Afmeting: H.58 cm. In goede staat.