Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeldje Jongeman, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 120 EUR

Antieke bronzen figuur, boeren jongen met handen in zijn zak. Door Julius Paul Schmidt-Felling, 1835-1920. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Speelgoedauto's (4x)
Startprijs 80 EUR

Vier oude blikken speelgoedauto's in originele doos. Tweede helft 20e eeuw. . U.S. Army Jeep M.P. (S.Y.-Japan)., . Dump Truck (China). Pontiac (Japan).en Racing Car (China). Afmeting. 17-27 cm. In ...

Speelgoed Bandai
Startprijs 40 EUR

Oude blikken speelgoed politie Kever, Bandai-Japan. Ca. 1960. (Bespeeld). Afmeting. 19 cm. In redelijk/ goede staat

Lotje gouden sieraden divers.
Resultaat: 75 EUR

Lotje gouden sieraden, 585/000 bestaande uit een ovale streekhanger en 3 ringen. totaal ca 5,5 gram.

2x Chinese gemberpot + zilv. dop
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en tekens, met zilveren deksels (gekeurd). Afmeting: 14 x 10 cm ø. In goede staat.

Bronzen uil op boeken
Resultaat: 275 EUR

Art Deco-stijl bronzen uil op zwart marmeren basement (chip). 21e Eeuw. Met monogram WMS v H. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Beeld "Vrouw"
Startprijs 50 EUR

Antiek compositie metalen Frans klokkenbeeld, Athene. (één vinger er af) Circa 1900. Afmeting: 33 x 27 x 9 cm. In redelijke staat.

W. Witsen, 2x ets.
Resultaat: 900 EUR

Twee maal Willem Witsen, 1860-1923. Eén maal kade met figuren bij regen. Eén maal grachtgezicht Amsterdam. Etsen op papier. Afmeting: 32 x 25 cm. en 31 x 24 cm. In goede staat

Houtsnede
Startprijs 80 EUR

Antieke Japanse ingekleurde, gesigneerde houtsnede. Circa 1900 of ouder. Voorstelling van vogels bij waterpartij. Houtsnede op papier. Afmeting: 36 x 23 cm. In goede staat.

Tischbaumbass
Startprijs 30 EUR

Oud Duits carnaval speelgoed 'Tischbaumbass' door Firma Goldon. In doos. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Lot diverse bestekdelen
Resultaat: 60 EUR

Lot diverse bestekdelen, bestaande uit een doos met 12 tafelmessen, een doos met 6 fruitmessen, een cassette met een 6 persoons viscouvert met ivoren heft, een doos met 6 paplepels, een cassette met 6...

Keramieken presenteerblad
Startprijs 60 EUR

Antiek Duits keramieken presenteerblad met florale decor en vernikkelde omranding. Circa: 1915. Afmeting: 5 x 52 x 36 cm. In goede staat.

2x Kantonese vaas
Resultaat: 130 EUR

Twee maal Chinese/Kantonese porseleinen vazen met fijn geschilderde figuren en goud decors. 19e Eeuw. Twee minimale chips. Afmeting: 22 - 26 cm. In goede staat.

Granaatarmband
Resultaat: 50 EUR

Witmetalen slavenarmband aan de bovenzijde versierd met granatenrozet, 60x50mm. Voorzien van bakslot en veiligheid.

Granaatarmband met gouden sluiting
Resultaat: 220 EUR

Armband van granaten met GG 585/000 sluiting. Een vier rijige armband van granaten, ø 5 mm, bevestigd aan een gouden langwerpige sluiting bezet met 3 granaten, 21x8 mm. Voorzien van een gouden veiligh...

Pendule, Jan van Spijk.
Resultaat: 1.000 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Franse pendule. Toelichting: Kapitein Jan Speyk, 1802-1831. Voordat hij bij een zelfmoordaanslag zijn schip liet exploderen. Circa 1870, Kapitein in schip met originele polychrom...

Grote pendule, man met hond
Startprijs 850 EUR

Grote antieke Franse empire pendule, circa 1830. Wit Carrera marmer met vuurverguld brons. (basement voorkant scheur). Goede vergulding. Achtdaags, halfuur-slag met touwtjesslinger. Afmeting:35x15x 53...

Bali hanen gevecht
Resultaat: 40 EUR

S, Ventje Bali '75 (Samanki -1941). Kemphanengevecht. Olieverf op linnen. Afmeting: 48x86 cm. In goede staat.

Visschep, zilver.
Startprijs 160 EUR

Zilveren visschep, ajourgezaagd met krullen decor en zwart houten handvat. MT.: J.H.Schouten, Amsterdam, jl.: q:1875. 30x9cm. In goede staat.

Boedha op stier, Chinees.
Startprijs 190 EUR

Oude/antieke ? Oosterse boedha op stier met rest-vergulding (één stukje los erbij). Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, meisje met vlecht.
Resultaat: 250 EUR

Bronzen figuur op marmeren basement. 21e Eeuw. Naar Degas. 'Meisje met vlecht'. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Weense pendule.
Startprijs 250 EUR

Antieke Weense wortelnoten pendule met geëboniseerde lijsten. Circa 1820. Origineel uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Stilleven, Bloemen.
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. 'Narcissen,tulpen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd.
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd. Twee bustes naar oud voorbeeld. Houtskool op papier. Afmeting: 57 x 41 cm. In goede staat.