Walter Rorhbach, Duitse school 1939. 'Landschap met opvliegende eenden'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Groot verzamelalbum vol met antieke kunstwerken. Onder andere; Aquarellen, tekeningen, sepia's etc. . Hoofdzakelijk diverse Duitse schilders. Sommige werken bevatten vochtvlekjes. Afmeting: 97 x 36 x...
Grote Imari-stijl porseleinen olie en azijnstel. Drie-delig,1e helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Zes delen antiek messing. Twee kandelaren, één grote blaker, één stofblik, één flacon en één kaarsdover. Afmeting. 16-28 cm. In goede staat
Twee lederen kamelen met glazen ogen, 20e eeuw.. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat
Engelse antieke mahoniehouten toiletspiegel. Met lades en klepdeksel (verlijming los). Afmeting: 80 x 56 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Lot houten miniatuur schildersezels met florale beschilderde palets. Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.
Koperen penkandelaar in gotische stijl. 19e Eeuw. Afmeting: H.44 cm. In goede staat.
Italiaanse waaier in lijst, 18e eeuw. Handbeschilderd, aquarel met zeemeerminnen en engelen voorstelling, met benen greep. Afmeting: 40-62 cm. Incl. lijst. In goede staat.
Oude Hollands Makkumse keramieken tabakspot met messing deksel. Afmeting: 36 x 21 cm ø. In goede staat.
H. Sanders. Circa 1920. 'Besneeuwd landschap bij avond'. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 12 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuw Engelse mahoniehouten theetafel, ca. 1830. Afmeting. 75x77x43 cm Paar haarscheure v erder in goede staat.
Houtgestoken mahoniehouten piedestal uit de 20e eeuw. Afmeting: 96 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten speelplatenkastje met drie schuiflades (voor polyphone) op wieltjes. Circa: 1900. Afmeting: 66 x 45 x 37 cm. In goede staat.
Oude Douwe Egberts (D.E.) reclame affiche in lijst, circa 1950. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.
Drie oude Van Nelle voorraadblikken. Onder andere: Mintjes, koffie/thee. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 32-40 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek handbeschilderd porseleinen bord met kopergeslagen omranding. Circa: 1900. Afmeting: ø 38 cm. In goede staat.
Twee Russische boeken. 18e Eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In matige toestand.
Gouden ring, 585/000, met amethist. Art Deco ring met grote ovale zetkast met gekreste bewerking, bezet met een ovaal gefacetteerde amethist, 20x12 mm, ca 11,6 gram, ø 56. In goede staat.
Lot zilveren sieraden bestaande uit een armband met barnsteen, manchetknopen, een peervormig hangertje, gevlochten ring en een armband met bloemetjes, gebroken. Totaal ca 33 gram
Prachtige zilveren hengselmand, 833/000,. Ovaal gecontourneerde mand gemaakt uit ajourwerk met een florale rand met opgelegde C-voluten en 4 engelenkopjes. Met gecontourneerd hengsel met parelrand en...
Antieke notenhouten gestoken barometer met Hollands opschrift. Ca. 1900. Afmeting. 37 cm. In goede staat.
Oude Afrikaanse gestoken kalebasstok, 20e eeuw. Vermoedelijk Massai/Kenia of Tanzania. Lengte: 40cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten grammofoon voor onderdelen, wormbeval, 30x40x40, In matige staat