Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Willem Paerels
Startprijs 600 EUR

Willem Paerels, 1878-1962. Belgische school. Voorstelling: 'Vissersboten bij ondergaande zon'. Pastel op papier. Afmeting. 70x90 cm. (groot werk). In goede staat.

Onduidelijk gesign. 'Paardenpolo'.
Startprijs 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Paardenpolo. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 70 cm. In goede staat.

Paul Serrure
Resultaat: 75 EUR

Paul Serrure. (Atelier). 19e-20e Eeuw. Acht naaktstudies in lijst. Afmeting: 58 x 75 cm. In goede staat.

A. Segaar
Startprijs 350 EUR

A. Segaar, 1888-1962. Landschap met Drentse riet gedekte boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting. 45x30 cm. In goede staat.

J. van Zwolle, 'Bloemenmarkt Amsterdam'.
Startprijs 300 EUR

J. van Zwolle. Circa: 1930. 'Bloemenmarkt Amsterdam'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

A. Vles, 'Stadsgezicht Gent'
Startprijs 120 EUR

A. Vles 1935 Gent. 1880 - 1967. 'Stadsgezicht Gent'. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 32 cm. In goede staat.

Witgouden broche Art Deco
Resultaat: 280 EUR

Witgouden broche, 585/000, Art Deco, met diamant en onyx. Staafbroche met in het midden een rechthoekige onyx in het midden voorzien van een gladomzetting met briljant geslepen diamant, ca 0,03 crt. O...

Witgouden ring met wapen
Resultaat: 275 EUR

Witgouden zegelring, 585/000, met vierkante plaat voorzien van een wapengravure. 10x10 mm. ø 46 ca 9 gram. De ring is voorzien van een verkleinveer.

Walter Rorhbach, opvliegende eenden
Startprijs 150 EUR

Walter Rorhbach, Duitse school 1939. 'Landschap met opvliegende eenden'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Verzamelalbum kunstwerken
Startprijs 250 EUR

Groot verzamelalbum vol met antieke kunstwerken. Onder andere; Aquarellen, tekeningen, sepia's etc. . Hoofdzakelijk diverse Duitse schilders. Sommige werken bevatten vochtvlekjes. Afmeting: 97 x 36 x...

Brandewijn kom, zilver.
Startprijs 740 EUR

Antieke zilveren brandewijnkom, versierd met drijfwerk van acanthusbladeren, krullen, schilden en cartouchen. De grepen zijn gemaakt uit engelen met palmetten. 26x12x8cm.ca 204 gram. Sneek 1737. In ...

H. Sanders, besneeuwd landschap.
Resultaat: 160 EUR

H. Sanders. Circa 1920. 'Besneeuwd landschap bij avond'. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 12 cm. In goede staat.

Gouden ring met schild
Startprijs 75 EUR

Geelgouden ring 585/000 met wapenschild en briljant. Fijne ring met in het midden een wapenschild, 7,3x9,8 mm, met een briljant ca 0.02 crt. ø 53 ca 2,3 gr Nieuw

Witgouden Choker
Startprijs 2.500 EUR

Prachtige witgouden choker, 750/000, met veel briljanten. Choker gemaakt uit cilindervormige schakels, ø 4,3 mm., voor 2/3 bezet met diamanten. De sluiting bestaat uit een clip versierd met drie rijen...

Kristallen bonbonniere met zilveren voet.
Resultaat: 40 EUR

Kristallen bonbonniere met gecontourneerde rand en geëtst graveerwerk geplaatst op een zilveren voet, 835/000, met gecontourneerde rand. jl.: V:1855. 7x7cm. Enkele chips

Lotje gouden sieraden divers.
Resultaat: 75 EUR

Lotje gouden sieraden, 585/000 bestaande uit een ovale streekhanger en 3 ringen. totaal ca 5,5 gram.

2x Chinese gemberpot + zilv. dop
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en tekens, met zilveren deksels (gekeurd). Afmeting: 14 x 10 cm ø. In goede staat.

Gouden ring met amethist Art Deco
Startprijs 350 EUR

Gouden ring, 585/000, met amethist. Art Deco ring met grote ovale zetkast met gekreste bewerking, bezet met een ovaal gefacetteerde amethist, 20x12 mm, ca 11,6 gram, ø 56. In goede staat.

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 40 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit een armband met barnsteen, manchetknopen, een peervormig hangertje, gevlochten ring en een armband met bloemetjes, gebroken. Totaal ca 33 gram

Zilveren mand met hengsel
Resultaat: 280 EUR

Prachtige zilveren hengselmand, 833/000,. Ovaal gecontourneerde mand gemaakt uit ajourwerk met een florale rand met opgelegde C-voluten en 4 engelenkopjes. Met gecontourneerd hengsel met parelrand en...

Barometer
Startprijs 45 EUR

Antieke notenhouten gestoken barometer met Hollands opschrift. Ca. 1900. Afmeting. 37 cm. In goede staat.

Kalebas-stok Massai
Resultaat: 50 EUR

Oude Afrikaanse gestoken kalebasstok, 20e eeuw. Vermoedelijk Massai/Kenia of Tanzania. Lengte: 40cm. In goede staat.

Groeninga, Gravure
Startprijs 150 EUR

Groeninga. 'Stadsgezicht' van Georg Brauw en Frans Hogenberg. Circa 1570-1590. Antieke Hollandse hand ingekleurde kopergravure. Gravure op papier. Afmeting: circa 17 x 49 cm. In goede staat.

Rijstpapier schilderij
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd China. 19e Eeuw. 'Vogel op bloesemtak' (rijstpapier). Aquarel op papier. Afmeting: 23 x 18 cm. In redelijke staat.