Oud fijngeknoopt Perzisch (bid)kleed. Kleur: blauw/groen, rood, zwart, creme. Afmeting: 127 x 89 cm. In goede staat.
J.A. Mondt, 1859 - 1941. 'Kasteel met gracht'. Aquarel op papier. Afmeting: 42 x 30 cm. In goede staat.
Reinier Craeyvanger, 1812 - 1880. '18e Eeuws interieur met figuren'. Aquarel op papier. Afmeting: 22 x 17 cm. In goede staat.
Twee grote oude/antieke porseleinen dekselpotten. Eén maal baluster-vormig, 19e eeuw met vazen decor en tekst (chip deksel). Eén maal baluster-vormig, 20e eeuw, met vazen, florale, symbolen decors. Ge...
Twee maal oude Perzische Kelim. Rood-blauw-creme etc.. In goede staat. Oranje-creme-bruin. Gerestaureerd, in redelijk staat. Afmeting: 183 x 123 cm. en 81 x 116 cm.
Grote antieke bronzen buste op zwart marmeren basement. Gesigneerd 'Ouline' (Alexandre Ouline 1918 - 1940). Circa: 1930. Afmeting: 38 x 56 x 19 cm.
Zilveren visschep, ajourgezaagd met krullen decor en zwart houten handvat. MT.: J.H.Schouten, Amsterdam, jl.: q:1875. 30x9cm. In goede staat.
Lot met 7 zilveren muntranden, diverse modellen en maten. ca 16 gram Nieuw
Lot zilveren sieraden bestaande uit 2 rinkelbanden, 3 broches, 2 horloges en een onedele ring
Diverse 18e-19e eeuws kaarskandelaars. Twee stuks tin, drie stuks messing. Hoogte: 18-23 cm. In redelijke tot goede staat.
Oude Tibetaanse Thangka op linnen , eerste helft 20e eeuw, met boedha's, slangen, wolken etc. (Het levenswiel met yama) Olieverf op linnen. Afmeting . 47x62 cm. In goede staat.
Delfts blauw keramieken bord met floraal decor, 18e eeuw (randglazuur schade) Afmeting ø21cm.. In goede staat.
Chinees porseleinen octagonaal bord met landschap- pagode- en goud decor. 18e Eeuw. (minimale rand chips). Afmeting: 22,5 x 22,5 cm. In goede staat.
Kristallen bonbonniere met gecontourneerde rand en geëtst graveerwerk geplaatst op een zilveren voet, 835/000, met gecontourneerde rand. jl.: V:1855. 7x7cm. Enkele chips
Twee poederdozen, een zilveren, 830/000, rondmodel met stralenmotief aan de bovenzijde, ø 7x0,7cm, en een plated doos in schelpvorm versierd met parelmoer. 9x6x3cm. Beiden in goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met opstaande zetkast met 3 achtkant geslepen diamanten in een incrustatiezetting. ø 53, ca 3,7 gram. In goede staat
Zilveren schaar, 835/000 Art Nouveau, met strikken en parelrand versierd. ca 72 gr. 5,5x15 cm Voorzien van ZII keur. In goede staat
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Queng Lung, blauw floraal decor (chip gelijmd) en een familie roze bord met floraal-en goud decor, Minimale chip. Afmeting. 22-23 cm. I
n redelijk/ goede...
Twee maal oud/antiek Perzisch messing en 1x China/Japan. Een maal theekan 19e eeuw, fijn gedecoreerd met florale decors. Een maal tablet met Chinese tekens (beschadigd). Een maal kom, eerste helft 20e...
Mooi Tahitie parelcollier met bolsluiting WG 585/000 welke met diamanten is bezet. Collier is vervaardigd van 39 Tahiti-parels ø 13 - 10 mm. Lengte: 46 cm, ca. 70,6 g,
Antieke Duitse bronzen figuur. Boeren jongen op marmeren basement. Julius Paul Schmidt Felly, 1835-1920. (chips basement). Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figuur, boeren jongen met handen in zijn zak. Door Julius Paul Schmidt-Felling, 1835-1920. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Twee maal Willem Witsen, 1860-1923. Eén maal kade met figuren bij regen. Eén maal grachtgezicht Amsterdam. Etsen op papier. Afmeting: 32 x 25 cm. en 31 x 24 cm. In goede staat