Antieke Franse eikenhouten Henry- Deux spiegel met dubbele zuilen, circa 1880. . Afmeting: 114x87x9 cm. In goede staat
Negentiende eeuwse mahoniehouten biedermeier tafel omstreeks 1840 met houtgestoken poot. Afmeting 75x94cm. In redelijke staat
Oud fijngeknoopt Perzisch (bid)kleed. Kleur: blauw/groen, rood, zwart, creme. Afmeting: 127 x 89 cm. In goede staat.
Oude metalen buste vrouw met hoed. (gesigneerd) Ant.Elson met brons kleurige patina. 20e eeuw. . Afmeting. 37 cm.
Antieke Chinese bronzen figuur. 'Man met hoed en wandelstok'. Ca. 1900. Afmeting. 18 cm. In goede staat.
Twee antieke glazen menages met plated. Circa 1900-1920. In goede staat.
Vier maal oud/antiek glaswerk. Eén maal groen waaier kristallen dekselpot + onderschaal (chips). Eén maal blauw kristallen asbak, één maal robijn-rode glazen vaas en één maal smalle vaas. In redelijk/...
Vier maal Art Deco glaswerk, circa 1930. Twee maal cocktail-shakers, één karaf, één blauw-glazen bonbonschaal gemerkt Rd. Afmeting: 21-26 cm. In goede staat.
Twee maal glaswerk. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal bowlpot met sleef. Eén maal kaasstolp. Afmeting: 19 - 33 cm. In goede staat.
Drie maal oude/antieke kristallen karaffen. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.
Negen maal gegraveerde glazen, 19e eeuw. Afmeting: 11,5 - 16 cm. In goede staat.
Negen maal glaswerk met zilver overlay. 20e Eeuw. Afmeting: 8-23 cm. In goede staat.
Twee maal antieke kristallen drie-delige dekselcoupes amandel geslepen, met onderschotel. Eén onderschotel , 1 couperand en een knop gelijmd, minimale chips Afmeting: 20 x 16 cm ø. In redelijk/goede s...
Antiek kristallen boerenjongens bowlpot met plated sleef (chips). 19e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In redelijke staat.
Duits porseleinen theepot in Meissen-stijl. Circa: 1920. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse K.P.M. porseleinen schaal. Handbeschilderd met goud en bloemen decors. Afmeting: 30 x 19,5 x 5 cm. In goede staat.
Twee maal antiek porselein. Eén maal Wachtelsbach plantenbak, gevlochten en met goud decor, circa 1920. Eén maal Frans porseleinen sauciere met goud decor, 19e eeuw. Afmeting: 25-26 cm. In goede staat...
Vier oude Duits porseleinen gebaksborden. Drie maal 'Hutschenreuther' (Ole Winther), vogel decors. Circa: 1980. Eén maal K.P.M., tweede helft 19e eeuw. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse Imari porseleinen kraagvazen. Circa 1900. Gemerkt. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Twee maal oud aardewerk/porselein. Eén maal Royal Copenhagen vaas met landschapdecor L.P. Eén maal keramieken presenteerblad, circa 1900. Witteburg, decor Marble. Afmeting: 15 - 37 cm. In goede staat.
Twee delen Hollands oud plateel. Groot sierbord, 'Gouda Regina Rosario' door Hulshof (chip). tafellamp 'Gouda Roba'. (bodemrand beschadigd) Ca. 1930. Afmeting. 36-61 cm.
Vier keramieken Hollandse vazen Gubbels Helden, geglazuurd. Afmeting. 9-15 cm. In goede staat.
Porseleinen schoteltje met zilveren beugel voorzien van parelranden. MT: A.Chr.Fontani Sr, Amsterdam. Barst in schotel, Afmeting ø13x12 cm.
Vier delen oud porselein met florale en of goud decors. 20e Eeuw. Twee verdeelschalen, één diepe schaal en één bord. Afmeting: 25-27 cm. In goede staat.