Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot kleine schilderijtjes
Resultaat: 60 EUR

Twaalf 19e eeuwse Duitse ingekleurde steendrukken en 1 stadsplattegrond Brunswic(Braunschweig) 17e-18e eeuws 13-16cm. werken op papier in redelijke/goede staat.

Pendule, Jan van Spijk.
Resultaat: 1.000 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Franse pendule. Toelichting: Kapitein Jan Speyk, 1802-1831. Voordat hij bij een zelfmoordaanslag zijn schip liet exploderen. Circa 1870, Kapitein in schip met originele polychrom...

Grote pendule, man met hond
Startprijs 850 EUR

Grote antieke Franse empire pendule, circa 1830. Wit Carrera marmer met vuurverguld brons. (basement voorkant scheur). Goede vergulding. Achtdaags, halfuur-slag met touwtjesslinger. Afmeting:35x15x 53...

Luigi Fagioli
Resultaat: 85 EUR

Luigi Fagioli, Italië 1932-1985. Voostelling: Collage Abstract. Werk van papier. Afmeting. 19x11 cm. In goede staat

Luigi Fagioli
Resultaat: 75 EUR

Luigi Fagiolo, Italië 1932-1985. Voorstelling: Collage van papier abstract. Werk van papier. Afmeting. 14x21 cm. In goede staat

Lepels en Taartschap (6x)
Startprijs 90 EUR

Lot met zilveren taartschep en lepels, 835/000, met biedermeier versiering. 3 Suikerschepjes en 2 natfruitschepjes en een taartschep. Totaal ca 134 gram. In goede staat

Weense pendule.
Startprijs 250 EUR

Antieke Weense wortelnoten pendule met geëboniseerde lijsten. Circa 1820. Origineel uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Visschep, zilver.
Startprijs 160 EUR

Zilveren visschep, ajourgezaagd met krullen decor en zwart houten handvat. MT.: J.H.Schouten, Amsterdam, jl.: q:1875. 30x9cm. In goede staat.

Lot met 7 zilveren muntranden,
Resultaat: 20 EUR

Lot met 7 zilveren muntranden, diverse modellen en maten. ca 16 gram Nieuw

Lot ziveren sieraden
Resultaat: 55 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit 2 rinkelbanden, 3 broches, 2 horloges en een onedele ring

Zakhorloge met ketting
Resultaat: 30 EUR

Zakhorloge met ketting, ø 46 mm. Lengte 34 cm. Glas beschadigd. Uit witmetaal.

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 35 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit een grote opengewerkte hanger met floraal decor, een armband met kruldecor en 2 armbanden met maanachtige stenen. ca 52 gram.

Staande klok
Startprijs 300 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande klok. Circa: 1920. Klok heeft achtdaags-uurwerk met vijf gongstaven. Gemerkt: ISGUS. Afmeting: 215x57x30cm. In goede staat.

Friesche staartklok
Resultaat: 160 EUR

Antieke eikenhouten Friese staartklok met originele houten beelden. Meekrap kleurige kast, mooie gave originele beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 144 cm. In goede staat.

Zwart marmeren klokkenstel (Frankrijk)
Resultaat: 90 EUR

Groot antiek zwart marmeren klokkenstel met coupes. Circa 1870. Klok heeft achtdaags uurwerk met Brocot balans (chips+beschadigingen). Afmeting: 27-54 cm. In matige staat.

Schaar met strikje, zilver.
Startprijs 90 EUR

Zilveren schaar, 835/000 Art Nouveau, met strikken en parelrand versierd. ca 72 gr. 5,5x15 cm Voorzien van ZII keur. In goede staat

Franse pendule
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse vergulde pendule, ca. 1860., compositie metaal, (achterpoten en top van de klok gerestaureerd). Acht-daags,uurwerk met halfuur-slag, veerslinger (gave wijzerplaat) Afmeting . 37 cm. In ...

Pendule
Startprijs 260 EUR

Antieke Franse 'Retour de Egypte' pendule met emaille cartouches, acht-daags uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Afmeting. 38 cm. In goede staat.

A.H. Cernjaev
Startprijs 50 EUR

Anatolij H. Cernjaev, 1939 - . Russische school. Vrouw in stoel. Olieverf op schilderspaneel. Afmeting. 54x100 cm. In go9ede staat

Gerhard Bergmann
Startprijs 40 EUR

Gerhard Bergmann, 1922 Erfurt. Duitse school. Surrealistische voorstelling. Krijt op papier. Afmeting 28x26 cm. In goede staat

Russische School
Startprijs 40 EUR

Russische school. Verso gesigneerd. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting . 40x60 cm. In goede staat

Oorknoppen met emaille
Resultaat: 100 EUR

Ovale oorknoppen, 416/000, versierd met diamanten en groen en geel emaille. ca 2 gram. 14x8mm. Nieuw

Gouden collier, tijgeroog.
Startprijs 170 EUR

Geelgouden collier met hanger, 585/000, met tijgeroog. Ankercollier met onedele sluiting voorzien van een ronde hanger uit een oog met gouden elementen. 76 cm. ø 26 mm.

2 Poederdozen,
Resultaat: 45 EUR

Twee poederdozen, een zilveren, 830/000, rondmodel met stralenmotief aan de bovenzijde, ø 7x0,7cm, en een plated doos in schelpvorm versierd met parelmoer. 9x6x3cm. Beiden in goede staat.