Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lepels en Taartschap (6x)
Startprijs 90 EUR

Lot met zilveren taartschep en lepels, 835/000, met biedermeier versiering. 3 Suikerschepjes en 2 natfruitschepjes en een taartschep. Totaal ca 134 gram. In goede staat

J.Paul Schmidt
Startprijs 120 EUR

Antieke Duitse bronzen figuur. Boeren jongen op marmeren basement. Julius Paul Schmidt Felly, 1835-1920. (chips basement). Afmeting: 11 cm. In goede staat.

Beeldje Jongeman, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 120 EUR

Antieke bronzen figuur, boeren jongen met handen in zijn zak. Door Julius Paul Schmidt-Felling, 1835-1920. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Zakhorloge met ketting
Resultaat: 30 EUR

Zakhorloge met ketting, ø 46 mm. Lengte 34 cm. Glas beschadigd. Uit witmetaal.

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 35 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit een grote opengewerkte hanger met floraal decor, een armband met kruldecor en 2 armbanden met maanachtige stenen. ca 52 gram.

5x kandelaar
Resultaat: 25 EUR

Diverse 18e-19e eeuws kaarskandelaars. Twee stuks tin, drie stuks messing. Hoogte: 18-23 cm. In redelijke tot goede staat.

Thangka
Resultaat: 50 EUR

Oude Tibetaanse Thangka op linnen , eerste helft 20e eeuw, met boedha's, slangen, wolken etc. (Het levenswiel met yama) Olieverf op linnen. Afmeting . 47x62 cm. In goede staat.

2 Antieke Chin. kop/schotels
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor, en teksten. Gemerkt, 19e eeuw. Afmeting 9,5x13øcm. In goede staat

2 Antieke witte meissen borden
Startprijs 20 EUR

Twee antieke Meissen porseleinen borden, omstreeks 1900, knauf,Afmeting 21cm ø. In goede staat

3 delig Perzisch messing
Resultaat: 20 EUR

Twee maal oud/antiek Perzisch messing en 1x China/Japan. Een maal theekan 19e eeuw, fijn gedecoreerd met florale decors. Een maal tablet met Chinese tekens (beschadigd). Een maal kom, eerste helft 20e...

Bronzen uil op boeken
Resultaat: 275 EUR

Art Deco-stijl bronzen uil op zwart marmeren basement (chip). 21e Eeuw. Met monogram WMS v H. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Beeld "Vrouw"
Startprijs 50 EUR

Antiek compositie metalen Frans klokkenbeeld, Athene. (één vinger er af) Circa 1900. Afmeting: 33 x 27 x 9 cm. In redelijke staat.

2 Poederdozen,
Resultaat: 45 EUR

Twee poederdozen, een zilveren, 830/000, rondmodel met stralenmotief aan de bovenzijde, ø 7x0,7cm, en een plated doos in schelpvorm versierd met parelmoer. 9x6x3cm. Beiden in goede staat.

Rotterdams Lloyd schaaltje
Startprijs 20 EUR

Schoonhoven keramieken schaaltje met Lloyd Rotterdam, scheepvaart decor. (bakfoutje) Ca. 1930. Afmeting. 3-14 cm. In redelijk/ goede staat

Japanse rolvaas.
Resultaat: 35 EUR

Japanse porseleinen rolvaas met paradijsvogel en florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 25 cm. In goede staat.

Speelgoedauto's (4x)
Startprijs 80 EUR

Vier oude blikken speelgoedauto's in originele doos. Tweede helft 20e eeuw. . U.S. Army Jeep M.P. (S.Y.-Japan)., . Dump Truck (China). Pontiac (Japan).en Racing Car (China). Afmeting. 17-27 cm. In ...

Speelgoed Bandai
Startprijs 40 EUR

Oude blikken speelgoed politie Kever, Bandai-Japan. Ca. 1960. (Bespeeld). Afmeting. 19 cm. In redelijk/ goede staat

Gouden ring met briljant
Startprijs 120 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met opstaande zetkast met 3 achtkant geslepen diamanten in een incrustatiezetting. ø 53, ca 3,7 gram. In goede staat

Borden met schepen
Startprijs 25 EUR

Twee vooroorlogse platelen sierborden met schependecors. 'Olaria de Almansel Delfa' gemerkt. Afmeting. ø 28.3 cm. In goede staat.

Boedha op stier, Chinees.
Startprijs 190 EUR

Oude/antieke ? Oosterse boedha op stier met rest-vergulding (één stukje los erbij). Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, meisje met vlecht.
Resultaat: 250 EUR

Bronzen figuur op marmeren basement. 21e Eeuw. Naar Degas. 'Meisje met vlecht'. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Tischbaumbass
Startprijs 30 EUR

Oud Duits carnaval speelgoed 'Tischbaumbass' door Firma Goldon. In doos. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

J.A. Mondt, Aquarel 'Kasteel'
Resultaat: 130 EUR

J.A. Mondt, 1859 - 1941. 'Kasteel met gracht'. Aquarel op papier. Afmeting: 42 x 30 cm. In goede staat.

R. Craeyvanger, 'Interieur'
Resultaat: 170 EUR

Reinier Craeyvanger, 1812 - 1880. '18e Eeuws interieur met figuren'. Aquarel op papier. Afmeting: 22 x 17 cm. In goede staat.