Lot diverse bestekdelen, bestaande uit een doos met 12 tafelmessen, een doos met 6 fruitmessen, een cassette met een 6 persoons viscouvert met ivoren heft, een doos met 6 paplepels, een cassette met 6...
Dubbeltjes armband, 1934-1941, en een hanger van een 1/2 gulden 1908. Lengte 18,5 cm met haaksluiting.
Zilveren sieraden, bestaand uit een lang collier getorst rondje met bakslot, ø 4mm, 60 cm een armband gemaakt uit knopjes, ø 8 mm, 20 cm, Beiden 835/000, en een witmetalen armband met blauwe steen. 17...
Art Deco-stijl bronzen uil op zwart marmeren basement (chip). 21e Eeuw. Met monogram WMS v H. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen Frans klokkenbeeld, Athene. (één vinger er af) Circa 1900. Afmeting: 33 x 27 x 9 cm. In redelijke staat.
Lot Chinees Imari porseleinen serviesgoed. 18e Eeuw. Onder andere: Vijf kop en schotels met florale en goud decors. Drie schotels goed, één chip, één gelijmd. Kopjes goed. Afmeting: 3 x 10 cm ø. In re...
Diverse 18e-19e eeuws kaarskandelaars. Twee stuks tin, drie stuks messing. Hoogte: 18-23 cm. In redelijke tot goede staat.
Oude Tibetaanse Thangka op linnen , eerste helft 20e eeuw, met boedha's, slangen, wolken etc. (Het levenswiel met yama) Olieverf op linnen. Afmeting . 47x62 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. 'Narcissen,tulpen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Twee bustes naar oud voorbeeld. Houtskool op papier. Afmeting: 57 x 41 cm. In goede staat.
Twee maal oud/antiek Perzisch messing en 1x China/Japan. Een maal theekan 19e eeuw, fijn gedecoreerd met florale decors. Een maal tablet met Chinese tekens (beschadigd). Een maal kom, eerste helft 20e...
Oude/antieke ? Oosterse boedha op stier met rest-vergulding (één stukje los erbij). Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren basement. 21e Eeuw. Naar Degas. 'Meisje met vlecht'. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Grote Afrikaanse moderne bronzen figuur. 'Naakte vrouw met kind op de rug'. Afmeting: 85 cm. In goede staat.
Grote bronzen Hermes op zwart marmeren basement, gesigneerd Giambologna. Afmeting. 60 cm.
Zilveren oorhaken met opaal, 925/000, Oorhaken met kleine rechthoekig bewerkte hangertjes met een vierkante opaal. ca 25 mm. Nieuw
Barnstenen collier van ronde doorschijnende kralen verlopend in grootte. 10-20 mm. Lengte 50 cm. ca 92 gram. In goede staat
Twaalf 19e eeuwse Duitse ingekleurde steendrukken en 1 stadsplattegrond Brunswic(Braunschweig) 17e-18e eeuws 13-16cm. werken op papier in redelijke/goede staat.
Antiek Duits keramieken presenteerblad met florale decor en vernikkelde omranding. Circa: 1915. Afmeting: 5 x 52 x 36 cm. In goede staat.
Twee maal Chinese/Kantonese porseleinen vazen met fijn geschilderde figuren en goud decors. 19e Eeuw. Twee minimale chips. Afmeting: 22 - 26 cm. In goede staat.
Luigi Fagioli, Italië 1932-1985. Voostelling: Collage Abstract. Werk van papier. Afmeting. 19x11 cm. In goede staat
Luigi Fagiolo, Italië 1932-1985. Voorstelling: Collage van papier abstract. Werk van papier. Afmeting. 14x21 cm. In goede staat
Drie kunstwerken, tweede helft 20e eeuw. Eén keer marmeren zuil met kogel (monogram). Eén keer bronzen object met dieren, en één keer bronzen kei. Afmeting. 13-23 cm. In goede staat
Vergulde bronzen oosterse boedha. 20e eeuw. Afmeting. 16 cm. In goede staat.