Johan van Gesine (pseudoniem Cor Bouter, 1888 - 1966). 'Larens interieur, moeder met kinderen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. 'Vrouw voert honden'. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 26 cm. In goede staat. Verso gesigneerd Banchiene 1881 ?
Oude notenhouten Warmink tafelklok met halfuur-slag en repetitie op bel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting . 39 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren klokkenstel met brons, ca. 1880. Met acht-daags uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Afmeting. 30-42 cm. In goede staat.
Vijf delen Imari -decor keramiek, gemerkt Putten. Vier maal karperschaaltjes, en één maal zes-kantig schaaltje. Handbeschilderd. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse steengoed klepkan. Gemerkt Merkelblad Grenzhausen. Met bruin glazuur . Afmeting: 26 cm. In goede staat
Lot antiek Petrus Regout, Maastricht. Keramiek serviesgoed. Decor Timor & Bottle Japan. Lot bestaat uit: 6 borden, 6 kop+schotels (1 kopje oortje gelijmd), 1 melkkan. . Afmeting: 7-21 cm In goede staa...
Prachtige mahoniehouten empire secretaire met volle zuilen, messing capitellen en messing beslag, binnenleven met lades en vakverdeling. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 153x96x57 cm...
Drie maal antiek Hollands plateel. Eén maal schenkkaraf, één maal schenkkan en één maal tablet. Genummerd en letter "H". Afmeting: 17 -33 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Duitse één-deurs broodspinde. Circa 1800. Afmeting: 186 x 126 x 53 cm. In goede staat.
Kleine Duitse eikenhouten twee-deurs barokkast met twee lades. (sloten vernieuwd) Circa 1780. Afmeting: 180 x 170 x 60 cm. In goede staat.
Willem Paerels, 1878-1962. Belgische school. Voorstelling: 'Vissersboten bij ondergaande zon'. Pastel op papier. Afmeting. 70x90 cm. (groot werk). In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Paardenpolo. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 70 cm. In goede staat.
Paul Serrure. (Atelier). 19e-20e Eeuw. Acht naaktstudies in lijst. Afmeting: 58 x 75 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten laat Biedermeier Neo Gotische boekenkast, ca. 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 167x107x33 cm. In zeer goede staat.
Elf antieke Societè Ceramique Maastricht kastkommen, ca. 1880. Decor Nankin. Afmeting. 11x16.5 cm. ø. In goede staat.
Vijf maal antiek Hollands polychrome aardewerk. Gemerkt 'de Klaauw'. Twee maal Delftse koeien, circa 1900. Drie maal Delftse borden, 19e eeuw. Afmeting: 11 - 23 cm. In goede staat.
A. Segaar, 1888-1962. Landschap met Drentse riet gedekte boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting. 45x30 cm. In goede staat.
J. van Zwolle. Circa: 1930. 'Bloemenmarkt Amsterdam'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Oude Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad, klauwpoten en koppen. Octagonaal, 20e eeuw. Afmeting: 45 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Hoge kwaliteit uitklapbare Engelse side-table met intarsia en lade. Taps toelopende poten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 150 x 41 cm. en 78 x 150 x 82 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke keramieken scheerbekkens met florale decors. Afmeting: circa 28 - 30 cm. In goede staat.
A. Vles 1935 Gent. 1880 - 1967. 'Stadsgezicht Gent'. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 32 cm. In goede staat.
Frans notenhouten dames schrijfbureau met opzet. Eerste helft 20e eeuw. Bureau heeft bronzen versieringen en florale intarsia (Louis Seize-stijl) Afmeting. 145x70x50 cm. In goede staat.