Zilveren sieraden, bestaand uit een lang collier getorst rondje met bakslot, ø 4mm, 60 cm een armband gemaakt uit knopjes, ø 8 mm, 20 cm, Beiden 835/000, en een witmetalen armband met blauwe steen. 17...
Mahoniehouten Louis Seize-stijl halve maan kastje met jalouzie deuren. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 70x74x38 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Hollandse wandvitrine in barokstijl. Ca. 1900. Afmeting. 78x82x20 cm. In goede staat.
Lot diverse bestekdelen, bestaande uit een doos met 12 tafelmessen, een doos met 6 fruitmessen, een cassette met een 6 persoons viscouvert met ivoren heft, een doos met 6 paplepels, een cassette met 6...
Twee grote antieke Chinese/Kantonese vazen met vechtende krijgers. Circa: 1920. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Zilveren oorhaken met opaal, 925/000, Oorhaken met kleine rechthoekig bewerkte hangertjes met een vierkante opaal. ca 25 mm. Nieuw
Barnstenen collier van ronde doorschijnende kralen verlopend in grootte. 10-20 mm. Lengte 50 cm. ca 92 gram. In goede staat
Geelgouden ring 585/000 met wapenschild en briljant. Fijne ring met in het midden een wapenschild, 7,3x9,8 mm, met een briljant ca 0.02 crt. ø 53 ca 2,3 gr Nieuw
Prachtige witgouden choker, 750/000, met veel briljanten. Choker gemaakt uit cilindervormige schakels, ø 4,3 mm., voor 2/3 bezet met diamanten. De sluiting bestaat uit een clip versierd met drie rijen...
Witmetalen slavenarmband aan de bovenzijde versierd met granatenrozet, 60x50mm. Voorzien van bakslot en veiligheid.
Armband van granaten met GG 585/000 sluiting. Een vier rijige armband van granaten, ø 5 mm, bevestigd aan een gouden langwerpige sluiting bezet met 3 granaten, 21x8 mm. Voorzien van een gouden veiligh...
Twee maal Willem Witsen, 1860-1923. Eén maal kade met figuren bij regen. Eén maal grachtgezicht Amsterdam. Etsen op papier. Afmeting: 32 x 25 cm. en 31 x 24 cm. In goede staat
Antieke Japanse ingekleurde, gesigneerde houtsnede. Circa 1900 of ouder. Voorstelling van vogels bij waterpartij. Houtsnede op papier. Afmeting: 36 x 23 cm. In goede staat.
Kristallen bonbonniere met gecontourneerde rand en geëtst graveerwerk geplaatst op een zilveren voet, 835/000, met gecontourneerde rand. jl.: V:1855. 7x7cm. Enkele chips
Lot met zilveren taartschep en lepels, 835/000, met biedermeier versiering. 3 Suikerschepjes en 2 natfruitschepjes en een taartschep. Totaal ca 134 gram. In goede staat
Drie oude Perzische kleden. Eén maal groot, aquablauw etc. Eén maal klein, donkerblauw, en één keer meerkleurig (oud). Afmeting: 192 x 123 cm, 60 x 40 cm en 88 x 100 cm. In redelijk /goede staat.
Oud fijngeknoopt Perzisch (bid)kleed. Kleur: blauw/groen, rood, zwart, creme. Afmeting: 127 x 89 cm. In goede staat.
S, Ventje Bali '75 (Samanki -1941). Kemphanengevecht. Olieverf op linnen. Afmeting: 48x86 cm. In goede staat.
Zakhorloge met ketting, ø 46 mm. Lengte 34 cm. Glas beschadigd. Uit witmetaal.
Lot zilveren sieraden bestaande uit een grote opengewerkte hanger met floraal decor, een armband met kruldecor en 2 armbanden met maanachtige stenen. ca 52 gram.
Twee maal oude Perzische Kelim. Rood-blauw-creme etc.. In goede staat. Oranje-creme-bruin. Gerestaureerd, in redelijk staat. Afmeting: 183 x 123 cm. en 81 x 116 cm.
Grote antieke bronzen buste op zwart marmeren basement. Gesigneerd 'Ouline' (Alexandre Ouline 1918 - 1940). Circa: 1930. Afmeting: 38 x 56 x 19 cm.
Porseleinen mocca kopje, kobalt blauw met zilver overlay. 20e Eeuw. Afmeting: 5,5 x 11 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing theepot met bloesem decor. Ca. 1900 of ouder. Gemerkt. Afmeting. 9.5x17x10.5 cm. ø. In goede staat.