J.A. Mondt, 1859 - 1941. 'Kasteel met gracht'. Aquarel op papier. Afmeting: 42 x 30 cm. In goede staat.
Reinier Craeyvanger, 1812 - 1880. '18e Eeuws interieur met figuren'. Aquarel op papier. Afmeting: 22 x 17 cm. In goede staat.
Antieke zilveren brandewijnkom, versierd met drijfwerk van acanthusbladeren, krullen, schilden en cartouchen. De grepen zijn gemaakt uit engelen met palmetten. 26x12x8cm.ca 204 gram. Sneek 1737. In ...
Ovale kristallen schaal met ster op de bodem en een schuin oplopende rand met achtkantig ruitslijpsel. Aan de schaal zit een zilveren beugel, 833/000, met parelrand. MT.: onduidelijk, Amsterdam jl.:J...
Lot Chinees Imari porseleinen serviesgoed. 18e Eeuw. Onder andere: Vijf kop en schotels met florale en goud decors. Drie schotels goed, één chip, één gelijmd. Kopjes goed. Afmeting: 3 x 10 cm ø. In re...
Antiek Duits keramieken presenteerblad met florale decor en vernikkelde omranding. Circa: 1915. Afmeting: 5 x 52 x 36 cm. In goede staat.
Twee maal Chinese/Kantonese porseleinen vazen met fijn geschilderde figuren en goud decors. 19e Eeuw. Twee minimale chips. Afmeting: 22 - 26 cm. In goede staat.
Lot diverse bestekdelen, bestaande uit een doos met 12 tafelmessen, een doos met 6 fruitmessen, een cassette met een 6 persoons viscouvert met ivoren heft, een doos met 6 paplepels, een cassette met 6...
Zilveren oorhaken met opaal, 925/000, Oorhaken met kleine rechthoekig bewerkte hangertjes met een vierkante opaal. ca 25 mm. Nieuw
Barnstenen collier van ronde doorschijnende kralen verlopend in grootte. 10-20 mm. Lengte 50 cm. ca 92 gram. In goede staat
Hollandse mahoniehouten empire secretaire met mahoniehouten binnenleven, Oudere restauratie. ca. 1820. Afmeting. 158x104x52 cm. In redelijke staat
Twee maal Willem Witsen, 1860-1923. Eén maal kade met figuren bij regen. Eén maal grachtgezicht Amsterdam. Etsen op papier. Afmeting: 32 x 25 cm. en 31 x 24 cm. In goede staat
Antieke Japanse ingekleurde, gesigneerde houtsnede. Circa 1900 of ouder. Voorstelling van vogels bij waterpartij. Houtsnede op papier. Afmeting: 36 x 23 cm. In goede staat.
Dubbeltjes armband, 1934-1941, en een hanger van een 1/2 gulden 1908. Lengte 18,5 cm met haaksluiting.
Zilveren sieraden, bestaand uit een lang collier getorst rondje met bakslot, ø 4mm, 60 cm een armband gemaakt uit knopjes, ø 8 mm, 20 cm, Beiden 835/000, en een witmetalen armband met blauwe steen. 17...
Geelgouden ring 585/000 met wapenschild en briljant. Fijne ring met in het midden een wapenschild, 7,3x9,8 mm, met een briljant ca 0.02 crt. ø 53 ca 2,3 gr Nieuw
Prachtige witgouden choker, 750/000, met veel briljanten. Choker gemaakt uit cilindervormige schakels, ø 4,3 mm., voor 2/3 bezet met diamanten. De sluiting bestaat uit een clip versierd met drie rijen...
Oude viool in koffer met strijkstok. 20e Eeuw. Afmeting. 78 cm. . In goede staat
Oude houten bestekcassette met plated bestek (12-delig). 'Sheffield,England'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7,5 x 47 x 31 cm. In goede staat.
S, Ventje Bali '75 (Samanki -1941). Kemphanengevecht. Olieverf op linnen. Afmeting: 48x86 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Seize-stijl halve maan kastje met jalouzie deuren. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 70x74x38 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Hollandse wandvitrine in barokstijl. Ca. 1900. Afmeting. 78x82x20 cm. In goede staat.
Kristallen bonbonniere met gecontourneerde rand en geëtst graveerwerk geplaatst op een zilveren voet, 835/000, met gecontourneerde rand. jl.: V:1855. 7x7cm. Enkele chips
Jugendstil plated koffie/theeservies met geslepen glas in presenteertablet. Circa: 1915. Afmeting: 25 x 42 x 21,5 cm. In goede staat.