Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Chinese borden
Resultaat: 50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Queng Lung, blauw floraal decor (chip gelijmd) en een familie roze bord met floraal-en goud decor, Minimale chip. Afmeting. 22-23 cm. I
n redelijk/ goede...

Zwart marmeren klokkenstel (Frankrijk)
Resultaat: 90 EUR

Groot antiek zwart marmeren klokkenstel met coupes. Circa 1870. Klok heeft achtdaags uurwerk met Brocot balans (chips+beschadigingen). Afmeting: 27-54 cm. In matige staat.

Kan, 'Merkelbach Grenzhausen'
Resultaat: 325 EUR

Grote antieke Duitse steengoed klepkan. Gemerkt Merkelblad Grenzhausen. Met bruin glazuur . Afmeting: 26 cm. In goede staat

Lot "Petrus Regout"
Resultaat: 50 EUR

Lot antiek Petrus Regout, Maastricht. Keramiek serviesgoed. Decor Timor & Bottle Japan. Lot bestaat uit: 6 borden, 6 kop+schotels (1 kopje oortje gelijmd), 1 melkkan. . Afmeting: 7-21 cm In goede staa...

2 Antieke Chin. kop/schotels
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor, en teksten. Gemerkt, 19e eeuw. Afmeting 9,5x13øcm. In goede staat

2 Antieke witte meissen borden
Startprijs 20 EUR

Twee antieke Meissen porseleinen borden, omstreeks 1900, knauf,Afmeting 21cm ø. In goede staat

3 Delen plateel
Resultaat: 30 EUR

Drie maal antiek Hollands plateel. Eén maal schenkkaraf, één maal schenkkan en één maal tablet. Genummerd en letter "H". Afmeting: 17 -33 cm. In goede staat.

Franse pendule
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse vergulde pendule, ca. 1860., compositie metaal, (achterpoten en top van de klok gerestaureerd). Acht-daags,uurwerk met halfuur-slag, veerslinger (gave wijzerplaat) Afmeting . 37 cm. In ...

Pendule
Startprijs 260 EUR

Antieke Franse 'Retour de Egypte' pendule met emaille cartouches, acht-daags uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Afmeting. 38 cm. In goede staat.

Rotterdams Lloyd schaaltje
Startprijs 20 EUR

Schoonhoven keramieken schaaltje met Lloyd Rotterdam, scheepvaart decor. (bakfoutje) Ca. 1930. Afmeting. 3-14 cm. In redelijk/ goede staat

Japanse rolvaas.
Resultaat: 35 EUR

Japanse porseleinen rolvaas met paradijsvogel en florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 25 cm. In goede staat.

Ragout kastkommen, Nankin (11 x)
Resultaat: 175 EUR

Elf antieke Societè Ceramique Maastricht kastkommen, ca. 1880. Decor Nankin. Afmeting. 11x16.5 cm. ø. In goede staat.

Lot aardewerk
Resultaat: 50 EUR

Vijf maal antiek Hollands polychrome aardewerk. Gemerkt 'de Klaauw'. Twee maal Delftse koeien, circa 1900. Drie maal Delftse borden, 19e eeuw. Afmeting: 11 - 23 cm. In goede staat.

Borden met schepen
Startprijs 25 EUR

Twee vooroorlogse platelen sierborden met schependecors. 'Olaria de Almansel Delfa' gemerkt. Afmeting. ø 28.3 cm. In goede staat.

Scheerbekkens
Resultaat: 50 EUR

Drie oude/antieke keramieken scheerbekkens met florale decors. Afmeting: circa 28 - 30 cm. In goede staat.

Notenhouten tafelklok
Resultaat: 35 EUR

Oude notenhouten Warmink tafelklok met halfuur-slag en repetitie op bel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting . 39 cm. In goede staat.

Klokkenstel
Resultaat: 275 EUR

Antiek Frans marmeren klokkenstel met brons, ca. 1880. Met acht-daags uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Afmeting. 30-42 cm. In goede staat.

Secretaire, mahonie
Startprijs 950 EUR

Prachtige mahoniehouten empire secretaire met volle zuilen, messing capitellen en messing beslag, binnenleven met lades en vakverdeling. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 153x96x57 cm...

3 Tsjechische figuren
Startprijs 30 EUR

Drie oude Tsjechoslowaakse keramieken figuren ca. 1950 Afmeting 15-16cm., in goede staat.

2x beeld 'Christian Nonne'.
Startprijs 140 EUR

Twee Duitse 'Christian Nonne' gemerkte porseleinen figuren. Meisje met korf (goed) en jongen met blaasinstrument (gerestaureerd). Afmeting: 22 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Eiken broodspinde.
Resultaat: 220 EUR

Antieke eikenhouten Duitse één-deurs broodspinde. Circa 1800. Afmeting: 186 x 126 x 53 cm. In goede staat.

2-Deurs kast, eiken.
Startprijs 500 EUR

Kleine Duitse eikenhouten twee-deurs barokkast met twee lades. (sloten vernieuwd) Circa 1780. Afmeting: 180 x 170 x 60 cm. In goede staat.

Olie en azijnstel
Startprijs 75 EUR

Grote Imari-stijl porseleinen olie en azijnstel. Drie-delig,1e helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 30 x 15 cm. In goede staat.

Boekenkast, mahonie
Startprijs 700 EUR

Antieke mahoniehouten laat Biedermeier Neo Gotische boekenkast, ca. 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 167x107x33 cm. In zeer goede staat.