Prachtige witgouden choker, 750/000, met veel briljanten. Choker gemaakt uit cilindervormige schakels, ø 4,3 mm., voor 2/3 bezet met diamanten. De sluiting bestaat uit een clip versierd met drie rijen...
Lot Chinees Imari porseleinen serviesgoed. 18e Eeuw. Onder andere: Vijf kop en schotels met florale en goud decors. Drie schotels goed, één chip, één gelijmd. Kopjes goed. Afmeting: 3 x 10 cm ø. In re...
Kristallen bonbonniere met gecontourneerde rand en geëtst graveerwerk geplaatst op een zilveren voet, 835/000, met gecontourneerde rand. jl.: V:1855. 7x7cm. Enkele chips
Antiek Duits keramieken presenteerblad met florale decor en vernikkelde omranding. Circa: 1915. Afmeting: 5 x 52 x 36 cm. In goede staat.
Twee maal Chinese/Kantonese porseleinen vazen met fijn geschilderde figuren en goud decors. 19e Eeuw. Twee minimale chips. Afmeting: 22 - 26 cm. In goede staat.
Antieke Duitse smeedijzeren deurvergrendeling met gravering. 17e-18e eeuw. Afmeting. 34x15 cm. In goede staat.
Ovale kristallen dekseldoos met amandel slijpsel, en ster op deksel. Voorzien van een zilveren knop, 835/000 met parelranden. 15x11x15cm. Enkele chip, verder in goede staat.
Twee grote oude/antieke porseleinen dekselpotten. Eén maal baluster-vormig, 19e eeuw met vazen decor en tekst (chip deksel). Eén maal baluster-vormig, 20e eeuw, met vazen, florale, symbolen decors. Ge...
Grote zilveren hanger, 830/000, Fins. Groot rond element, ø 50 mm, voorzien van een gedrapeerd motief met een gladde bol in het midden, geheel voorzien van een ruwe lijnen structuur. Boven het grote r...
Lot sieraden met munten met o.a. 3 broches, een dubbeltjes armband een hanger en 2 vingerdoekjesringen. Totaal ca 88 gram.
Lotje gouden sieraden, 585/000 bestaande uit een ovale streekhanger en 3 ringen. totaal ca 5,5 gram.
Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en tekens, met zilveren deksels (gekeurd). Afmeting: 14 x 10 cm ø. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Seize-stijl halve maan kastje met jalouzie deuren. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 70x74x38 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Hollandse wandvitrine in barokstijl. Ca. 1900. Afmeting. 78x82x20 cm. In goede staat.
Delfts blauw keramieken bord met floraal decor, 18e eeuw (randglazuur schade) Afmeting ø21cm.. In goede staat.
Chinees porseleinen octagonaal bord met landschap- pagode- en goud decor. 18e Eeuw. (minimale rand chips). Afmeting: 22,5 x 22,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Queng Lung, blauw floraal decor (chip gelijmd) en een familie roze bord met floraal-en goud decor, Minimale chip. Afmeting. 22-23 cm. I
n redelijk/ goede...
Oude viool in koffer met strijkstok. 20e Eeuw. Afmeting. 78 cm. . In goede staat
Oude houten bestekcassette met plated bestek (12-delig). 'Sheffield,England'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7,5 x 47 x 31 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor, en teksten. Gemerkt, 19e eeuw. Afmeting 9,5x13øcm. In goede staat
Twee antieke Meissen porseleinen borden, omstreeks 1900, knauf,Afmeting 21cm ø. In goede staat
J.A. Mondt, 1859 - 1941. 'Kasteel met gracht'. Aquarel op papier. Afmeting: 42 x 30 cm. In goede staat.
Reinier Craeyvanger, 1812 - 1880. '18e Eeuws interieur met figuren'. Aquarel op papier. Afmeting: 22 x 17 cm. In goede staat.
Jugendstil plated koffie/theeservies met geslepen glas in presenteertablet. Circa: 1915. Afmeting: 25 x 42 x 21,5 cm. In goede staat.