Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Michael van Overbeeke, 'One day'
Resultaat: 85 EUR

Michael van Overbeeke, 1992, (96/100). 'One day'. Lithografie op papier. Afmeting: 49 x 40 cm. In goede staat.

Zilveren hanger, Fins.
Resultaat: 110 EUR

Grote zilveren hanger, 830/000, Fins. Groot rond element, ø 50 mm, voorzien van een gedrapeerd motief met een gladde bol in het midden, geheel voorzien van een ruwe lijnen structuur. Boven het grote r...

Lot munten sieraden
Resultaat: 30 EUR

Lot sieraden met munten met o.a. 3 broches, een dubbeltjes armband een hanger en 2 vingerdoekjesringen. Totaal ca 88 gram.

Viool in koffer
Resultaat: 30 EUR

Oude viool in koffer met strijkstok. 20e Eeuw. Afmeting. 78 cm. . In goede staat

Bestek in cassette (plated)
Resultaat: 70 EUR

Oude houten bestekcassette met plated bestek (12-delig). 'Sheffield,England'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7,5 x 47 x 31 cm. In goede staat.

Koffie en theestel +tablet
Resultaat: 50 EUR

Jugendstil plated koffie/theeservies met geslepen glas in presenteertablet. Circa: 1915. Afmeting: 25 x 42 x 21,5 cm. In goede staat.

Dubbeltjes armband en hanger
Resultaat: 25 EUR

Dubbeltjes armband, 1934-1941, en een hanger van een 1/2 gulden 1908. Lengte 18,5 cm met haaksluiting.

2 Perzen + persje (Totaal: 3x)
Resultaat: 100 EUR

Drie oude Perzische kleden. Eén maal groot, aquablauw etc. Eén maal klein, donkerblauw, en één keer meerkleurig (oud). Afmeting: 192 x 123 cm, 60 x 40 cm en 88 x 100 cm. In redelijk /goede staat.

Perzisch tapijt
Startprijs 40 EUR

Oud fijngeknoopt Perzisch (bid)kleed. Kleur: blauw/groen, rood, zwart, creme. Afmeting: 127 x 89 cm. In goede staat.

Sieraden, zilver
Resultaat: 40 EUR

Zilveren sieraden, bestaand uit een lang collier getorst rondje met bakslot, ø 4mm, 60 cm een armband gemaakt uit knopjes, ø 8 mm, 20 cm, Beiden 835/000, en een witmetalen armband met blauwe steen. 17...

5x kandelaar
Resultaat: 25 EUR

Diverse 18e-19e eeuws kaarskandelaars. Twee stuks tin, drie stuks messing. Hoogte: 18-23 cm. In redelijke tot goede staat.

Thangka
Resultaat: 50 EUR

Oude Tibetaanse Thangka op linnen , eerste helft 20e eeuw, met boedha's, slangen, wolken etc. (Het levenswiel met yama) Olieverf op linnen. Afmeting . 47x62 cm. In goede staat.

3 delig Perzisch messing
Resultaat: 20 EUR

Twee maal oud/antiek Perzisch messing en 1x China/Japan. Een maal theekan 19e eeuw, fijn gedecoreerd met florale decors. Een maal tablet met Chinese tekens (beschadigd). Een maal kom, eerste helft 20e...

Gouden ring met schild
Startprijs 75 EUR

Geelgouden ring 585/000 met wapenschild en briljant. Fijne ring met in het midden een wapenschild, 7,3x9,8 mm, met een briljant ca 0.02 crt. ø 53 ca 2,3 gr Nieuw

Witgouden Choker
Startprijs 2.500 EUR

Prachtige witgouden choker, 750/000, met veel briljanten. Choker gemaakt uit cilindervormige schakels, ø 4,3 mm., voor 2/3 bezet met diamanten. De sluiting bestaat uit een clip versierd met drie rijen...

Speelgoedauto's (4x)
Startprijs 80 EUR

Vier oude blikken speelgoedauto's in originele doos. Tweede helft 20e eeuw. . U.S. Army Jeep M.P. (S.Y.-Japan)., . Dump Truck (China). Pontiac (Japan).en Racing Car (China). Afmeting. 17-27 cm. In ...

Speelgoed Bandai
Startprijs 40 EUR

Oude blikken speelgoed politie Kever, Bandai-Japan. Ca. 1960. (Bespeeld). Afmeting. 19 cm. In redelijk/ goede staat

Kristallen bonbonniere met zilveren voet.
Resultaat: 40 EUR

Kristallen bonbonniere met gecontourneerde rand en geëtst graveerwerk geplaatst op een zilveren voet, 835/000, met gecontourneerde rand. jl.: V:1855. 7x7cm. Enkele chips

Kelim 2x
Resultaat: 140 EUR

Twee maal oude Perzische Kelim. Rood-blauw-creme etc.. In goede staat. Oranje-creme-bruin. Gerestaureerd, in redelijk staat. Afmeting: 183 x 123 cm. en 81 x 116 cm.

Bronzen buste, 'Alexandre Ouline'.
Startprijs 500 EUR

Grote antieke bronzen buste op zwart marmeren basement. Gesigneerd 'Ouline' (Alexandre Ouline 1918 - 1940). Circa: 1930. Afmeting: 38 x 56 x 19 cm.

Mocca kopje (blauw met zilver overlay).
Startprijs 50 EUR

Porseleinen mocca kopje, kobalt blauw met zilver overlay. 20e Eeuw. Afmeting: 5,5 x 11 x 9 cm. In goede staat.

Yixing theepot (Chinees)
Startprijs 60 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot met bloesem decor. Ca. 1900 of ouder. Gemerkt. Afmeting. 9.5x17x10.5 cm. ø. In goede staat.

Tischbaumbass
Startprijs 30 EUR

Oud Duits carnaval speelgoed 'Tischbaumbass' door Firma Goldon. In doos. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Granaatarmband
Resultaat: 50 EUR

Witmetalen slavenarmband aan de bovenzijde versierd met granatenrozet, 60x50mm. Voorzien van bakslot en veiligheid.