Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Zilveren theescheppen
Resultaat: 30 EUR

Twee zilveren theescheppen, 833/000, met vlinderbak. Eén met biedermeiergravures en één voorzien van ronde steel bekroond met een vaas met parelrand. ca 28 gram. In goede staat. 8-9,5cm.

Zilveren loddereindoosje
Startprijs 110 EUR

Antiek 835/000 zilveren 8 kantig loddereindoosje met holle hoeken en opgehoogd deksel, voorzien van Biedermeier gravering. ca. 22 gr.

Groot lot plated
Startprijs 60 EUR

Groot lot plated bestek met o.a. 12 Christofle ijslepels, en een Christofle eierlepel, een WMF asperge schep en taartschep, kindercouvertje, 2 botermesjes en een lepeltje

Kristallen fruitschaal + zilveren beugel
Resultaat: 65 EUR

Dikwandige geslepen kristallen fruitschaal voorzien van zilveren gecontourneerde beugel, 833/000, met florale gravering en stippel gravure in ruitvorm. MT.: P.Binkes, Sneek. jl.: d:1863. 27x18x25cm. I...

Zilveren kandelaar
Startprijs 35 EUR

Zeldzame zilveren kandelaar, 835/000, met spijlen en parelrand aan de boven- en onderrand. MT.: De Leeuw en Gieleam, 's Hertogenbosch 1892-1894. ø 6x4cm.

Kurkentrekker met zilveren trekkenhuis
Startprijs 160 EUR

Antieke Empire krukkentrekker met parelmoer ingelegd en voorzien van een zilveren trekkerhuis.9x4cm. In redelijk goede staat

Zilveren armband
Resultaat: 50 EUR

Zilveren armband, 835/000, gemaakt van een bijbelslot. MT.: B.E.A. Wientjes, Enschede, jl.: k:1844 ca 46 gram, L.19 cm. In goede staat

Zes delen antiek messing
Startprijs 25 EUR

Zes delen antiek messing. Twee kandelaren, één grote blaker, één stofblik, één flacon en één kaarsdover. Afmeting. 16-28 cm. In goede staat

2x Lederen kameel
Startprijs 30 EUR

Twee lederen kamelen met glazen ogen, 20e eeuw.. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat

Penkandelaar.
Startprijs 80 EUR

Koperen penkandelaar in gotische stijl. 19e Eeuw. Afmeting: H.44 cm. In goede staat.

Waaier in vergulde lijst
Resultaat: 100 EUR

Italiaanse waaier in lijst, 18e eeuw. Handbeschilderd, aquarel met zeemeerminnen en engelen voorstelling, met benen greep. Afmeting: 40-62 cm. Incl. lijst. In goede staat.

Lot vorkjes en lepeltjes
Startprijs 40 EUR

Lot met zilveren vorkjes en lepeltjes, 835/000. 10 Taartvorkjes met op de steel bloemen, een theelepel met schaap en Texel, en een suikerschep met kruideniersbak en vaasvormige steel. totaal ca 130 gr...

2 Opdienlepels
Resultaat: 40 EUR

Twee opdienlepels, één zilveren met schuitvormige gecontourneerde bak en ivoren bewerkte steel, 35x12 cm, en een plated lepel met tuit bevestigd aan een ivoren bewerkte steel, met breuk. 41x12 cm.

4
Resultaat: 25 EUR

Oude Douwe Egberts (D.E.) reclame affiche in lijst, circa 1950. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.

3x Van Nelle blikken
Startprijs 60 EUR

Drie oude Van Nelle voorraadblikken. Onder andere: Mintjes, koffie/thee. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 32-40 cm. In redelijk/goede staat.

Lot zilver 3 delen
Startprijs 30 EUR

Lot zilver bestaande uit een theezeef, 835/000, met biedermeier motief, een lepel met zilveren heft, 830/000, en een zilveren potlood met guilloche ruit- en vlakbewerking. 11-12-16 cm.

Bord met koperen rand.
Startprijs 50 EUR

Antiek handbeschilderd porseleinen bord met kopergeslagen omranding. Circa: 1900. Afmeting: ø 38 cm. In goede staat.

2x Russisch boek.
Resultaat: 130 EUR

Twee Russische boeken. 18e Eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In matige toestand.

Bloemtafeltje
Startprijs 80 EUR

Mahoniehouten bijzettafel op vierspant poot. Geëboniseerd en blad mahonie. 19e Eeuw. Afmeting: 78 x 72 x 53 cm. In goede originele staat.

Collier van zoetwaterparels
Startprijs 50 EUR

Collier van zoetwaterparels met zilveren veeroog. 11-12 mm. Geknoopt lengte 45 cm.

Edelstalen collier, Moments
Startprijs 50 EUR

Edelstalen collier gemaakt uit ronde strakke ogen, ø 10 mm, breedte 2,5 mm. Met klipsluiting. Lengte 46 cm. Nieuw

Witgouden oorhangers
Resultaat: 150 EUR

Witgouden oorhangers, 750/000, met briljanten. Oorhangers met vierkante knop, 5x5 mm., bezet met kleine briljant geslepen diamanten, met staafje en daaronder een cirkel bezet met kleine briljant gesle...

Toiletspiegel, mahonie.
Startprijs 50 EUR

Engelse antieke mahoniehouten toiletspiegel. Met lades en klepdeksel (verlijming los). Afmeting: 80 x 56 x 27 cm. In redelijk/goede staat.

Schildersezel + Palets
Resultaat: 80 EUR

Lot houten miniatuur schildersezels met florale beschilderde palets. Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.