Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Perzisch tapijt
Startprijs 40 EUR

Oud fijngeknoopt Perzisch (bid)kleed. Kleur: blauw/groen, rood, zwart, creme. Afmeting: 127 x 89 cm. In goede staat.

Kelim 2x
Resultaat: 140 EUR

Twee maal oude Perzische Kelim. Rood-blauw-creme etc.. In goede staat. Oranje-creme-bruin. Gerestaureerd, in redelijk staat. Afmeting: 183 x 123 cm. en 81 x 116 cm.

Bronzen buste, 'Alexandre Ouline'.
Startprijs 500 EUR

Grote antieke bronzen buste op zwart marmeren basement. Gesigneerd 'Ouline' (Alexandre Ouline 1918 - 1940). Circa: 1930. Afmeting: 38 x 56 x 19 cm.

J.Paul Schmidt
Startprijs 120 EUR

Antieke Duitse bronzen figuur. Boeren jongen op marmeren basement. Julius Paul Schmidt Felly, 1835-1920. (chips basement). Afmeting: 11 cm. In goede staat.

Beeldje Jongeman, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 120 EUR

Antieke bronzen figuur, boeren jongen met handen in zijn zak. Door Julius Paul Schmidt-Felling, 1835-1920. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Chinese hocker (hout+marmer)
Resultaat: 190 EUR

Oude Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad, klauwpoten en koppen. Octagonaal, 20e eeuw. Afmeting: 45 x 40 x 40 cm. In goede staat.

Side table met intarsia
Startprijs 160 EUR

Hoge kwaliteit uitklapbare Engelse side-table met intarsia en lade. Taps toelopende poten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 150 x 41 cm. en 78 x 150 x 82 cm. In goede staat.

Bronzen uil op boeken
Resultaat: 275 EUR

Art Deco-stijl bronzen uil op zwart marmeren basement (chip). 21e Eeuw. Met monogram WMS v H. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Beeld "Vrouw"
Startprijs 50 EUR

Antiek compositie metalen Frans klokkenbeeld, Athene. (één vinger er af) Circa 1900. Afmeting: 33 x 27 x 9 cm. In redelijke staat.

Boedha op stier, Chinees.
Startprijs 190 EUR

Oude/antieke ? Oosterse boedha op stier met rest-vergulding (één stukje los erbij). Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, meisje met vlecht.
Resultaat: 250 EUR

Bronzen figuur op marmeren basement. 21e Eeuw. Naar Degas. 'Meisje met vlecht'. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Bronzen beeld (Afrikaans)
Resultaat: 145 EUR

Grote Afrikaanse moderne bronzen figuur. 'Naakte vrouw met kind op de rug'. Afmeting: 85 cm. In goede staat.

Mercurius (repro)
Resultaat: 90 EUR

Grote bronzen Hermes op zwart marmeren basement, gesigneerd Giambologna. Afmeting. 60 cm.

Secretaire met opzet
Startprijs 550 EUR

Frans notenhouten dames schrijfbureau met opzet. Eerste helft 20e eeuw. Bureau heeft bronzen versieringen en florale intarsia (Louis Seize-stijl) Afmeting. 145x70x50 cm. In goede staat.

Eikenhouten kussenkast.
Resultaat: 135 EUR

Hollandse eikenhouten Groenlose kussenkast in Renaissance-stijl. Uitneembaar, met lades en schappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 172 x 60 x 190 cm. In goede staat.

Ladenkast
Resultaat: 180 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten 3 laden buikcommode met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1800. Afmeting: 70 x 96 x 70 cm. In goede staat.

Diverse bronzen kunstwerken
Resultaat: 50 EUR

Drie kunstwerken, tweede helft 20e eeuw. Eén keer marmeren zuil met kogel (monogram). Eén keer bronzen object met dieren, en één keer bronzen kei. Afmeting. 13-23 cm. In goede staat

Vergulde boedha
Resultaat: 50 EUR

Vergulde bronzen oosterse boedha. 20e eeuw. Afmeting. 16 cm. In goede staat.

Daum, Vaas.
Startprijs 200 EUR

Daum France. Glazen vaas met cassis-kleurige bloemen. 20e eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Bloemtafeltje
Startprijs 80 EUR

Mahoniehouten bijzettafel op vierspant poot. Geëboniseerd en blad mahonie. 19e Eeuw. Afmeting: 78 x 72 x 53 cm. In goede originele staat.

Toiletspiegel, mahonie.
Startprijs 50 EUR

Engelse antieke mahoniehouten toiletspiegel. Met lades en klepdeksel (verlijming los). Afmeting: 80 x 56 x 27 cm. In redelijk/goede staat.

Schildersezel + Palets
Resultaat: 80 EUR

Lot houten miniatuur schildersezels met florale beschilderde palets. Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.

Queen-Anne theetafel
Startprijs 90 EUR

Vroeg 19e eeuw Engelse mahoniehouten theetafel, ca. 1830. Afmeting. 75x77x43 cm Paar haarscheure v erder in goede staat.

Piedestal, mahonie
Resultaat: 70 EUR

Houtgestoken mahoniehouten piedestal uit de 20e eeuw. Afmeting: 96 cm. In goede staat.