Prachtige mahoniehouten empire secretaire met volle zuilen, messing capitellen en messing beslag, binnenleven met lades en vakverdeling. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 153x96x57 cm...
Antieke eikenhouten Duitse één-deurs broodspinde. Circa 1800. Afmeting: 186 x 126 x 53 cm. In goede staat.
Kleine Duitse eikenhouten twee-deurs barokkast met twee lades. (sloten vernieuwd) Circa 1780. Afmeting: 180 x 170 x 60 cm. In goede staat.
Elf antieke Societè Ceramique Maastricht kastkommen, ca. 1880. Decor Nankin. Afmeting. 11x16.5 cm. ø. In goede staat.
Vijf maal antiek Hollands polychrome aardewerk. Gemerkt 'de Klaauw'. Twee maal Delftse koeien, circa 1900. Drie maal Delftse borden, 19e eeuw. Afmeting: 11 - 23 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke keramieken scheerbekkens met florale decors. Afmeting: circa 28 - 30 cm. In goede staat.
Antieke vergulde messing schaal met renaissance decor van Romeinen met zwaarden. Rondom floraal- en ranken decor. Afmeting: 8,5 x 38,7 cm ø. In goede staat.
Drie delen koperwerk, 19e eeuw. Eén zeer grote appelketel en twee hengselbakken (één beschadigd). Afmeting: 35 -40 cm. In redelijk/goede staat.
A. Segaar, 1888-1962. Landschap met Drentse riet gedekte boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting. 45x30 cm. In goede staat.
J. van Zwolle. Circa: 1930. 'Bloemenmarkt Amsterdam'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
A. Vles 1935 Gent. 1880 - 1967. 'Stadsgezicht Gent'. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 32 cm. In goede staat.
IJzeren zwart-witte lectuurbak "Pilastro" uit de 50e jaren. Afmeting: 43 x 41 x 27 cm. In zeer goede staat.
Antiek inktstel met houten basement, kristallen inktpotten en compositie metalen figuren. Circa: 1920. Afmeting: 35 x 41 x 22 cm. In goede staat.
Drie oude Tsjechoslowaakse keramieken figuren ca. 1950 Afmeting 15-16cm., in goede staat.
Twee Duitse 'Christian Nonne' gemerkte porseleinen figuren. Meisje met korf (goed) en jongen met blaasinstrument (gerestaureerd). Afmeting: 22 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke mahoniehouten laat Biedermeier Neo Gotische boekenkast, ca. 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 167x107x33 cm. In zeer goede staat.
Grote Imari-stijl porseleinen olie en azijnstel. Drie-delig,1e helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Walter Rorhbach, Duitse school 1939. 'Landschap met opvliegende eenden'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Groot verzamelalbum vol met antieke kunstwerken. Onder andere; Aquarellen, tekeningen, sepia's etc. . Hoofdzakelijk diverse Duitse schilders. Sommige werken bevatten vochtvlekjes. Afmeting: 97 x 36 x...
Antieke Engelse barometer met intarsia en tinnen wijzerplaat (London, F. Westley). Circa 1900. Afmeting: 99 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten barometer met tinnen wijzerplaat (kleine wijzer bovenin mist). 19e Eeuw. (kwik is eruit). Afmeting: 100 cm. In redelijk/goede staat.
H. Sanders. Circa 1920. 'Besneeuwd landschap bij avond'. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 12 cm. In goede staat.
Oude Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad, klauwpoten en koppen. Octagonaal, 20e eeuw. Afmeting: 45 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Hoge kwaliteit uitklapbare Engelse side-table met intarsia en lade. Taps toelopende poten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 150 x 41 cm. en 78 x 150 x 82 cm. In goede staat.