Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lepeldoosje met div. zilveren lepels.
Resultaat: 50 EUR

Lepeldoosje gevuld met zilveren lepeltjes, 833/000. Twaalf theelepels, Art Deco, met opengezaagde cirkel en gestoken lijnversieringen, MT.: B.Velleman & Co, Amsterdam, jl.: M:1922 een bijpassende sui...

Eiken broodspinde.
Resultaat: 220 EUR

Antieke eikenhouten Duitse één-deurs broodspinde. Circa 1800. Afmeting: 186 x 126 x 53 cm. In goede staat.

2-Deurs kast, eiken.
Startprijs 500 EUR

Kleine Duitse eikenhouten twee-deurs barokkast met twee lades. (sloten vernieuwd) Circa 1780. Afmeting: 180 x 170 x 60 cm. In goede staat.

Boekenkast, mahonie
Startprijs 700 EUR

Antieke mahoniehouten laat Biedermeier Neo Gotische boekenkast, ca. 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 167x107x33 cm. In zeer goede staat.

Chinese hocker (hout+marmer)
Resultaat: 190 EUR

Oude Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad, klauwpoten en koppen. Octagonaal, 20e eeuw. Afmeting: 45 x 40 x 40 cm. In goede staat.

Side table met intarsia
Startprijs 160 EUR

Hoge kwaliteit uitklapbare Engelse side-table met intarsia en lade. Taps toelopende poten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 150 x 41 cm. en 78 x 150 x 82 cm. In goede staat.

Secretaire met opzet
Startprijs 550 EUR

Frans notenhouten dames schrijfbureau met opzet. Eerste helft 20e eeuw. Bureau heeft bronzen versieringen en florale intarsia (Louis Seize-stijl) Afmeting. 145x70x50 cm. In goede staat.

Eikenhouten kussenkast.
Resultaat: 135 EUR

Hollandse eikenhouten Groenlose kussenkast in Renaissance-stijl. Uitneembaar, met lades en schappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 172 x 60 x 190 cm. In goede staat.

Ladenkast
Resultaat: 180 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten 3 laden buikcommode met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1800. Afmeting: 70 x 96 x 70 cm. In goede staat.

Bloemtafeltje
Startprijs 80 EUR

Mahoniehouten bijzettafel op vierspant poot. Geëboniseerd en blad mahonie. 19e Eeuw. Afmeting: 78 x 72 x 53 cm. In goede originele staat.

Toiletspiegel, mahonie.
Startprijs 50 EUR

Engelse antieke mahoniehouten toiletspiegel. Met lades en klepdeksel (verlijming los). Afmeting: 80 x 56 x 27 cm. In redelijk/goede staat.

Schildersezel + Palets
Resultaat: 80 EUR

Lot houten miniatuur schildersezels met florale beschilderde palets. Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.

Queen-Anne theetafel
Startprijs 90 EUR

Vroeg 19e eeuw Engelse mahoniehouten theetafel, ca. 1830. Afmeting. 75x77x43 cm Paar haarscheure v erder in goede staat.

Piedestal, mahonie
Resultaat: 70 EUR

Houtgestoken mahoniehouten piedestal uit de 20e eeuw. Afmeting: 96 cm. In goede staat.

Muziekkastje
Resultaat: 45 EUR

Antiek mahoniehouten speelplatenkastje met drie schuiflades (voor polyphone) op wieltjes. Circa: 1900. Afmeting: 66 x 45 x 37 cm. In goede staat.

Zilveren sauslepel
Resultaat: 35 EUR

Zilveren sauslepel, 833/00, Art Nouveau, voorzien van ronde bak met getorste steel met gekruld uiteinde. MT.: Van Kempen, Voorschoten 1858-1924. ca 62 gram. 16 cm. In goede staat

2 Zilveren theescheppen
Resultaat: 30 EUR

Twee zilveren theescheppen, 833/000, met vlinderbak. Eén met biedermeiergravures en één voorzien van ronde steel bekroond met een vaas met parelrand. ca 28 gram. In goede staat. 8-9,5cm.

Chris de Bruijn Jr. 'Dorpsgezicht'.
Resultaat: 30 EUR

Chris de Bruijn Jr., 1901-1974. 'Dorpsgezicht met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Zilveren loddereindoosje
Startprijs 110 EUR

Antiek 835/000 zilveren 8 kantig loddereindoosje met holle hoeken en opgehoogd deksel, voorzien van Biedermeier gravering. ca. 22 gr.

Groot lot plated
Startprijs 60 EUR

Groot lot plated bestek met o.a. 12 Christofle ijslepels, en een Christofle eierlepel, een WMF asperge schep en taartschep, kindercouvertje, 2 botermesjes en een lepeltje

B.S. Petit
Startprijs 30 EUR

B.S. Petit, ca. 1880. Belgische school. 'Landhuis'. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 40 cm. In goede staat.

Monogram N.G., Klaprozen
Resultaat: 50 EUR

Monogram N.G., 21e eeuw. Klaprozen compositie. Olieverf op linnen. Afmeting . 100x120 cm. In goede staat

Kristallen hanglamp
Startprijs 300 EUR

Kristallen kaarsenkroon met 5 armen en en druppelvormige pegels ca. 1900 95cm hoog en 65 in doorsnee in goede staat.

Kristallen fruitschaal + zilveren beugel
Resultaat: 65 EUR

Dikwandige geslepen kristallen fruitschaal voorzien van zilveren gecontourneerde beugel, 833/000, met florale gravering en stippel gravure in ruitvorm. MT.: P.Binkes, Sneek. jl.: d:1863. 27x18x25cm. I...