Antieke Franse 'Retour de Egypte' pendule met emaille cartouches, acht-daags uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Afmeting. 38 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen Ming wierrookbrander met Swatow blauw florale decors, staande op drie pootjes. 16e Eeuw. Afmeting: 10,5 x 18,7 cm ø. In zeer goede staat.
Twee prachtige Chinees porseleinen gecontourneerde borden met florale- en goud decors, 18e eeuw. Eén haarlijn en minimale chips. Afmeting: 4 x 22 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek fijn gegraveerd Chinese ivoren penselenbeker. Circa 1900. Landschap met dieren, rotsen en mensen decor. Afmeting: 11,5 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Ci...
Antieke messing hanglamp met glazen lampenkappen, 4-lichts, ca. 1910. Afmeting. 63x52 cm. In goede staat
Lepeldoosje gevuld met zilveren lepeltjes, 833/000. Twaalf theelepels, Art Deco, met opengezaagde cirkel en gestoken lijnversieringen, MT.: B.Velleman & Co, Amsterdam, jl.: M:1922 een bijpassende sui...
Antieke Duitse Meissen porseleinen schaaltje met vos (Knauff), circa 1920. Paul Walther, (één klein chip oor). Afmeting: 9 x 14 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Oude notenhouten Warmink tafelklok met halfuur-slag en repetitie op bel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting . 39 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren klokkenstel met brons, ca. 1880. Met acht-daags uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Afmeting. 30-42 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese marmeren boekensteunen met lachende boedha's. Circa 1900. (marmer en zeepsteen). Afmeting: 18 x 11,5 x 6,5 cm in goede staat.
Antieke Jugendstil blaker. Messing met parelmoer lelieblad, circa 1910. Afmeting: 11 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Twee pistolen, 18e eeuw. Eén met bewerkt hout en graveringen. Beide pistolen hebben bewerkte loop. (beschadigingen). Afmeting: 50-52 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen drakenvaas, gemerkt. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
Twee antieke terracotta bustes. Circa 1900. Voorstellende een vrouwelijke en een mannelijke zigeuner (geglazuurd). Gemerkt met "H" in de driehoek en genummerd. Minimale chips onder de voetrand. . Afm...
Prachtige mahoniehouten empire secretaire met volle zuilen, messing capitellen en messing beslag, binnenleven met lades en vakverdeling. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 153x96x57 cm...
Vijf delen Imari -decor keramiek, gemerkt Putten. Vier maal karperschaaltjes, en één maal zes-kantig schaaltje. Handbeschilderd. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Duitse één-deurs broodspinde. Circa 1800. Afmeting: 186 x 126 x 53 cm. In goede staat.
Kleine Duitse eikenhouten twee-deurs barokkast met twee lades. (sloten vernieuwd) Circa 1780. Afmeting: 180 x 170 x 60 cm. In goede staat.
Antiek Hollands staand schippertje petroleumlamp, circa 1900. Jugendstil. . Afmeting: 54x30 cm. ø In goede staat
Vijf-delige antiquarische Duitse Jugendstil boekenset, Hans Kraemer, 'Weltal und Menschheit', Bong + Co. Ruggenband bij sommige ingescheurd. (minimale vochtvlekken). Afmeting: 22 x 29,5 x 4,5 cm. In ...
Groot antiquarisch boek, Faust van Goethe. Eerste deel, München Berlin/Friedrich Brückmann. Ca. 1900 met medaillon in de band ingelegd. (heeft vochtvlekken). Afmeting. 51x37x5. In redelijk/goede staat...
Grote antieke Duitse steengoed klepkan. Gemerkt Merkelblad Grenzhausen. Met bruin glazuur . Afmeting: 26 cm. In goede staat
Lot antiek Petrus Regout, Maastricht. Keramiek serviesgoed. Decor Timor & Bottle Japan. Lot bestaat uit: 6 borden, 6 kop+schotels (1 kopje oortje gelijmd), 1 melkkan. . Afmeting: 7-21 cm In goede staa...
Antieke mahoniehouten laat Biedermeier Neo Gotische boekenkast, ca. 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 167x107x33 cm. In zeer goede staat.