Antiek (Duits) notenhouten bankstel. Bank en drie stoelen (op wielen.) Circa 1880. Historisme. (rode velours beschadigd). Afmeting: 106 x 147 x 68 cm. en 106 x 66 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
Grote eikenhouten klooster-tafel met lades en gedraaide poten, onderling verbonden. Handgemaakte reproductie naar oud voorbeeld. Afmeting: 82 x 79 x 216 cm. In goede staat.
Zes Hollandse eikenhouten armleunstoelen met bruin leder bekleed. Eerste helft 20e eeuw. 1 stoel met oude bekleding Afmeting: 88 x 50 x 55 cm. In goede staat .
Antiek Hollands eikenhouten theekastje met gebogen front en geslepen glas. Afmeting: 78 x 45 x 65 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten barok-stijl schrijf-secretaire. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Secretaire is voorzien van bronzen beslag en klauwpoten. Compleet met sleutels. Afmeting: 110 x 100 x 60 cm. I...
Mooie Engelse eikenhouten vier-laden commode met koperen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 88 x 52 x 80 cm. In zeer goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten Queen Anne wandtafel met twee lades. Circa: 1910. Afmeting: 80 x 100 x 40 cm. In zeer goede staat.
Antieke mahoniehouten laat Biedermeier Neo Gotische boekenkast, ca. 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 167x107x33 cm. In zeer goede staat.
Grote vroeg 19e eeuw Engelse mahnoniehouten commode met vijf lades. Ca. 1820. (gerestaureerd) Afmeting. 127x116x57 cm. In zeer goede staat.
Kleine Gotische kist met origineel slot (slotbeugel mist) 16e Eeuw. Lichte oude wormbeval. Originele scharnieren. Afmeting: 88 x 31 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuw mahoniehouten empire trumeaux met marmeren blad en klauwpoten. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 92x85x45 cm. In zeer goede staat.
Grote Engelse mahoniehouten bibliotheektrap. 20e Eeuw. Afmeting: 144 x 57 cm ø. In goede staat.
Zes antieke notenhouten Henry- Deux stoelen met velours stoffering, circa 1880. Afmeting: 96 x 40 x 50 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe vlinderbank, houtgestoken met goede rode velours stoffering, circa 1870. Afmeting: 120 x 80 x 190 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten empire vier laden commode met origineel ringbeslag, zwarte driekwart zuilen en messing capitellen. Circa 1820. (Twee lades veranderd naar kleppen). Afmeting: 109 x 94 x 51 cm. In...
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten Biedermeier empire bank met groene velours. Afmeting: 90 x 210 x 65 cm. In goede staat.
Antieke Duitse noten met wortelnoten Gründerzeit boeken/vitrinekast met snecken. Circa 1880. Afmeting: 185 x 120 x 49 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuws mahoniehouten twee-deurs linnenkast met schappen en lades (uitneembaar). Lichte schades. Afmeting: 210 x 150 x 58 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits halbankje met klep op sledepoten. Circa 1910. Afmeting: 102 x 98 x 42 cm. In zeer goede staat.
Hollandse twee-delige mahoniehouten hoekvitrinekast (met uitneembare jalouzieen), volle zuilen, parelrand en bijzondere poten. 19e Eeuw. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 179x135x80 c...
Twee-delige barok opzet ladenkast met vijf lades met messing beslag en onderling verbonden getorste poten. 18e Eeuw. (minimale fineerschade) Afmeting 117x80x42 cm. In goede staat.
Oude Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad, klauwpoten en koppen. Octagonaal, 20e eeuw. Afmeting: 45 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Hoge kwaliteit uitklapbare Engelse side-table met intarsia en lade. Taps toelopende poten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 150 x 41 cm. en 78 x 150 x 82 cm. In goede staat.
Mooie houtgestoken Chinese hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 50 cm ø. In goede staat.