Gouden ring, 585/000, met amethist. Art Deco ring met grote ovale zetkast met gekreste bewerking, bezet met een ovaal gefacetteerde amethist, 20x12 mm, ca 11,6 gram, ø 56. In goede staat.
Lot zilveren sieraden bestaande uit een armband met barnsteen, manchetknopen, een peervormig hangertje, gevlochten ring en een armband met bloemetjes, gebroken. Totaal ca 33 gram
Groeninga. 'Stadsgezicht' van Georg Brauw en Frans Hogenberg. Circa 1570-1590. Antieke Hollandse hand ingekleurde kopergravure. Gravure op papier. Afmeting: circa 17 x 49 cm. In goede staat.
Ongesigneerd China. 19e Eeuw. 'Vogel op bloesemtak' (rijstpapier). Aquarel op papier. Afmeting: 23 x 18 cm. In redelijke staat.
Gouden zakhorloge, 585/000, Stowa, mechanisch, ø 48 mm, met leren band voorzien van een gouden vierkant medaillon, 22x22mm. In goede staat
Gouden Omega horloge, 585/000, Seamaster De Ville automatic, met datumaanduiding. Voorzien van bruin leren band. ø 34 mm. Wijzerplaat is iets aangetast. Het achterdeksel is voorzien van gravure. Ver...
Michael van Overbeeke, 1992, (96/100). 'One day'. Lithografie op papier. Afmeting: 49 x 40 cm. In goede staat.
Witgouden broche, 585/000, Art Deco, met diamant en onyx. Staafbroche met in het midden een rechthoekige onyx in het midden voorzien van een gladomzetting met briljant geslepen diamant, ca 0,03 crt. O...
Witgouden zegelring, 585/000, met vierkante plaat voorzien van een wapengravure. 10x10 mm. ø 46 ca 9 gram. De ring is voorzien van een verkleinveer.
Ovale kristallen schaal met ster op de bodem en een schuin oplopende rand met achtkantig ruitslijpsel. Aan de schaal zit een zilveren beugel, 833/000, met parelrand. MT.: onduidelijk, Amsterdam jl.:J...
Antieke notenhouten gestoken barometer met Hollands opschrift. Ca. 1900. Afmeting. 37 cm. In goede staat.
Oude Afrikaanse gestoken kalebasstok, 20e eeuw. Vermoedelijk Massai/Kenia of Tanzania. Lengte: 40cm. In goede staat.
Ovale kristallen dekseldoos met amandel slijpsel, en ster op deksel. Voorzien van een zilveren knop, 835/000 met parelranden. 15x11x15cm. Enkele chip, verder in goede staat.
Antieke mahoniehouten grammofoon voor onderdelen, wormbeval, 30x40x40, In matige staat
Grote zilveren hanger, 830/000, Fins. Groot rond element, ø 50 mm, voorzien van een gedrapeerd motief met een gladde bol in het midden, geheel voorzien van een ruwe lijnen structuur. Boven het grote r...
Lot sieraden met munten met o.a. 3 broches, een dubbeltjes armband een hanger en 2 vingerdoekjesringen. Totaal ca 88 gram.
Vroeg 19e eeuwse empire mahoniehouten speeltafel op vierspant poot (minimale fineerschades op blad) Afmeting 73x83x83 cm. In redelijk/ goede staat
Twee grote antieke Chinese/Kantonese vazen met vechtende krijgers. Circa: 1920. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse zwart gelakte set met bloemendecor, bijzettafel en 2 stoelen,Afmeting 87x53x41 en 70x53øcm. In goede originele staat
Zes antieke mahoniehouten biedermeier stoelen omstreeks 1830, Duitsland, beschadigd, Afmeting 83x40x43cm. In redelijke staat
J.A. Mondt, 1859 - 1941. 'Kasteel met gracht'. Aquarel op papier. Afmeting: 42 x 30 cm. In goede staat.
Reinier Craeyvanger, 1812 - 1880. '18e Eeuws interieur met figuren'. Aquarel op papier. Afmeting: 22 x 17 cm. In goede staat.
Lot diverse bestekdelen, bestaande uit een doos met 12 tafelmessen, een doos met 6 fruitmessen, een cassette met een 6 persoons viscouvert met ivoren heft, een doos met 6 paplepels, een cassette met 6...
Porseleinen mocca kopje, kobalt blauw met zilver overlay. 20e Eeuw. Afmeting: 5,5 x 11 x 9 cm. In goede staat.