Antieke Duitse Meissen porseleinen schaaltje met vos (Knauff), circa 1920. Paul Walther, (één klein chip oor). Afmeting: 9 x 14 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf-delige antiquarische Duitse Jugendstil boekenset, Hans Kraemer, 'Weltal und Menschheit', Bong + Co. Ruggenband bij sommige ingescheurd. (minimale vochtvlekken). Afmeting: 22 x 29,5 x 4,5 cm. In ...
Groot antiquarisch boek, Faust van Goethe. Eerste deel, München Berlin/Friedrich Brückmann. Ca. 1900 met medaillon in de band ingelegd. (heeft vochtvlekken). Afmeting. 51x37x5. In redelijk/goede staat...
Oude Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad, klauwpoten en koppen. Octagonaal, 20e eeuw. Afmeting: 45 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Hoge kwaliteit uitklapbare Engelse side-table met intarsia en lade. Taps toelopende poten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 150 x 41 cm. en 78 x 150 x 82 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen drakenvaas, gemerkt. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
Twee antieke terracotta bustes. Circa 1900. Voorstellende een vrouwelijke en een mannelijke zigeuner (geglazuurd). Gemerkt met "H" in de driehoek en genummerd. Minimale chips onder de voetrand. . Afm...
Antieke vergulde messing schaal met renaissance decor van Romeinen met zwaarden. Rondom floraal- en ranken decor. Afmeting: 8,5 x 38,7 cm ø. In goede staat.
Drie delen koperwerk, 19e eeuw. Eén zeer grote appelketel en twee hengselbakken (één beschadigd). Afmeting: 35 -40 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met 7 zilveren muntranden, diverse modellen en maten. ca 18 gram, nieuw
Vier armbanden met 3 rijen edelstenen voorzien van goud op zilveren sluiting, o.a. met parels onyx en gitten. Allen bevestigd aan een sluiting in bloemvorm met gekleurde stenen. Lengte 18 cm. Nieuw
Frans notenhouten dames schrijfbureau met opzet. Eerste helft 20e eeuw. Bureau heeft bronzen versieringen en florale intarsia (Louis Seize-stijl) Afmeting. 145x70x50 cm. In goede staat.
Vijf delen Imari -decor keramiek, gemerkt Putten. Vier maal karperschaaltjes, en één maal zes-kantig schaaltje. Handbeschilderd. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
IJzeren zwart-witte lectuurbak "Pilastro" uit de 50e jaren. Afmeting: 43 x 41 x 27 cm. In zeer goede staat.
Antiek inktstel met houten basement, kristallen inktpotten en compositie metalen figuren. Circa: 1920. Afmeting: 35 x 41 x 22 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Groenlose kussenkast in Renaissance-stijl. Uitneembaar, met lades en schappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 172 x 60 x 190 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten 3 laden buikcommode met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1800. Afmeting: 70 x 96 x 70 cm. In goede staat.
Zilveren sauslepel, 833/00, Art Nouveau, voorzien van ronde bak met getorste steel met gekruld uiteinde. MT.: Van Kempen, Voorschoten 1858-1924. ca 62 gram. 16 cm. In goede staat
Twee zilveren theescheppen, 833/000, met vlinderbak. Eén met biedermeiergravures en één voorzien van ronde steel bekroond met een vaas met parelrand. ca 28 gram. In goede staat. 8-9,5cm.
Antiek 835/000 zilveren 8 kantig loddereindoosje met holle hoeken en opgehoogd deksel, voorzien van Biedermeier gravering. ca. 22 gr.
Groot lot plated bestek met o.a. 12 Christofle ijslepels, en een Christofle eierlepel, een WMF asperge schep en taartschep, kindercouvertje, 2 botermesjes en een lepeltje
Grote antieke Duitse steengoed klepkan. Gemerkt Merkelblad Grenzhausen. Met bruin glazuur . Afmeting: 26 cm. In goede staat
Lot antiek Petrus Regout, Maastricht. Keramiek serviesgoed. Decor Timor & Bottle Japan. Lot bestaat uit: 6 borden, 6 kop+schotels (1 kopje oortje gelijmd), 1 melkkan. . Afmeting: 7-21 cm In goede staa...
Antieke Engelse barometer met intarsia en tinnen wijzerplaat (London, F. Westley). Circa 1900. Afmeting: 99 cm. In goede staat.