Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Statie, Degen Hessen
Resultaat: 300 EUR

Antieke Duitse degen, Hessen, ca. 1880. Brons met lederen met messing schede. Afm. 89 cm. In goede staat.

Barometer
Resultaat: 300 EUR

Antieke Hollandse Louis Seize stijl barometer met tinnen cijferplaat.. Ca. 1900. Mahonie-fineer op eiken. Franchesde Amsterdam. Afmeting. 126 cm. In goede staat.

Frans Roccoco kastje
Resultaat: 300 EUR

Frans Roccoco stijl kastje met Vernis Martin beschildering, 19e eeuw. Notenhout, met drie etages en deurtje. Afmeting: 145 x 67 x 33 cm. In zeer goede staat.

Bank, gestoken
Resultaat: 300 EUR

Duitse eiken houtgestoken poortjesbank, renaissance stijl, met ranken, druiven, intarsia etc. . Vroeg 18e eeuw. Afmeting; 130 x 155 x 56 cm. In goede staat.

Open bonheur
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuw, Holland Willem III open bonheur van notenhout met wit-marmeren blad, circa 1870. Met mooi snijwerk . Afmeting: 139 x 62 x 210 cm. In goede staat

Kinderstoel
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame Hollandse empire mahoniehouten kinderstoel met lederen bekleding, ca. 1830. Afmeting. 100x50x65. In goede staat.

Bronzen gestyleerde vogel
Resultaat: 300 EUR

Art Nouveau-stijl bronzen duif op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Coenrad. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

2 Glazen
Resultaat: 300 EUR

Twee grote 19e eeuwse gegraveerde bokaal glazen met florale- en edelhert decors. Afmeting . 20-30 cm. In goede staat.

Rörsstrand servies
Resultaat: 300 EUR

Zweeds Rörsstrand porseleinen servies, decor East Indies. Bestaande uit een koffiepot, theepot, melk+suikerpot, zestien kop+schotels (thee+koffie) + schaaltjes. Afmeting: 5 - 19 cm. In goede staat.

Chinese penselenlegger.
Resultaat: 300 EUR

Oude Chinees porseleinen penselen-legger. Gemerkt, 'Cheng Long'. Met blauwe glazuur, landschap- en goud decor. Afmeting: 8,3 x 5 x 1,5 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 300 EUR

Twee grote Chinees porseleinen siervazen met groen celadon glazuur, vogels op bloesemtakken decors. 19e Eeuw. Afmeting: 57 - 59 cm. In goede staat.

3x Chinees bord, bloem motief
Resultaat: 300 EUR

Drie mooie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decors (drie maal lichte randschades). Afmeting: ø 24,7 cm. In redelijke staat.

3x Chinees bord, bloem motief
Resultaat: 300 EUR

Drie mooie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decors (één chip). Afmeting: ø 24,7 cm. In redelijke staat.

Ivoren bewerkte slagtand.
Resultaat: 290 EUR

Grote oude/antieke bewerkte ivoren slagtand met florale en dieren decors. Circa 1920-1950. Afmeting: 60,5 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites

Witgouden broche Art Deco
Resultaat: 280 EUR

Witgouden broche, 585/000, Art Deco, met diamant en onyx. Staafbroche met in het midden een rechthoekige onyx in het midden voorzien van een gladomzetting met briljant geslepen diamant, ca 0,03 crt. O...

Zilveren mand met hengsel
Resultaat: 280 EUR

Prachtige zilveren hengselmand, 833/000,. Ovaal gecontourneerde mand gemaakt uit ajourwerk met een florale rand met opgelegde C-voluten en 4 engelenkopjes. Met gecontourneerd hengsel met parelrand en...

Granaatcollier met gouden slot
Resultaat: 280 EUR

Collier van grote gefacetteerde granaten met geelgouden sluiting, 585/000. Collier met 2 rijen verlopende granaatkralen, bevestigd aan een ronde sluiting versierd met knopjes en in het midden voorzie...

Pianokruk
Resultaat: 280 EUR

Zeldzame notenhouten pianokruk met zitting in oesterschelp-vorm, met drie klauwpoten onderling verbonden. 19e Eeuw. Afmeting: 65 x 45 x 42 cm. In goede staat.

Bronzen zelfportret Dali
Resultaat: 280 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Masker naar Salvador Dali. Gesigneerd Dali. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas.
Resultaat: 280 EUR

Antieke Chinees porseleinen drakenvaas, gemerkt. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.

2 Borden (18e-19e eeuw)
Resultaat: 280 EUR

Twee Chinees porseleinen sierborden met blauwe decors. 17e-18e eeuw. Eén maal met draken, roofvogel op stam in zee (randglazuurschades). Eén maal met bloemvaas decor en floraal decor, en gecontourneer...

Geelgouden ring met wapen
Resultaat: 275 EUR

Geelgouden zegelring, 585/000, met vierkante plaat voorzien van een wapengravure. 8x8 mm. ø 45 ca 3 gram. De ring is voorzien van een verkleinveer.

Witgouden ring met wapen
Resultaat: 275 EUR

Witgouden zegelring, 585/000, met vierkante plaat voorzien van een wapengravure. 10x10 mm. ø 46 ca 9 gram. De ring is voorzien van een verkleinveer.

Geelgouden ring met diamanten
Resultaat: 275 EUR

Geelgouden ring, 750/000 met princess geslepen diamanten. Bredere ring, 6.5 mm, bol model met in het midden een witgouden ruitvormige zetting met 4 princess geslepen diamanten, Totaal ca 0.24 VSI ø 55...