Dubbele antieke landkaart uit 1700. Civitas Vetus Luhlae. en Civitas Nova Luhlae. Door J. v/d Aveele 1655 - 1727. 'Winters stadsgezicht (ijsvermaak)' en 'Zomers stadsgezicht (schepen)'. (Paar vocht...
Antieke dubbele landkaart, ca. 1700. Söder Kiöping. en SKE Ninge. Door J. v/d Aveele 1707. (1655-1727). Iets vergeeld. Gravures op papier. Afmeting: 26 x 39 cm.
Onduidelijk gesigneerd '95. 'Landschap in Limburg', Nr. 83/250. Lithografie op papier. Afmeting: 52 x 36 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900. Voorstelling: Mand met rozen. Aquarel op papier. Afmeting. 50x32 cm. In goede staat
Ongesigneerd, 21e eeuw. Voorstelling: Meisje bij deur. Olieverf op linnen. Afmeting . 58x92 cm. In goede staat
K. Kotter, ca. 1900. Duitse school. 'Tiroler huis in bergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 46 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Twee bustes naar oud voorbeeld. Houtskool op papier. Afmeting: 57 x 41 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1950. Erotische Chinese of Japanse dame. Pastel op papier. Afmeting: 50 x 75 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1950. Erotische Chinese of Japanse dame. Pastel op papier. Afmeting: 50 x 75 cm. In goede staat.
B. Wijngaard. 'Stadsgezicht Laren met figuren'. Aquarel op papier. Afmeting: 46 x 34 cm. In goede staat.
H.J. Nijland. Ca. 1930. 'Boeren interieur met porselein, wandklok etc'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Kok. Stilleven met fruit, bloemenvaas etc. . Aquarel op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
Martin van Waning, 1889-1972. Delftse vaart te Rotterdam. Ets op papier. Afmeting: 30 x 22 cm. In goede staat.
A. Honius (Venlo) 1960. 'Naakte dame aan waterkant'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Monogram Moll '43?Duitse school damesportret olieverf op paneel, Afmeting 90x70cm. In goede staat
Kees Hogendam 1993. Landschap met bevrijdingsbellen. Houtsnede op papier. Afmeting: 45 x 34 cm. In goede staat.
Schilderij, v.d. Volkers? Poldergezicht met windmolen. Olieverf op linnen, ca. 1920. Afmeting. 51x37cm. In goede staat
Hollandse werken op papier (2 stuks). 1x W. Dingemans, paarden op akker (ets). 1x Theo Goedvriendt, Zuiderlijke kerk (tekening). Afmeting. 15-22 cm. In goede staat.
Alan B. Hayman, Ree-kop (handgesigneerde copy). Reproductie op papier. Afmeting: 28 x 21 cm. In goede staat.
Antieke achter (bol)glas lithografie, circa 1890. Twee boeren vrouwen in punter. . Afmeting: 26 x 20 cm. In goede staat
Ongesigneerd, tweede helft 20e eeuw. Moderne compositie zonnebloemen. Olieverf op paneel. Afmeting. 48x100 cm. In goede staat.
Christian Breghan, 1941-2002. Duitse school. Landschap met wijnranken. Olieverf op linnen. Afmeting. 70x90 cm. In goede staat
Gerhard Bergmann, 1922 Erfurt. Duitse school. Surrealistische voorstelling. Krijt op papier. Afmeting 28x26 cm. In goede staat
Russische school. Verso gesigneerd. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting . 40x60 cm. In goede staat