Achttiende eeuws Hollands eikenhouten kabinet, met halve zuilen en capitellen, mooi snijwerk en lijstenwerk, mooie patina, en mooi beslag. Afmeting 240x185x56cm.In goede staat
Duitse antieke wortelnoten naaitafel, Louis Philippe omstreeks 1870, met mooi intarsia binnenleven met deksels en vakverdeling, Recentelelijk professioneel gepolitoerd en gerestaureerd, Afmeting 80x47...
Antiek Hollands 19e eeuws mahoniehouten haardscherm met snijwerk en gobelin. Afmeting: 110 x 75 x 56 cm. In goede staat.
J. Jans, 20e eeuw. 'Man en vrouw bij piano'. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 112 cm. In goede staat.
Jan Knikker sr. 1889-1957. 'Kerkdorp met rivier en boot'. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 37 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten vitrinekastje vol met oude en antiquarische boekjes. Circa 1930. Boekjes 18e-19e eeuw. Afmeting: 39 x 50 x 22 cm. In goede staat.
Oude Engelse wortelnoten bijzet-tafel met gecontourneerd blad Gesigneerd 'Made by Reprodux Bevan Funnel Ltd. Newhaven England'. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 40 cm ø. In goede staat.
Ongesigneerd ? 19e Eeuw. 'Zeegezicht met boot in de storm'. Olieverf op paneel. Afmeting. 50x61 cm. In goede staat.
Engels mahoniehouten kamerscherm, 19e eeuw. Scherm is voorzien van gobelin achter glas. Afmeting: 95 x 70 x 44 cm. In goede staat.
Zilveren gember couvert, 833/000, 2 delig, met gecontourneerde steel en bak en voorzien van fraai versierde biedermeier gravures. MT.: J.H.Schouten jl.: Z:1859. ca 71 gram. lengte 19 cm. In goede staa...
Witgouden hanger 750/000 met briljant en een Tahiti parel. Langwerpige hanger bezet met 28 diamanten ca. 0.13 crt. en onderaan een zeer fraaie Tahiti parel ø 12/13 mm., Lengte 3 cm. Nieuw met certific...
Antieke biedermeier zilveren 835/000 slatang met gecontourneerde steel en scherpe graveringen. MT J.M. van Kempen, Utrecht 1852 ca 120 gr ca L.29 cm. Gerestaureerd.
H. Prenen '59. 1915 - 1992. 'Vaas met bloemen'. Pastel op papier. Afmeting: 30 x 25 cm. In goede staat.
Antieke gravure, hand ingekleurd 'La Frise' door Pierre van der Aa, 1713. Gravure op papier. Afmeting: 31 x 26 cm. In goede staat.
Bijzonder compleet zilveren oorijzer, 835/000, met bijbehorende stiften, spelden en mutsen en typische Friese uiteinden. MT.: Fokke Hofman, Kollum jl.: M:1871. Kleine restauratie plekjes, deukjes en ...
Zilveren zakhorloge, met bewerkte rand en een beschilderde wijzerplaat met landschap. Merk Rubens & Co. ø 45 mm. Mechanisch Werkend.
Zilveren 800/000 rond kluwenbakje, opengewerkte bovenrand met honingraad motief, middenrand met spijlen, dichte bodem en belastingkeur, ca. 39 gr. ø7,5cm
Twee zilveren miniaturen, 835/000, Een wachter met wachtershokje geplaatst op een zilveren onderplaat, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, vanaf 1946, 4,5x3x4cm, en een hoefsmid met paard op een zilveren gek...
Collier van granaatkralen met GG 585/000 bolletjes en sluiting. Collier van Granaatkralen en kleine gladde GG bolletjes, om en om, met in het midden een langwerpige hanger met rode steen. Lengte 42 c...
Antieke zeskantige geslepen kristallen strooibus op zilveren voet, met zilveren montuur en dop met knop. Minimale chip. Keurkamer Utrecht jl.: V:1855. ø 6x12cm.
Geslepen kristallen theebus met amandelslijpsel en geslepen ster op de bodem met zilveren montuur, 835/000, met dubbele parelrand en dop. ø 8x11cm.
Geelgouden hanger, 585/000, met citrien. Ovale hanger met ovaal cabouchon geslepen citrien. Grootte hanger 16x8mm. Nieuw
Massieve zilveren broche, 925/000, in de vorm van een stuurwiel van een boot. ø 4 cm. ca 14 gram. Nieuw
Gouden ring, 585/000, met amethist. Art Deco ring met grote ovale zetkast met gekreste bewerking, bezet met een ovaal gefacetteerde amethist, 20x12 mm, ca 11,6 gram, ø 56. In goede staat.