Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Fam. Rose kopjes.
Startprijs 1.000 EUR

Twee maal Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met floraal- en vlinder decors. 19e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 3,5 x 7 cm ø. In goede staat.

2x Ming kom
Resultaat: 750 EUR

Twee Chinees porseleinen Ming kommen uit de 16e eeuw met florale decors. één met lichte randglazuur schades en één met lichte randglazuur schades + haarlijn. Afmeting: 7,3 x 17 cm ø. In redelijk/goed...

Lot Chinees, (6x porselein).
Resultaat: 70 EUR

Lot 18e-19e eeuws Chinees porselein. Twee kommen (gemerkt) mogelijk 17e eeuw, met donkerblauwe florale decors (één beschadigd). Twee schotels en één kopje 18e eeuw (kopje haarlijn). Eén bordje, 18e ee...

Chinese vaas met draken.
Startprijs 600 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen vaas met draken. Gemerkt, 'Cheng Long', 19e eeuw. Met goudrand en zwarte achtergrond. Afmeting: 29,5 x 15 cm ø. In goede staat.

Chinese Queng Long schotel
Startprijs 150 EUR

Chinese porseleinen presenteerschaal met geschulpte omranding en florale decors, 18e eeuw. Afmeting. 3x30x25 cm..In goede staat

Vaas, (blauw/wit).
Startprijs 2.500 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen blauw-witte vaas met florale decors en vogels. Qing dynastie. Afmeting: 33 x 30,5 cm. ø In goede staat.

Drakenhond+los zittende dame, Chinees.
Resultaat: 250 EUR

Antiek Chinees porseleinen houder met deksel, Foohond met Chinese vrouw (gemerkt), Familie Verte. Afmeting: 31 x 26 x 18 cm. In goede staat.

Lamp, (Kantonees)
Resultaat: 40 EUR

Oude Chinese Kantonese keramieken lamp, 20e eeuw.. Afmeting: 54 x 30 cm ø In goede staat

Scheerbekkens
Resultaat: 50 EUR

Drie oude/antieke keramieken scheerbekkens met florale decors. Afmeting: circa 28 - 30 cm. In goede staat.

3 Delig Satsuma kaststel
Startprijs 75 EUR

Antiek drie-delig Japans Satsuma keramieken kaststel met meerkleurige figuren decors en Foo hond. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 38 cm. In goede staat.

2x Porseleinen vaas, Biedermeier.
Startprijs 60 EUR

Twee antieke porseleinen vazen in Biedermeier stijl met kinderen in landschappen decors en goud decor. (één vaas haarscheur). Afmeting: 17 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.

Porseleinen beeld; man met vlag
Resultaat: 160 EUR

Duitse Sitzendorf porseleinen figuur. 'Vaandeldrager met zwaard'. Circa: 1950. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Beelden groep
Startprijs 125 EUR

Mooie Duitse Sitzendorf porseleinen beeldengroep. Midden 20e eeuw. 'Musicerend paar op bankje'. (bakfout achterkant). Afmeting: 22 cm. In goede staat.

2 Militairen
Resultaat: 100 EUR

Twee Duitse Dresden porseleinen figuren. 20e Eeuw. Eén maal Guardia Nobile 1801. Eén maal Trombettiere Guardia Nobile 1801 (chip hoed af). Afmeting: 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

5 Beelden militairen
Startprijs 250 EUR

Vijf porseleinen militaire figuren. Gemerkt 'Napels Kings porcellane'. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.

4x Porseleinen doosje
Startprijs 60 EUR

Vier Franse porseleinen dekseldoosjes met florale decors beschilderd. Eén maal Sevres teken. Eén maal Rue Vivienne. Eén maal landschap J. Porte en één maal Sevres teken. In goede staat. Afmeting: 4,5 ...

2x Frans porseleinen doosje.
Startprijs 60 EUR

Twee Franse porseleinen handbeschilderde dekseldoosjes. Eén maal gemerkt Sevres, landschap. Eén maal Sevres-achtig teken. 19e-20e Eeuw. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.

3x Porseleinen plaquette.
Startprijs 100 EUR

Drie grote porseleinen plaquettes met romantische voorstellingen met dames. 21e Eeuw. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.

Chinese figuren (4x)
Resultaat: 25 EUR

Vier antieke Chinese zeepstenen figuren. Eerste helft 20e eeuw. (één hoofd gelijmd). In redelijk/ goede staat

Chinese figuren (3x)
Resultaat: 50 EUR

Drie oude Chinees porseleinen figuren, 20e eeuw. Kleinere man mist vinger. Grotere gemerkt. Afmeting. 17-33 cm. n redelijke/ goede staat

21x Kerstborden 'Royal Copenhagen'
Resultaat: 260 EUR

21x Oude 'Royal Copenhagen' porseleinen kerstborden, Juleplatle etc. 70-er en 80-er jaren. Afmeting ø 18,5 cm. In goede staat.

Weense tafellamp, terracotta.
Startprijs 150 EUR

Weense terracotta tafellamp, geglazuurd. Gemerkt: W.K.M. Wien Manufacture (Wiener Werkstätte). Voorstellende een Chinees met tekstrol. Circa 1950. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Porseleinen plaquette gesigneerd
Startprijs 100 EUR

Oude porseleinen plaquette met monogram Albrecht Durer en signatuur Lippert. In houten lijst. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 22 cm. In goede staat.

Chinese figuren (2x)
Startprijs 50 EUR

Twee oude Chinees porseleinen figuren, keizers. 20e Eeuw. Afmeting. 28-30 cm. In goede staat.