Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot zilveren sieraden
Startprijs 30 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit een ankercollier met een grote peervorige rhodochrosiet hanger, een schakelarmband met bewerkte staafjesschakels, entree mist, en een paar manchetknopen, ovaal met ...

4 Borden + Klepkan
Resultaat: 38 EUR

Vijf maal aardewerk, circa 1900. Twee antieke handbeschilderde porseleinen borden Frankrijk door G. Buteux, Jugendstil. Twee antieke Franse borden met fruit decors. Eén maal Jugendstil Engels porselei...

2 Chinese vazen
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen met figuren en florale decors, met celadon groene glazuur. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Ovaal ingelegd tafeltje
Startprijs 220 EUR

Antieke ovale mahoniehouten bijzettafel met bandintarsia en medaillon, Louis Seize-stijl, ca. 1900. Afmeting. 74x45x65 cm. In zeer goede staat.

Bloembak
Resultaat: 30 EUR

Antieke rotan Jugendstil bloementafel met rood-koperen binnenbak. Circa 1910. Afmeting: 90 x 71 x 56 cm. In goede staat.

Twee broches met goud en groene steen
Startprijs 70 EUR

Twee broches met groene steen. Fijne smalle gouden staafbroche, 585/000, met in het midden een ronde zetkast met brede ronde rand bezet met een groen gefacetteerde steen, ø 9 mm. Grootte 58x11 mm. En...

Vaas, Fam. Rose (groen).
Resultaat: 2.600 EUR

Antiek Chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale decors, fijn geschilderd,, goud decor en groene achtergrond. (Gemerkt). Afmeting: 33 x 16 cm. ø. In goede staat.

Chinese rol vaas
Resultaat: 50 EUR

Antieke Chinees porseleinen rolvaas, ca. 1900-1920. Gemerkt. Met floraal- en vogel decor. Afmeting. 27.5 x 12 cm. ø . In goede staat

Chinese trekpot.
Resultaat: 50 EUR

Chinees Imari porseleinen trekpot (tuit gelijmd, haarscheur + chips deksel). 18e Eeuw. Afmeting: 12,3 x 15,2 x 9,5 cm ø.

Lampetkan, Villeroy en Boch.
Resultaat: 30 EUR

Antieke Villeroy en Boch lampetkan met schaal (Petrus Regout). Circa 1900. Jugendstil met florale decors en fruit. Haarlijn in keramiek en craquelé. Afmeting: 30 x 32 cm ø. In redelijk/goede staat.

Delfts blauwe bloempot.
Resultaat: 85 EUR

Grote antieke keramieken Delfts blauwe bloempot met florale en landschappen decor. Petrus Regout of Boch. Afmeting: 26 x 35 cm ø. In goede staat.

Delfts blauwe schotel (Bierbrouwerij)
Startprijs 60 EUR

Grote Delftse herdenkingsschotel (Schoonhoven). 20e Eeuw. Aangeboden door de N.V. Hengelosche Bierbrouwerij. Afmeting: 35,5 cm ø. In goede staat.

3 Delen porselein
Resultaat: 40 EUR

Drie delen oud Japans/Chinees porselein. Eén maal draken-schotel, één maal bloempot en één maal florale-schotel. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.

Chrysopraas
Startprijs 50 EUR

Chrysopraas. Ovaal. ca.5,68 ct. Zeer mooie kleur. Afmeting: 14 x 10,1 x 5,3 mm.

2x Queng Lung borden
Resultaat: 130 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met landschappen decors (één chip). 18e Eeuw. Afmeting: ø 25,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee zilveren ringen
Startprijs 45 EUR

Twee zilveren ringen, 925/000, mat met een ingelegde gepolijste band. ø 63-65, ca. 17,4 gram. Nieuw.

2 Imari vazen
Startprijs 120 EUR

Twee grote porseleinen Imari siervazen. Kleurstelling: blauw-wit. Voorzien van florale decors. Afmeting. 45 cm. In goede staat.

Hanger met blauw topaas
Startprijs 75 EUR

Hanger, 375/000, met blauw topaas. Hanger met een rechthoekig geslepen blauw topaas, 8x9mm, en 2 princess geslepen blauw topazen, 3x3mm. Grootte hanger 19x10mm. De hanger is gedeeltelijk gematteerd. c...

Spekstenen objekt (Chinees)
Resultaat: 40 EUR

Grote Chinese spekstenen figuur. Stam met vogel en bloemen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Gouden hanger met parel
Resultaat: 40 EUR

Gouden hanger, 585/000, met parel. Peervormige cliphanger met cultive parel, ø 6,5 mm en versierd met een 8/8 diamantje. lengte 24 mm. In goede staat

3x Theekan, plated
Startprijs 50 EUR

Drie mooie plated theekannen. 20e Eeuw. Afmeting: 17 -23 cm. In goede staat.

Aris Knikker
Startprijs 650 EUR

Aris Knikker 1887 - 1962. 'Plaggehut met boerin en geit'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat

Mariabeeld, bisquit porselein
Startprijs 30 EUR

Antiek bisquit porseleinen Heilige Maria met schrift 'Notre Dame de Lourdes' (één chip basis). Afmeting. 26 cm. In redelijke staat

Rond tonnetje
Startprijs 30 EUR

Eikenhouten dranktonnetje met ijzeren beslag en handvat . 19e Eeuw. Afmeting. 24x15 cm. ø. In goede staat.