Steengoed Duitse antieke Historisme schenkkan met figuren en interieur voorstelling, met spreuken, omstreeks 1900 Cond;G
Duitse bisquit porseleinen plaquette Berlin in cassette. 20e Eeuw. Afm. 8.5 cm. ø. In goede staat.
Oude Duitse porseleinen " schertsfles" in speen-vorm. 'Nuckelfläsche für Brave Ehemänner'. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 24 cm. Cond.: G.
Grote Duitse Hutschenreuther porseleinen vaas met 24 karaat overlay, adelaardecor 2e helft 20e eeuw 39cm. Cond;G
Grote republikeinse Chinees porseleinen wijsheer. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 55 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing theepot met florale decor. Gemerkt. Afm. 10x17x11.5 cm. ø. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing theepot met bloesem decor. Ca. 1900 of ouder. Gemerkt. Afm. 9.5x17x10.5 cm. ø. In goede staat.
Drie grote oude Chinese porseleinen figuren. Handbeschilderd, 20e eeuw. Afm. 41-44 cm. In goede staat.
Uitgebreid Blue Danube servies. Tweede helft 20e eeuw. Servies bestaat uit: 6 grote-, ,6 soep-, 6 ontbijtborden, 2 dekselschalen, sauskom, 14 kop+schotels, 7 schalen, 6 eierdoppen,6 soepkommen, vier-...
Twee 18e-19e eeuwse imari porseleinen borden met tuin decors. Afm. ø 23.7 cm. In goede staat.
Leuk Duits Rosenthal porseleinen theeservies "Selb Bavaria" met "Isolde" decor. In Jugendstil-stijl, met bloemen en goud decor.
Twee antieke keramieken Villeroy en Boch bloempotten. Ca. 1900. (Grotere heeft haarscheuren in bodem). Jugendstil met florale decors. Afm. ø 22 - ø 30 cm. Cond.: R/G.
Negentiende eeuwse Japanse imari porseleinen vaas gelobt, met voorstelling figuren bij baai. Vaas is gemerkt, 25x14øcm.. Cond;G
Oude Amerikaanse Franklin Bisquit porseleinen deksel-speeldoos. Tweede helft 20e eeuw. 'The H.M.S. Pinna Forte Centennial Music Box'. Afm. 7x12 cm. ø.
Antieke 19e eeuwse porseleinen dekseldoos met romantisch figurendecor 4,5x8ø Cond:G
Drie delig kaststel, Chinees porselein 1e helft 20e eeuw voorstelling met Chinese voorwerpen, gemerkt, 30x11øcm. Cond;G
Grote Japanse Imari porseleinen schotel met landschapsdecor, gemerkt, omstreeks 1900 in goede staat 5x36,5øcm.
Antieke Weense terracotta figuur omstreeks 1900, vrouw met emmer en mand nr 218 made in Austria. In goede staat, 48cm.
Drie negentiende eeuwse Imari porseleinen vazen met floraal decor, grote vaas bovenrand beschadigd. 10-31cm. Cond:R/G
Grote Schierholz porseleinen kandelaar met 2 putti en rozen, gemerkt , omstreeks 1930-1950, chips en stukjes af 34cm. Cond:R
Duitse porseleinen Volkstedt teckel nr. 5628, omstreeks 1930-1940. In goede staat 7x9x5,5cm.
Achttiende eeuwse Chinees porseleinen rijstkom met landschapsdecor, haarlijn, 6x11,2øcm. Cond;R
Acht 19e eeuwse Chinees porseleinen blauwe kraaghalsvaasjes met floraal- en landschapsdecor, 7-10cm. Cond;G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met landschap en floraal decor, gemerkt kang Xi 1 randschade en 1 haarscheur en randschade.