Ongesigneerd, Hollands ijspret, ca. 1900. Olieverf op paneel. Afm. 17.5 x 17 cm. Cond. G.
Twee grote polychrome Makkums aardewerken sierschotels, 20e eeuw(chip) 35-36ø Cond:R/G
E. Haymann 1873-1947 München, figuren aan het werk op akker, olieverf op paneel 20x16cm. Cond:G
Luigi Fagioli, Italië 1932-1985. Voostelling: Collage Abstract. Werk van papier. Afm. 19x11 cm. Cond.: G.
Twee antieke bloempotten omstreeks 1900 1x florale guirlandes en goudrand(keramiek), 1x landschapsdecor, handbeschilderd(porselein) 20-23cm Cond:G
Twee delen China 17e-19e eeuw. Celadon kom, grijs/groen craquele glazuur. en een kom 17e eeuw, gemerkt, haarlijnen/randschade. Afm. 7.5-19 cm. en 6-14 cm.
Monogram H.T.K., 2005. Rode rozen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.
Francine. 21e Eeuw. Voorstelling: Spelende kinderen op strand. Olieverf op paneel. Afm. 25x20 cm. Cond.: G.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen papbordjes met floraal decor, haarlijn en chip 3x16,5cm. Cond:R/G
Monogram J.S. ca. 1930. Portret van een heer (naar oud voorbeeld) Olieverf op linnen. Afm. 80x60 cm. Cond. G.
Twee oude Engelse Coalpoort keramieken kings ware vazen, A.D 1750 met goud- drakendecor, een vaas heeft randschade, ander goed, 23xø14 Cond:R/G
Trouillebert. Ca. 1900. Voorstelling: Landschap met koeien in de stijl van Barbizon. Olieverf op paneel. Afm. 28x22 cm. Cond.: G.
Vier antieke 18e/19e eeuwse roodkleurige gravures Berthouth sculpt. in passepartout, in goede staat. 24x20cm.
Twee kristallen bonbonnières met zilver, 833/000. Een rond kristallen schaaltje met accolade vormige rand, op zilveren gecontourneerde voet met biedermeier gravure. In het midden van het schaaltje zi...
Oude Chinese porseleinen theepot met verwarmingshouder ook van porselein met metalen monturen (twee-delig). Voorzien van figuren decors. Gemerkt, 20e eeuw. Afm.: 28 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen voorraadpotten (gember), met florale decors, 18e - 19e eeuw. Eén maal familie verte, één maal familie roze (haarlijn). Afm. 9.5 x 13.5 cm. en 9.5 x 8 cm. ø. Cond.: R/G.
Acht zilveren theelepels, 835/000, model Haags Lofje. MT.: Koninklijk van Kempen en Begeer, Zeist/Voorschoten jl.: Y:1983. 11 cm. Totaal ca 108 gram. In goede staat
Oud Chinees porseleinen visgraat bakje. Tweede helft 20e eeuw, gemerkt. Afm. 3x6x7 cm. In goede staat.
Twee grote porseleinen empire stijl dekselvazen, 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd en met gouddecor, Gemerkt met twee zwaarden en kroon. In goede staat 41cm.
Witgouden rozet ring, 585/000, met briljant en toermalijn. Ring met rozet, ø 13,5 mm, met in het midden een rond gefacetteerde groene toermalijn, ø 7 mm. Om de toermalijn zit een smalle band met daar...
Geslepen kristallen loddereinflesje met kruisslijpsel en 835/000 zilveren gegraveerd montuur. Hals met dop en zilveren voet, origineel kurkstopje met zilveren ringetje. Toegeschreven aan Mr. A.G. van ...
Twee Imari porseleinen vazen met florale en vaas decors, 19e eeuw. Afm. 19 cm. In goede staat.
Schildpad lepeldoosje gevuld met 12 zilveren apostellepels en een zilveren klontjestang, 835/000. Rechthoekig gecontourneerd schildpaddoosje op 4 ivoren pootjes, gevuld met 11 theelepels, bekroond met...
Zilveren armband en ring met onyx, 835/000. Platte strakke armband, 12-20 met grote ovale onyx, 40x13mm, in zetrand als haaksluiting, En een bijpassende ring met ovale onyx, 30x18mm, in gladde zetrand...