Antieke souvenier Scheveningen, ca 1900. Parelmoer zeilschip onder glazen stolp. Afm. 40x32x16 cm. Cond.: G.
Twee delige barok opzet ladenkast met vijf lades met messing beslag en onderling verbonden getorste poten. 18e Eeuw. (minimale fineerschade) Afm. 117x80x42 cm. In goede staat.
Zilveren 835/000 miniatuur met voorstelling "Het hoofd in de schoot leggen" MT.: C.A.Stont, Rotterdam anno 1973.
Twee zilveren chokers met markasiet, 835/000. Collier met ovaal opengewerkte hanger versierd met markasiet, 5 cm. En een choker met een gekruld midden gedeelte versierd met 3 hangers met parels en bez...
Gouden ring 750/000 met peridot en briljant. Mooie entouragering met in het midden een ovale peridoot, ø 8.5x6.5 mm, met een dubbele rand met in totaal 28 briljanten totaal ca. 1.00 crt W
Drie diverse oude Japanse cloisonné vazen met florale en/of vlinder decors. 20 eeuw.
Lot met 5 servetringen en 3 vingerdoekringen, waarvan 5 zilver. Diverse modellen. Enkelen gedeukt.
Johannes Weiland, 1856-1909. Voorstelling: Boerin met vat op de deel. Aquarel op papier. Afm. 43x53 cm. Cond.: G.