Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren kan
Startprijs 300 EUR

Fraaie zilveren koffiekan, Deens 826/000,Jugendstill. Koffiekan met getorste banen, voorzien van scharnierend deksel bekroond met een pleim. Voorzien van gekruld oor geplaatst op 4 pootjes aan de ka...

Gouden hanger met collier
Resultaat: 300 EUR

Gouden collier en hanger, 585/000 met briljant. Gourmetcollier, 2 mm, met daaraan een ruitvormige hanger met opstaande hoeken. In het midden van de hanger zit een bolle schuif voorzien van krulgravure...

Witgouden ring met tourmalijn
Startprijs 300 EUR

Strakke vierkante ring, witgoud, 750/000 met een tourmalijn en briljanten. Strakke hoekige ring bezet met een zeer fraaie tourmalijncabochon als kattenoog met zeer goede reflektie en kleur, ø 11x7 mm....

Witgouden ring met briljant en saffier
Resultaat: 300 EUR

Witgouden ring, 750/000, met briljant en saffier. Fantasie entouragering met een staalblauwe korund, variëteit saffier, ø 4,9x7,3 mm. In een entourage van 14 briljant geslepen diamanten, totaal ca. 0,...

Zilveren roomstelletje
Startprijs 300 EUR

Drie delig zilveren roomstel 800/000 bestaande uit een rond dienblad, melkkan, en suikerpot, voorzien van ovale bewerkingen met getorste randen en bloemen. De melkkan is voorzien van tuit met scharnie...

Zilveren broodmand
Resultaat: 300 EUR

Prachtige zilveren broodmand, 835/000, schuitmodel met opengewerkt spijlmotief en een ajour gewerkte baan met een hartmotief. De rand is voorzien van een opgesoldeerde pareldraad en de mand staat op e...

9 Delftse borden
Resultaat: 300 EUR

Set van 18e eeuwse Delftsblauwe borden, grote gebarsten, kleinere gebarsten, diverse lichte glazuurschades en chips. 23-31cm. Cond:R/G

Bronzen figuur, Rudolf Christian Baisch
Resultaat: 300 EUR

Rudolf Christian Baisch 1903-1990 Böbingen/Württ, bronzen pelikaan, in goede staat 17cm.

19e eeuws Familie Roze kopje
Resultaat: 300 EUR

Negentiende eeuws Chinees porselein familie Roze, coulissendecor, floraal, geischa en gouddecor, in goede staat 5,5x9øcm. Cond;G

Chinese bronzen boedha, 19e eeuw
Resultaat: 290 EUR

Grote oude bronzen boedha, staande op vis met monsterkop, gemerkt met tekst. 2e helft 20e eeuw, 48cm. Cond;G

Dubbelloops pistool
Startprijs 290 EUR

Negentiende eeuws Belgisch dubbelloops pistool Liege Cal 380 met gravering en knikloop 23cm.

Zilveren oorijzer
Startprijs 290 EUR

Bijzonder compleet zilveren oorijzer, 835/000, met bijbehorende stiften, spelden en mutsen en typische Friese uiteinden. MT.: Fokke Hofman, Kollum jl.: M:1871. Kleine restauratie plekjes, deukjes en ...

Witgouden ring met saffier en diamant
Resultaat: 290 EUR

Witgouden rting, 585/000, met saffier en diamant. Witgouden ring met peervormig gefacetteerde blauw saffier, 1,12 crt, versierd met een rand bezet met kleien diamantjes, totaal ca 0,06 crt. ø 54, ca 3...

Notenhouten eethoek
Resultaat: 290 EUR

Antieke Franse notenhouten eethoek, Henry Deux met 6 houtgestoken stoelen omstreeks 1880 in goede staat 74x128x128cm. en 100x55x42cm.

Chinees bord, Lange Lijs
Resultaat: 290 EUR

Zeldzame 18e eeuws Chinees porseleinen bord, Lange lijs, kind in tuin, geschulpte omranding 23,7ø in goede staat

Bronzen adelaar, Art Deco
Resultaat: 280 EUR

Grote Art Deco stijl bronzen gier op zwart marmeren basement 21e eeuw gemerkt WMSVH, 53cm. Cond;G

Max Stendel, vrouw met was in boomgaard
Startprijs 280 EUR

Max Stendel, Düsseldorferschule, Rheinisches Dorf, olieverf op linnen 50x50cm. Cond:G

P. Renard, strand
Startprijs 280 EUR

P. Renard 21e eeuw strandgezicht met spelende kinderen, olieverf op paneel 30x40cm. Cond;G

Paneel, vrouw
Resultaat: 260 EUR

O.H.O.J. Herschel 1871-1937 Duitse school, portret vrouw, olieverf op paneel, 32x39cm. Cond;G

Zilveren lepelstandaard met lepels
Startprijs 280 EUR

Zilveren lepelstandaard met glas en 12 zilveren lepels. Zilveren lepelstandaard met blauwbewerkt glas en een zilveren krijger. In de glazen houders zitten 12 zilveren lepeltjes met apostellen, 835/000...

Gouden collier met briljant en parel
Startprijs 280 EUR

Gouden collier met hanger, 585/000, met parel en briljant. Een gouden venetiaans collier met een hanger in de vorm van een hart met een Mabéparel, 19x17 mm, met aan het oog van de hanger een briljant ...

Gouden ring briljant
Resultaat: 280 EUR

Mooie volle gouden, 585/000 ring, bovenaan ca. 12 mm breed. In de ring zit bovenaan een inkeping waarin een briljant geslepen diamant zit van 0.12 crt. SI/W. ø 54, ca. 9,5 gr. Nieuw

Parelcollier met briljant hanger
Startprijs 280 EUR

Parelcollier met gouden bolletjes, sluiting en hanger met briljant. Collier van zoetwaterparels, versierd met 54 gladde gouden bolletjes, in het midden voorzien van een gouden hanger, ø 9 mm, in de vo...

Kralentas met zilveren beugel
Startprijs 280 EUR

Fraaie kralentas met zilveren beugel en rokhaak. 835/000. Kralentas versierd met herten voorzien van een stuivertjesbeugel, MT.: P Siemerink Amsterdam. Met ring met parelrand en een rokhaak met bijpas...

Tas met zilveren beugel
Startprijs 280 EUR

Tas met antieke zilveren tasbeugel, 875/000. Gecontourneerde 18e eeuwse tasbeugel verfraaid met een Lodewijk XVI graveerwerk en versierd opgelegde knoppen. De tasbeugel is voorzien van een drukknop en...

Collier met parel en granaat
Startprijs 280 EUR

Collier met granaat en parels bevestigd aan een gouden 585/000 sluiting met granaat. Collier met 3 rijen met granaat en zoetwaterparels, beiden ø ca 6 mm, bevestigd met gouden bollen en mooie eindstu...

Zilveren brandewijnkom
Resultaat: 300 EUR

Zilveren brandewijnkom, met mooie florale bewerking en figuren in de handgrepen geplaatst op ovale bewerkte voet., ca. 293 gr., 27x11cm In goede staat. ZII gekeurd

Zilveren brandewijnkom
Startprijs 280 EUR

Zilveren brandewijnkom, rondom versierd met drijfwerk, waaronder vogel en florale motieven 835/000 ca. 101gr. ø 18cm inclusief handgrepen. In zeer goede conditie

Delfts porseleinen tegeltableau
Resultaat: 280 EUR

Antieke Delftse porseleyne fles keramieken plaquette omstreeks 1910, letters Z 365 AS. naar een voorstelling van Davis Artz, vissersvrouw 25,5x20,5cm. Cond;G

Mechanische pop met speeldoos
Resultaat: 275 EUR

Antieke porseleinen mechanische pop met speeldoos omstreeks 1900, in goede staat (originele kleertjes) functioneert goed. 43cm. Cond;G

Schilderij Ed van Heck met boek
Startprijs 275 EUR

Ed van Heck 1954 Beneden leeuwen. Stilleven met granaatappels. Olieverf op paneel 36x50cm. Cond:G

Gouden ring Dolfijn
Startprijs 275 EUR

Grote gouden ring, 585/000, versierd met dolfijnen bezet met diverse kleine diamanten. Breedte bovenzijde 20 mm. ca 10 gr. ø 68.

Gouden ring briljant
Startprijs 275 EUR

Massieve ronde gouden ring, 585/000 met briljant. Slagring gemaakt uit rond massief goud met aan een uiteinde een witgouden zetting met briljant 0.13 crt VSI TW. ca 9,4 gr. ø 57. Merk: Rensini. Nieuw

Gouden ring met saffier en diamant
Startprijs 275 EUR

Gouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met ovaal gefacetteerde saffier, 5,5x7,5mm, in het midden met aan weerskanten 3 kleine briljanten in een driehoek gezet. De ring heeft 2 banden met d...

Gouden collier met granaat
Resultaat: 275 EUR

Gouden schakelcollier, 585/000, met witte stenen. Collier gemaakt uit fijn bewerkte schakels in een ruitvorm met filigrain en bewerkt met witte geslepen stenen. ca 16,2 gr. Lengte 40 cm. In redelijk g...

Antieke Chinees pors. boedha
Resultaat: 275 EUR

Antieke gesigneerde Chinees porseleinen lachende boedha, 1e helft 20e eeuw of ouder. 20,5cm. Cond:G

Grote RAM Colenbrander vaas, "Scharrelwerk"
Resultaat: 275 EUR

Grote antieke Arnhem Ram Colenbrander vaas, patroon scharrelwerk letters B.A.K.Het betreft hier een produktiefout, het decor is uitgelopen, chip bovenrand. 22,5x14,5øcm.

Tafel, Frans
Resultaat: 275 EUR

Negentiende eeuws Franse boulle tafel met grote lade en kruisverbinding, koperinleg laat los, behoeft restauratie 61x137x74cm. Cond;R/G

Handgeknoopt tapijt
Resultaat: 275 EUR

Handgeknoopt oud Perzisch tapijt, meerkleurig in redelijke staat 260x125cm.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 270 EUR

2 delen Chine de Commande porselein, 18e eeuw, dekselvaas en kop en schotel. chips. 5-14cm. Cond:R

Staande klok, groen beschilderd
Startprijs 260 EUR

Groen beschilderde Westminster staande klok met historisme decor, kwartierslag met 7 hamers op gongspiralen, 2e helft 20e eeuw 201cm. Cond:G

Duitse kapel kerkengel
Startprijs 260 EUR

Zuid Duitse barokstijl engel met bladgoud en beschildering, 20e eeuw in goede staat 40cm.

Gouden ring met briljant
Startprijs 260 EUR

Brede gouden ring, 585/000, met briljanten. Brede strakke ring, bovenzijde 9 mm, met een witgouden dubbele rozet bezet met 19 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,36 crt W/SI. ø 59

Casette met zilveren kinderset
Startprijs 260 EUR

Casette met Engelse zilveren kinderset, 925/000, bestaande uit een eierdop, servetband en een lepel. De eierdop en de servetband zijn versierd met fraaie krulgravures, een golvende stippelrand voorzie...

Zilveren rammelaar
Startprijs 260 EUR

Zilveren staaframmelaar 835/000 met fluit en zes bellen versierd met graveerwerk. ø5x15cm Klein scheurtje onder fluit, verder in goede staat.

Bloedkoraal collier met gouden slot en hanger
Startprijs 260 EUR

Bloedkoralencollier met gouden sluiting en hanger, 585/000. Collier van bloedkoralen, ø 5mm, in het midden voorzien van een gouden kruis versierd met 10 roosdiamanten. Grootte kruis 40x22 mm. aan het ...

3-Rij gevlochten bloedkoraal collier
Startprijs 260 EUR

Bloedkoralen collier met gouden sluiting, 585/000. Getorst collier met 3 rijen bloedkoraal, tonvormig ø 5 mm, bevestigd aan een gouden gefacetteerde sluiting, ø 12 mm, met lijnversiering. lengte 40 cm...

Witgouden ring met 9 briljanten
Startprijs 260 EUR

Witgouden ring, 585/000 met briljanten. Bolle opstaande ring met opengewerkte ruitbewerking voorzien van 9 briljanten verlopend in grootte. 0.05-0,08 crt. ø 55 ca 6.6 gr

Parelcollier met opaal hanger
Startprijs 260 EUR

Collier van parels met gouden hanger, 585/000, met blauw opaal. Collier van zoetwaterparels, in grijstinten, ø 7 mm, voorzien van grote gouden hanger met geschulpte rand en getrembleerde bewerking bez...

Queng Lung schaal
Resultaat: 260 EUR

Grote 17e-18e eeuwse diepe Chinees porseleinen schaal, kraanvogel in landschapdecor, in goede staat 8x23,5x30cm.

Barok eethoek: Uittrektafel en 4 stoelen
Resultaat: 260 EUR

Antieke Franse eikenhouten gestoken Franse eethoek met draken en getorste zuilen, zware houtgestoken eettafel, vlekken op zitting stoelen, omstreeks 1880, 111x40x42cm. en 80x109øcm. Cond:G

Imari vleesschotel
Resultaat: 260 EUR

Mooie 18e eeuwse chinees Imari porseleinen vleesschotel met floraal en gouddecor, in goede staat 4x23,5x34cm. Cond;G

Zeer groot Perzisch kleed
Resultaat: 260 EUR

Zeer groot oud Perzisch kleed, mintgroen, roodbruin, creme, met floraal decor 253x345cm. Cond:R/G

Chinese schotel, 17e-18e eeuw
Resultaat: 260 EUR

Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor, lichte randschades 34,4ø Cond:R/G

Mahonie sidetable, Sheraton-stijl
Resultaat: 260 EUR

Engelse mahoniehouten sidetable met lades en leder op blad, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 76x40x20cm. Cond:G

Grote Chinese dekselpot, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Zeer grote antieke Chinees porseleinen dekselvaas 17e-18e eeuw met floraal decor, kopjes en diertje op deksel(deksel gerestaureerd, vaas heel) Cond:R/G

Chinees porseleinen figuur, republiek
Resultaat: 250 EUR

Grote Chinees porseleinen Quan Yin, gesigneerd 1e helft 20e eeuw of ouder. in goede staat 45cm.

Grote antieke Chinese schotel, gemerkt
Resultaat: 250 EUR

Zeer grote antieke Chinees porseleinen gesigneerde diepe schotel met wijsheren bij rotsen decor, mooie kwaliteit, omstreeks 1900 of ouder 8x43,6ø

Antieke Chin. pors. boedha
Resultaat: 250 EUR

Antieke Chinees porseleinen lachende boedha, gesigneerd op kleed. 1e helft 20e eeuw of ouder. 16,8x28,5x11cm. Cond:G

6 kop en schotels
Resultaat: 250 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels omstreeks 1800, decor van Chinezen te paard, 4 schotels haarlijn of chip, 3 kopjes met haarlijn, 3 goed. 6,5x12øcm. Cond;R/G

2 Aardewerken plaquettes
Resultaat: 250 EUR

Twee 19e eeuwse polychrome Delftse keramieken wandplaquettes met havendecor, in goede staat 37x31x2cm.

Fam Rose penselenpot, republiek 1920
Resultaat: 250 EUR

handbeschilderde chinees porseleinen penselenpot met floraal decor, vogel op tak en tekst, gemerkt, 1e helft 20e eeuw 13,5x10,4cm. Cond;G

RAM Colenbrander bord, "barsten"
Resultaat: 250 EUR

Antieke Arnhemse RAM Colenbrander bord, decor Barsten, letters: 27E.A.K in goede staat 4x24,6øcm.

Bronzen beeld boedha
Resultaat: 250 EUR

Antieke Chinees bronzen jonge boedha, lachend met restvergulding, in goede staat 21,5cm. Cond;G

Schrijftafel ca. 1910, Queen Anne stijl
Resultaat: 250 EUR

Antieke Engelse schrijftafel, Queen anne stijl, met 3 lades en schrijfleer, omstreeks 1900, 78x107x60cm. Cond;G

Mahonie klapbuffet
Resultaat: 250 EUR

Hollands mahoniehouten klapbuffet omstreeks 1780 met gerilde deuren, drie lades met gebogen front 94x110x59 en 157x140x55cm Cond:G

kapstok
Resultaat: 250 EUR

Wortelnoten garderobe met spiegel, lade en parapluhouders, stijlmeubel 20e eeuw, in goede staat 220x104x37cm.

Frans damesbureau
Resultaat: 250 EUR

Antiek Frans rozenhouten damesbureau met florale intarsia, omstreeks 1900, bronzen beslag en monturen, in goede staat 110x68x42cm. Cond:G

Pendule op sokkel
Startprijs 250 EUR

Antieke Franse pendule omstreeks 1860 op vergulde houten console en porseleinen plaquettes putti en globus en boeken, 8 daags uurwerk, halfuurslag, Marquin a Paris 39x42x16cm. Cond:G

Vuurvergulde pendule
Startprijs 250 EUR

Franse antieke bronzen vuurvergulde pendule, omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk, halfuuslag en touwtjesslinger, 2 kleurig, wijzerplaat iets beschadigd verder in goede staat 47cm.

Franse vergulde pendule
Startprijs 250 EUR

Antieke vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met 8 daags uurwerk, halfuurslag en touwtjesslinger. Vrouw aan het bidden. 35cm. Cond:G

Nicolaas klok
Resultaat: 375 EUR

Antiek Franse houtgestoken Louis Seize staande klok, omstreeks 1800, minimale beschadigingen, 230cm. Cond:G

Kolompendule met intarsia
Startprijs 250 EUR

Grote antieke Franse kolompendule met intarsia omstreeks 1850, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, 47,5cm. Cond:G

Grote staande Franse pendule
Startprijs 250 EUR

Grote antieke Franse vaaspendule met deksel, buste en putti omstreeks 1870, 8 daags uurwerk met halfuurslinger, veerslinger en emaille cartouches, guirlandes met fruitranken 57cm. Cond:G

Pendule met 2 messing kandelaars
Startprijs 250 EUR

Antieke Frans Bronzen klokkenstel omstreeks 1900, kaarskandelaaren vermaakt tot 1 lichts, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, H. Luppens. 39-45cm. Cond:G

Pendulestel met 2 bokalen,. massief messing
Resultaat: 250 EUR

Antiek Frans empire stijl klokkenstel omstreeks 1880 van marmer en messing, origineel 8 daags uurwerk met veerslinger en halfuurslag. 27-35cm. Cond;G

Frans pendulestel ca. 1890 met 2 kaarsenstandaards
Startprijs 250 EUR

Antiek frans klokkenstel met marmeren basement omstreeks 1890, retour de champs par Rousseau met 2x 5 lichts kaarskandelaar, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger. 52-54cm. Cond;G

Staande klok, Warming
Resultaat: 275 EUR

Wortelnoten Warmink staande klok op console met maanstand en kwartieslag op 8 gongstaven, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 210cm.

Weense 2-gewichten regulateur
Startprijs 250 EUR

Antieke notenhouten Weense 2 gewichten regulateur, omstreeks 1880 met originele kroon in goede originele staat 135cm. Cond:G

Friese staartklok
Startprijs 250 EUR

Negentiende eeuwse Friese staartklok met wekker, mooie eikenhouten klokkast en mooie gave beschilderingen, in goede staat 150cm. Cond;G

Stoelklok
Startprijs 250 EUR

Oude Hollandse friese stoelklok, 1e helft 20e eeuw met wekker en mooie originele beschildering. 73cm. Cond:G

Klok in toren model
Resultaat: 600 EUR

Negentiende eeuws Franse torenklok omstreeks 1870, goudkleurig(compositiemetaal) 8 daags stil uurwerk met veerslinger 54,5cm. Cond:G

Barometer
Resultaat: 250 EUR

Hollandse wortelnoten barometer, naar antiek voorbeeld met intarsia, tinnen plaat, gesigneerd A.Peia Amsterdam, Louis Seize stijl 133c, Cond:G

Uil met lantaarn
Startprijs 250 EUR

Grote antieke ijzeren uil met lantaarn omstreeks 1900, handwerk. 47cm. Cond:G

Chinese hoornen cup
Startprijs 250 EUR

Antieke Chinese hoornen beker met figuren in landschapsdecor rondom, omstreeks 1900 11,5cm. Cond:G

Speeldoos met platen
Startprijs 250 EUR

Grote 19e eeuwse Duitse Louis Philippe draaiorgel met papieren speelplaten, speelt alleen bij draaien. 30x46x46cm. Cond;G

2 Cloisonne vazen op houten sokkel
Startprijs 250 EUR

Twee grote Japansen knobbel cloissone vazen op houten consoles met floraal decor, 32x14,5øcm. Cond;G

Bronzen hanglampje
Startprijs 250 EUR

Antieke bronzen hanglamp, omstreeks 1920, neo renaissance met figuren en familiewapen. 50x25x25cm. Cond:G

2x Enkelloops pistool
Startprijs 250 EUR

Twee antieke enkelloops pistolen omstreeks 1800 met graveringen. In goede originele staat 17-18cm. Cond:G

2 Franse olielampen
Startprijs 250 EUR

Twee antieke Franse beschilderde porseleinen petroleumlamp omstreeks 1880 met wapen en ridder te paard decor, bijschilderingen in donkeren gedeeltes. Cond;'G

Bronzen zakhorlogehouder met zakhorloge
Startprijs 250 EUR

Antieke bronzen zakhorlogehouder, met adelaar en antiek zakhorloge(loopt aan, horloge achter deksel los) omstreeks 1900, 30cm.

Barok console engelen
Startprijs 250 EUR

Achttiende eeuwse vergulde barok wandconsole met putti, kop oude wormbeval. 35x20x21cm. Cond:R/G

J. Bleuland, stilleven
Resultaat: 250 EUR

J. Bleuland van Oordt 1864-1948, vaas met rozen, olieverf op linnen 50x38cm. Cond:G

Kroes, woonwagens met kinderen
Startprijs 250 EUR

Kroes omstreeks 1930, zigeunerkamp met kippen en kind, olieverf op linnen 32x23cm. Cond;G

G.W. van Blaaderen
Startprijs 250 EUR

G.W. van Blaaderen, omstreeks 1950. 1873-1935 Bergense school schilder. Heuvelachtig landschap met akkers en boerenhuis, aquarel op papier. 24x35cm. Cond:G

Harrie Kuyten
Startprijs 250 EUR

Harrie Kuyten 1883-1952, Bergense school schilder, hutten en figuren, gemengde techniek op papier. 15x20cm. Cond;G