Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Jaap van Kregten
Resultaat: 100 EUR

Jaap van Kregten, 1878-1987 Enschede, groot landschap met koeien, olieverf op linnen 75x90cm. Cond;G

C. Cornelisz, peren
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, stilleven met peren in schaal, olieverf op paneel 13x18cm. Cond:G

Wortelnoten hangkastje
Resultaat: 50 EUR

Hollandse wortelnoten hangvitrinekast in barokstijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 86x85x24cm. Cond:G

Schoorsteenstuk met spiegel
Resultaat: 140 EUR

Ongesigneerd schouwstuk met geslepen spiegtel omstreeks 1900 met eiken lijst, dorpshaven met figuren. 100x100cm. Cond:G

Ronde etageretafel met los dienblad
Startprijs 150 EUR

Antieke eikenhouten Art Deco etageretafel met glazen bladen, bovenste blad afneembaar(dienblad) omstreeks 1920, 90x60cm. Cond;G

Doos diverse tropische schelpen
Resultaat: 25 EUR

Doos diverse tropische schelpen, 20e eeuw 12x21x29cm. Cond;G

Tonnetje
Startprijs 60 EUR

Negentiende eeuwse eikenhouten dekseltonnetje met messing banden, in goede staat 15x17øcm.

Satsuma kaststel
Resultaat: 45 EUR

Japans 3 delig Satsuma keramieken kaststel, 20e eeuw in goede staat 38-42cm.

Porseleinen beeldje, Volkstedt
Startprijs 60 EUR

Duitse Volkstedt porseleinen figuur 20e eeuw, romantisch paar, in goede staat 14cm.

Messing plafondlamp
Resultaat: 50 EUR

Oude messing kroonluchter in barokstijl, omstreeks 1900, vervuild 73x55øcm. Cond;G

Bewerkte spiegel
Resultaat: 100 EUR

Negentiende eeuwse notenhouten bewerkte spiegel met snijwerk en rocailles 135cm. Minimale beschadigingen. Con:R/G

Majolica bord met opschrift en wapendecor
Startprijs 40 EUR

Antieke renaissance stijl majolica sierbord omstreeks 1900 met cherubijnkoppen en engelen monogram I.B. in goede staat 23,7øcm.

P. Regout bord ca. 1880 met bloemdecor
Startprijs 40 EUR

Grote antieke Petrug Regout Maastricht wandschotel met boeren decor omstreeks 1880 in goede staat 39ø Cond:G

Naaitafeltje
Resultaat: 70 EUR

Wortelnoten Louis Philippe naaitafel, omstreeks 1870, binnenleven met vakverdeling, 3 spantpoot(licht verkleurd door zon) 77x54x42cm. Cond:G

Kapspiegel
Resultaat: 60 EUR

Engelse antieke mahoniehouten kapspiegel omstreeks 1870, met twee houders en deksels, in goede staat 66x53x21cm. Cond:G

25 Diverse aardewerken borden
Resultaat: 100 EUR

Vijfentwintig diverse handgeschilderde borden met floraal decor, minimale chip mogelijk Cond;G

Schilderij, H.H. Ros
Resultaat: 90 EUR

H.H.Ros, omstreeks 1920, landschap met paardenkar en figuren, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Man en vrouw op terras
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, man en vrouw op terras bij water, olieverf op paneel. 40x32cm. Cond:G

Naar Mesdag
Resultaat: 50 EUR

Mesdag(naar) omstreeks 1900, vissersboten op zee, olieverf op paneel 28x18cm. Cond;G

6x Hummel: 135, 240, 479, 768, 495, 489
Resultaat: 60 EUR

Zes Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 135 "The Soloist" (1972-1979), 1x nr. 240 "Little Drummer" (1979-1990), 1x nr. 479 "I brought you a gift" (1979-1990), 1x nr. 768 "Pixie" (1991-1999), 1x nr. 495...

6x Hummel: 476, 367, 171, 569, 341 3/0, 198 2/0
Resultaat: 75 EUR

Zes Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 476 "A Winter Song" (1979-1990), 1x nr. 367 "Busy Student" (1972-1979), 1x nr. 171 "Little Sweeper" (1972-1979), 1x nr. 569 "A Free Flight" (First Issue 1993), 1x...

Verzameling limoge miniatuurtjes
Resultaat: 90 EUR

Verzameling Limoges Franse porseleinen miniaturen, 2e helft 20e eeuw, circa 20 delen 3-10cm.

2 Fam Verte potten, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR

Twee 18e eeuwse gesigneerde Chinese Familie verte dekselpotten met bamboedecor, dekseluiteinden beschadigd 13x10ø Cond:R/G

Chinese kom met haan, Cheng Lung gemerkt
Startprijs 500 EUR

Cheng Lung gemerkte Chinees porseleinen chicken kom, 20e eeuw 7x16øcm. Cond:G

H. Haerendel, Hollands havengezicht met figuren
Resultaat: 185 EUR

Harry Haerendal 1896-1991 Duitse school, stadshaven met figuren en visvangst, olieverf op paneel 60x70cm. Cond:G

Ets, Jan Sirks
Startprijs 60 EUR

Jan Sirks 1885-1938, steiger Amsterdam, ets op papier 52x39cm. Cond:G

Julius P.Junghanns, paardenkar
Resultaat: 90 EUR

Julius.P Junghanns 1926, 1876-1958 Duitse school, boer op paardenkar, lithografie op papier 34x39cm. Cond:G

5 Strijkijzers
Resultaat: 20 EUR

Vijf leuke antieke strijkijzers 19e eeuw. 11-27cm. Cond:G

Hanglamp met boheems glas
Resultaat: 110 EUR

Antieke vergulde messing hanglamp met boheems glas, glas gebarsten, historisme omstreeks 1880 63x60ø Cond:R

2 Indonesische sierstukken
Resultaat: 25 EUR

Twee decoratieve Oosterse snijstukken met gegraveerde parelmoer inleg, 20e eeuw, in goede staat 55x41cm.

Aquarel J.G. Smits, kinderen bij waterput
Startprijs 200 EUR

J.G.Smits 1851, 1823-1910, kinderen bij waterput, aquarel op papier 22x27cm. Cond:G

Rolf Wafs, bosgezicht
Startprijs 100 EUR

Rolf Wafs omstreeks 1920, Duitse school, bosgezicht met beek olieverf op linnen 70x100cm. Cond:G

3 petroleumlampen
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke petroleumlampen omstreeks 1900, 1x opaline, 1x keramiek, 1x compositiemetaal transparant glas. 36-45cm.Cond:G

Beschilderd dienblad
Resultaat: 25 EUR

Oud Russisch beschilderd dienblad met kerk en florale voorstellingen 12x60x31cm. Cond:G

Zilveren kluwenhouder
Resultaat: 250 EUR

Bijzondere staande 835/000 zilveren kluwenhouder met diverse bladeren op ronde voet, Mt C. Böhle Amsterdam jl.: L:1870, 10x7x14cm In goede staat

Vloerkleed 212x138cm.
Resultaat: 100 EUR

Oud Perzisch kleed met diverse kleuren en floraal decor, 212x 138cm.

Zilveren pijpcomfoor
Startprijs 450 EUR

Zilveren pijpencomfoor, rond model, uitgevoerd in Lodewijk XIV-stijl. het comfoor staat op drie krulpoten met bladversiering op het comfoor en is voorzien van een gecontourneerde en opgesoldeerde file...

Porseleinen bloemen
Resultaat: 80 EUR

Duitse Dresden porseleinen figuur, 20e eeuw jongen en bloemenmeisje. 16cm. Cond:G

Bloemvaas met onderschaal
Startprijs 100 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met lekschaal, 1e helft 20e eeuw met familie verte tuindecor, in goede staat 17x21,5øcm.

Twee gouden tientjes
Resultaat: 400 EUR

Twee gouden tientjes, 1932, Wilhelmina. ca 14 gr. In goede conditie

J. Veerman, kinderen op het strand
Resultaat: 95 EUR

J. Veerman, omstreeks 1930, kinderen op het strand, olieverf op linnen 60x40cm. Cond:R

Deligny, aquarel
Startprijs 40 EUR

J. Deligny, omstreeks 1950 Vieux Lyon cathedrale st. Jean, aquarel op papier, 26x18cm. Cond:G

Zilveren kom met oren
Startprijs 350 EUR

Fraaie zilveren brandewijnkom, 925/000, in Barokstijl, geplaatst op een ronde voet versierd met een rabd met acanthusbladeren. Ronde kom voorzien van parelrand met bloem- en krulbewerkingen en met 2 g...

koord collier, koraal
Resultaat: 60 EUR

Collier van koord met daaraan koraal, barnsteen en metalen elementen.

Perzisch tapijt
Resultaat: 40 EUR

Oud Perzisch kleed, rood-blauw etc. gerestaureerd en sleets. 196x127cm. Cond:M

Perzisch tapijt
Resultaat: 35 EUR

Oud Perzisch kleed rood-blauw-zwart etc. sleetse plekken. 217x129cm. Cond:R

Brons, Vivarelli
Startprijs 600 EUR

Lorio Vivarelli 1922-2008 Italie, bronzen figuur twee omarmende vrouwen, in goede staat 32cm. Cond:G

Kavel postzegels
Resultaat: 330 EUR

Kavel met diverse postzegelabums en enkele brieven/kaarten.

Bronzen beeld vrouw met ivoren hoofd
Startprijs 600 EUR

Gesigneerd antiek bronzen beeld met ivoor omstreeks 1900 vrouw met mandoline op onyx basement door F. Lugerth(ferdinand 1885-1915) in zeer goede staat 18,5cm.

Modern zilveren collier met lapis lazuli
Resultaat: 70 EUR

Modern zilveren staafjescollier, 925/000, afgewisseld met Lapis Lazuli kralen, ø 6 mm. Cilindervomige schakels, ø5x10 mm, met ijsmattering en bajonetsluiting. Lengte 41,5 cm.

Bijzondere verzilverde kristallen vaas
Resultaat: 110 EUR

Grote kristallen bokaalvormige hengselvaas met verzilverde monturen, in Louis Seixe stijl, 20e eeuw, 2 chips 30cm. In redelijke conditie

Bronzen boekensteunen, maribu
Resultaat: 120 EUR

Twee bronzen boekensteunen met zwart marmer, 21e eeuw gesigneerd C.J. Verhoef, Maribu's, 25x15x10cm. Cond:G

Bloedkoralen ring en armband
Resultaat: 80 EUR

Gouden ring, 585/000, met bloedkoralen en een armband met bloedkoralen. Gouden ring met 3 buton bloedkoralen, ø 53 en een armband met 3 rijen bloedkoraaltjes en onedele sluiting. Lengte 17 cm.

Bloedkoralen armband met gouden slot
Resultaat: 120 EUR

Armband met bloedkoralen en gouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen bloedkoraal, ø 5 mm, wat verschillend van vorm, bevestigd aan een gouden sluiting met een ovale bloedkoraal, Entree van de slu...

Zilveren naaineccesaire
Resultaat: 60 EUR

Zilveren naaineccesaire: etui met een schaartje met zilveren grepen, een zilveren bewerkte naaldenkoker, een zilveren vingerhoed en een zilveren trembleernaald. 800-000 en 925/000.

E. Haymann,Boer bij oogst
Startprijs 120 EUR

E. Haymann 1873-1947 München, figuren aan het werk op akker, olieverf op paneel 20x16cm. Cond:G

Blikken hobbelpaard mechanisch
Startprijs 150 EUR

Vooroorlogse grote geheel blikken kinderspeelgoedpaard , beweegt zich voort wanneer kind hobbelt gemerkt MOBO, made in England, in goede staat 78x87x26cm.

Kristallen zoutvaatje
Resultaat: 30 EUR

Geslepen kristallen zoutvaatje met 835/000 zilveren rand en een 835/000 zilveren zoutschepje met gegraveerde steel. Mt, W.F Schuss Amsterdam ca 1870. 5x3 cm.

4 Zilveren tafelkandelaars
Resultaat: 100 EUR

Vier zilveren kandelaars, twee tafelkandelaars met ronde voet met filetrand, 925/000, en twee kandelaars met een negenkantige voet en een een bloemvormige kaarsenhouder, 830/000. 9x8cm en 6,5x6 cm.

Zilveren lepel en vork
Startprijs 25 EUR

Zilveren lepel en vork, 835/000, Hollands. Roomlepel bekroond met een vrouw met juk, MT.: Jacob Vos & Co, n.v., Haarlem jl.: J 1919, lengte 16 cm, en een vork met gecontourneerde steel en bak voorzien...

Zilveren tafelstofblik en bakje
Startprijs 25 EUR

Lot bestaande uit een zilveren tafelstofblik en een klein schaaltje, >800/000. Klein blik voorzien van gecontourneerde rand bewerkt met krullen en bloemen, 11x12 cm, en een klein achthoekig schaaltje ...

Strooibus met zilveren dop
Resultaat: 50 EUR

Kristallen strooier met zilveren dop, 835/000, Hollands. Achtkantige geslepen strooier met ruitmotief en sterren, voorzien van een ronde bolle zilveren strooidop met zilveren kraag versierd met parelr...

Zilveren troffel, vroeg 19e eeuw
Startprijs 180 EUR

Zilveren troffel, 835/000, 19e eeuw, met langwerpig blad, en gekrulde steel voorzien van florale gravures, deels afgesleten. 24x7 cm. gevuld.

Collier van tijgeroog
Startprijs 25 EUR

Collier van tijgeroog met double sluiting. Collier van verlopende tijgeroogkralen, getrommeld, 9-21 mm, met double draaislot. lengte 65 cm.

Grote vaas Japan
Startprijs 50 EUR

Grote oude Japanse porseleinen vaas met paradijsvogeldecor en floraal decor, gemerkt, 20e eeuw, 25,5x11cm. Cond:G

Lithografie Napoleon
Resultaat: 120 EUR

Napoleon Hermes paris lithografie op papier 86x87cm 103x105cm met lijst Cond;G

2 antieke Engelse gravures
Startprijs 50 EUR

Twee grote antieke Engelse gravures 19e eeuw, 1 the good girl married to her master graveur Ganguin+hellyer,2 The modest Girl in her bedchamber 50x40cm. gravures op papier Cond:G

3 Spreukborden, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR

Drie 18e eeuwse Delfts aardewerken spreukborden, randschade. 23øcm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw poetsvrouw uitrustend bij openhaard, houtskool op papier 25,5x18cm. Cond:G

2 Uilen op boomtak, brons, gesigneerd
Startprijs 220 EUR

Chinese gesigneerde bronzen figuur, 2e helft 20e eeuw, twee uilen op tak 16x25x10cm. Cond;G

4 Grote antieke kastkommen
Resultaat: 50 EUR

Vier grote antieke keramieken kastkommen, societe ceramique, omstreeks 1890, 3x oosters decor, 1x decor Canton 11-20øcm. Cond:G

Antiek Japans theeservies
Resultaat: 35 EUR

Antiek Japans theeservies 9 delig, omstreeks 1920, groene achtergrond met floraal en gouddecor, twee chips verder in goede staat 18cm

2x Roco loc: NS 1619, 43788
Resultaat: 80 EUR

Twee locs van Roco H0: 1x E-loc Serie 1600 NS 1619 (geleider mist) en 1x 43788 E-loc serie 1800 van de NS, in goede staat met originele dozen (1 doos beschadigd).

Märklin H0 3389, mP 3000 NS
Resultaat: 50 EUR

Märklin H0 3389, mP 3000 NS, Motorpost PTT, vitrinemodel in goede staat met originele verpakking.

3x Roco locs H0: 62776, 62791, 62581
Resultaat: 90 EUR

Drie Roco locs H0: 1x 62776 dieselloc van Vos Logistics ACTS, 1x 62791 lijndiesellok Type NS 2400 en 1x 62581 lok van het type NS1100. Vitrinemodellen in goede staat met originele verpakkingen.

Witgouden collier met briljant hanger
Resultaat: 700 EUR

Sierlijke witgouden choker, 585/000, met briljant en saffier. Venetiaans collier met in het midden een rij met 12 briljant geslepen diamanten in chatons. In het midden van de chatons zit een hanger, e...

Witgouden ring met briljant
Startprijs 700 EUR

Elegante witgouden ring, 750/000, dubbel entouragemodel met 21 briljanten ca 0.70 crt. Het geheel is wat hoger op de ring gezet en de buitenste rand met diamanten heeft de vorm van bloemblaadjes. ø ko...

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Chinees porseleinen trekpot 18e eeuws. met blauw floraal decor, grip, dekseltop gelijmd, chips en haarlijnen. 13x18x10øcm. Cond:M

Bronzen Oosterse danseres
Startprijs 120 EUR

Bronzen Oosterse dame op zwart marmeren basement, 2e helft 20e eeuw, gesigneerd A. Leonard, minimale chip marmer, 32cm. Cond:G

Bronzen beeld, zwangere vrouw
Resultaat: 100 EUR

Moderne bronzen figuur 21e eeuw op zwart marmeren basement, voorstellende een zwangere vrouw, 42cm. Cond;G

Zilveren pijpencomfoor
Startprijs 140 EUR

Zilveren pijpencomfoor, 835/000, met houten voet. Pijpencomfoor op ronde voet met geprofileerde rand met ronde bak. Geplattst op een ronde houten voet met 3 houten poten. 14x15 cm. In goede staat

4 borden
Startprijs 50 EUR

Vier oude Hollandse keramieken borden, 2x Delfts, 2x Royal Sphinx, voorstellingen naar Otto Eerleman. 35-40cm.

2 Knobbelvaasjes, Delfts blauw
Startprijs 65 EUR

Twee Delfts porseleinen knobbelvazen met floraal decor en landschapsdecor, 20e eeuw, 6 kantig 28x12x13cm. Cond:G

Ring groene steen steen, donker
Startprijs 70 EUR

Ring, 333/000, met donkergroene steen. Fijne ring met een langwerpige groene steen, mist hoekje. 8x11mm. ø 56. ca 4,1 gr.

Zilveren bonbonschaal
Startprijs 150 EUR

Zilveren bonbonschaal, 800/000, met hengsel. Ronde schaal versierd met arcantusbladeren en ribbelbewerking. Voorzien van hengsel met bladmotioef. MT.: Wilhelm Binder Schwabisch Gmund. 17x17x17 cm. ca ...

Antieke Chinese bronzen boedha
Startprijs 400 EUR

Mooie antieke Chinese bronzen Boedha op lotusbloem, gesigneerd met restpolychromie, 19e eeuw of ouder 34,3cm. Cond:G

Bronzen putti met fluit
Resultaat: 350 EUR

Zeer groot bronzen beeld op marmeren basement voorstellende een fluitspelende putti, 20e eeuw (oxydatie basement) 110cm. Cond:G

Zilveren miniatuur vrouw bij waterput
Startprijs 35 EUR

Zilveren miniatuur, een vrouw bij de waterput, 835/000, 5x3x3cm ca 23 gr.

Zilveren koffiekan
Startprijs 600 EUR

Prachtige zilveren koffiekan, 800/000, Duits. Gelobte kan met gehamerd decor en een gelobte tuit. De scharnierende gelobte deksel is bekroond met een bloem. MT.: Hugo Böhm, Schwabisch Gmund vanaf 1887...

Bronzen beeld, paard
Resultaat: 100 EUR

Bronzen paard op houten basement 20e eeuw in goede staat 31x37x13cm.

Schilderij viool
Startprijs 30 EUR

H. ten Bos 1940 stilleven met viool 30x50cm. olieverf op linnen Cond:G

Drie bronzen beeldjes.
Startprijs 40 EUR

Drie bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x Gesluierde danseres van Myrina (Griekse oudheid), 1x Gudea (Oosterse oudheden) en 1x Danseresje van 14 jaar (Edgar Dega...

2x Roco lok H0: 43473, 4114 C
Startprijs 60 EUR

Twee Roco H0 loks: 1x 43473, Serie 5/600 NS (bedrijfsnummer 523) en 1x 4114 C, BR80. Beide met originele dozen en in redelijk tot goede staat

Gouden collier met medaillon
Resultaat: 70 EUR

Gouden collier, 585/000, met medaillon. Fijn gourmetcollier met oud ovaal medaillon met bewerking. Veel slijtage. 30x22 mm. lengte 40 cm

R. Sigurd
Resultaat: 35 EUR

R.Sigurd omstreeks 1950, Duitse school, besneeuwd riviergezicht, olieverf op linnen 69x56cm. Cond:G

Schilderij, N. Hoogland
Startprijs 40 EUR

N. Hoogland 1984 landschap met zandpad olieverf op paneel 35x30cm Cond:G