Jaap van Kregten, 1878-1987 Enschede, groot landschap met koeien, olieverf op linnen 75x90cm. Cond;G
C. Cornelisz 21e eeuw, stilleven met peren in schaal, olieverf op paneel 13x18cm. Cond:G
Hollandse wortelnoten hangvitrinekast in barokstijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 86x85x24cm. Cond:G
Ongesigneerd schouwstuk met geslepen spiegtel omstreeks 1900 met eiken lijst, dorpshaven met figuren. 100x100cm. Cond:G
Antieke eikenhouten Art Deco etageretafel met glazen bladen, bovenste blad afneembaar(dienblad) omstreeks 1920, 90x60cm. Cond;G
Doos diverse tropische schelpen, 20e eeuw 12x21x29cm. Cond;G
Negentiende eeuwse eikenhouten dekseltonnetje met messing banden, in goede staat 15x17øcm.
Japans 3 delig Satsuma keramieken kaststel, 20e eeuw in goede staat 38-42cm.
Duitse Volkstedt porseleinen figuur 20e eeuw, romantisch paar, in goede staat 14cm.
Oude messing kroonluchter in barokstijl, omstreeks 1900, vervuild 73x55øcm. Cond;G
Negentiende eeuwse notenhouten bewerkte spiegel met snijwerk en rocailles 135cm. Minimale beschadigingen. Con:R/G
Antieke renaissance stijl majolica sierbord omstreeks 1900 met cherubijnkoppen en engelen monogram I.B. in goede staat 23,7øcm.
Grote antieke Petrug Regout Maastricht wandschotel met boeren decor omstreeks 1880 in goede staat 39ø Cond:G
Wortelnoten Louis Philippe naaitafel, omstreeks 1870, binnenleven met vakverdeling, 3 spantpoot(licht verkleurd door zon) 77x54x42cm. Cond:G
Engelse antieke mahoniehouten kapspiegel omstreeks 1870, met twee houders en deksels, in goede staat 66x53x21cm. Cond:G
Vijfentwintig diverse handgeschilderde borden met floraal decor, minimale chip mogelijk Cond;G
H.H.Ros, omstreeks 1920, landschap met paardenkar en figuren, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900, man en vrouw op terras bij water, olieverf op paneel. 40x32cm. Cond:G
Mesdag(naar) omstreeks 1900, vissersboten op zee, olieverf op paneel 28x18cm. Cond;G
Zes Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 135 "The Soloist" (1972-1979), 1x nr. 240 "Little Drummer" (1979-1990), 1x nr. 479 "I brought you a gift" (1979-1990), 1x nr. 768 "Pixie" (1991-1999), 1x nr. 495...
Zes Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 476 "A Winter Song" (1979-1990), 1x nr. 367 "Busy Student" (1972-1979), 1x nr. 171 "Little Sweeper" (1972-1979), 1x nr. 569 "A Free Flight" (First Issue 1993), 1x...
Verzameling Limoges Franse porseleinen miniaturen, 2e helft 20e eeuw, circa 20 delen 3-10cm.
Twee 18e eeuwse gesigneerde Chinese Familie verte dekselpotten met bamboedecor, dekseluiteinden beschadigd 13x10ø Cond:R/G
Cheng Lung gemerkte Chinees porseleinen chicken kom, 20e eeuw 7x16øcm. Cond:G
Harry Haerendal 1896-1991 Duitse school, stadshaven met figuren en visvangst, olieverf op paneel 60x70cm. Cond:G
Jan Sirks 1885-1938, steiger Amsterdam, ets op papier 52x39cm. Cond:G
Julius.P Junghanns 1926, 1876-1958 Duitse school, boer op paardenkar, lithografie op papier 34x39cm. Cond:G
Antieke vergulde messing hanglamp met boheems glas, glas gebarsten, historisme omstreeks 1880 63x60ø Cond:R
Twee decoratieve Oosterse snijstukken met gegraveerde parelmoer inleg, 20e eeuw, in goede staat 55x41cm.
J.G.Smits 1851, 1823-1910, kinderen bij waterput, aquarel op papier 22x27cm. Cond:G
Rolf Wafs omstreeks 1920, Duitse school, bosgezicht met beek olieverf op linnen 70x100cm. Cond:G
Drie antieke petroleumlampen omstreeks 1900, 1x opaline, 1x keramiek, 1x compositiemetaal transparant glas. 36-45cm.Cond:G
Oud Russisch beschilderd dienblad met kerk en florale voorstellingen 12x60x31cm. Cond:G
Bijzondere staande 835/000 zilveren kluwenhouder met diverse bladeren op ronde voet, Mt C. Böhle Amsterdam jl.: L:1870, 10x7x14cm In goede staat
Oud Perzisch kleed met diverse kleuren en floraal decor, 212x 138cm.
Zilveren pijpencomfoor, rond model, uitgevoerd in Lodewijk XIV-stijl. het comfoor staat op drie krulpoten met bladversiering op het comfoor en is voorzien van een gecontourneerde en opgesoldeerde file...
Duitse Dresden porseleinen figuur, 20e eeuw jongen en bloemenmeisje. 16cm. Cond:G
Oude Chinees porseleinen vaas met lekschaal, 1e helft 20e eeuw met familie verte tuindecor, in goede staat 17x21,5øcm.
Twee gouden tientjes, 1932, Wilhelmina. ca 14 gr. In goede conditie
J. Veerman, omstreeks 1930, kinderen op het strand, olieverf op linnen 60x40cm. Cond:R
J. Deligny, omstreeks 1950 Vieux Lyon cathedrale st. Jean, aquarel op papier, 26x18cm. Cond:G
Fraaie zilveren brandewijnkom, 925/000, in Barokstijl, geplaatst op een ronde voet versierd met een rabd met acanthusbladeren. Ronde kom voorzien van parelrand met bloem- en krulbewerkingen en met 2 g...
Collier van koord met daaraan koraal, barnsteen en metalen elementen.
Oud Perzisch kleed, rood-blauw etc. gerestaureerd en sleets. 196x127cm. Cond:M
Oud Perzisch kleed rood-blauw-zwart etc. sleetse plekken. 217x129cm. Cond:R
Lorio Vivarelli 1922-2008 Italie, bronzen figuur twee omarmende vrouwen, in goede staat 32cm. Cond:G
Gesigneerd antiek bronzen beeld met ivoor omstreeks 1900 vrouw met mandoline op onyx basement door F. Lugerth(ferdinand 1885-1915) in zeer goede staat 18,5cm.
Modern zilveren staafjescollier, 925/000, afgewisseld met Lapis Lazuli kralen, ø 6 mm. Cilindervomige schakels, ø5x10 mm, met ijsmattering en bajonetsluiting. Lengte 41,5 cm.
Grote kristallen bokaalvormige hengselvaas met verzilverde monturen, in Louis Seixe stijl, 20e eeuw, 2 chips 30cm. In redelijke conditie
Twee bronzen boekensteunen met zwart marmer, 21e eeuw gesigneerd C.J. Verhoef, Maribu's, 25x15x10cm. Cond:G
Gouden ring, 585/000, met bloedkoralen en een armband met bloedkoralen. Gouden ring met 3 buton bloedkoralen, ø 53 en een armband met 3 rijen bloedkoraaltjes en onedele sluiting. Lengte 17 cm.
Armband met bloedkoralen en gouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen bloedkoraal, ø 5 mm, wat verschillend van vorm, bevestigd aan een gouden sluiting met een ovale bloedkoraal, Entree van de slu...
Zilveren naaineccesaire: etui met een schaartje met zilveren grepen, een zilveren bewerkte naaldenkoker, een zilveren vingerhoed en een zilveren trembleernaald. 800-000 en 925/000.
E. Haymann 1873-1947 München, figuren aan het werk op akker, olieverf op paneel 20x16cm. Cond:G
Vooroorlogse grote geheel blikken kinderspeelgoedpaard , beweegt zich voort wanneer kind hobbelt gemerkt MOBO, made in England, in goede staat 78x87x26cm.
Geslepen kristallen zoutvaatje met 835/000 zilveren rand en een 835/000 zilveren zoutschepje met gegraveerde steel. Mt, W.F Schuss Amsterdam ca 1870. 5x3 cm.
Vier zilveren kandelaars, twee tafelkandelaars met ronde voet met filetrand, 925/000, en twee kandelaars met een negenkantige voet en een een bloemvormige kaarsenhouder, 830/000. 9x8cm en 6,5x6 cm.
Zilveren lepel en vork, 835/000, Hollands. Roomlepel bekroond met een vrouw met juk, MT.: Jacob Vos & Co, n.v., Haarlem jl.: J 1919, lengte 16 cm, en een vork met gecontourneerde steel en bak voorzien...
Lot bestaande uit een zilveren tafelstofblik en een klein schaaltje, >800/000. Klein blik voorzien van gecontourneerde rand bewerkt met krullen en bloemen, 11x12 cm, en een klein achthoekig schaaltje ...
Kristallen strooier met zilveren dop, 835/000, Hollands. Achtkantige geslepen strooier met ruitmotief en sterren, voorzien van een ronde bolle zilveren strooidop met zilveren kraag versierd met parelr...
Zilveren troffel, 835/000, 19e eeuw, met langwerpig blad, en gekrulde steel voorzien van florale gravures, deels afgesleten. 24x7 cm. gevuld.
Collier van tijgeroog met double sluiting. Collier van verlopende tijgeroogkralen, getrommeld, 9-21 mm, met double draaislot. lengte 65 cm.
Grote oude Japanse porseleinen vaas met paradijsvogeldecor en floraal decor, gemerkt, 20e eeuw, 25,5x11cm. Cond:G
Napoleon Hermes paris lithografie op papier 86x87cm 103x105cm met lijst Cond;G
Twee grote antieke Engelse gravures 19e eeuw, 1 the good girl married to her master graveur Ganguin+hellyer,2 The modest Girl in her bedchamber 50x40cm. gravures op papier Cond:G
Drie 18e eeuwse Delfts aardewerken spreukborden, randschade. 23øcm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw poetsvrouw uitrustend bij openhaard, houtskool op papier 25,5x18cm. Cond:G
Chinese gesigneerde bronzen figuur, 2e helft 20e eeuw, twee uilen op tak 16x25x10cm. Cond;G
Vier grote antieke keramieken kastkommen, societe ceramique, omstreeks 1890, 3x oosters decor, 1x decor Canton 11-20øcm. Cond:G
Antiek Japans theeservies 9 delig, omstreeks 1920, groene achtergrond met floraal en gouddecor, twee chips verder in goede staat 18cm
Twee locs van Roco H0: 1x E-loc Serie 1600 NS 1619 (geleider mist) en 1x 43788 E-loc serie 1800 van de NS, in goede staat met originele dozen (1 doos beschadigd).
Märklin H0 3389, mP 3000 NS, Motorpost PTT, vitrinemodel in goede staat met originele verpakking.
Drie Roco locs H0: 1x 62776 dieselloc van Vos Logistics ACTS, 1x 62791 lijndiesellok Type NS 2400 en 1x 62581 lok van het type NS1100. Vitrinemodellen in goede staat met originele verpakkingen.
Sierlijke witgouden choker, 585/000, met briljant en saffier. Venetiaans collier met in het midden een rij met 12 briljant geslepen diamanten in chatons. In het midden van de chatons zit een hanger, e...
Elegante witgouden ring, 750/000, dubbel entouragemodel met 21 briljanten ca 0.70 crt. Het geheel is wat hoger op de ring gezet en de buitenste rand met diamanten heeft de vorm van bloemblaadjes. ø ko...
Chinees porseleinen trekpot 18e eeuws. met blauw floraal decor, grip, dekseltop gelijmd, chips en haarlijnen. 13x18x10øcm. Cond:M
Bronzen Oosterse dame op zwart marmeren basement, 2e helft 20e eeuw, gesigneerd A. Leonard, minimale chip marmer, 32cm. Cond:G
Moderne bronzen figuur 21e eeuw op zwart marmeren basement, voorstellende een zwangere vrouw, 42cm. Cond;G
Zilveren pijpencomfoor, 835/000, met houten voet. Pijpencomfoor op ronde voet met geprofileerde rand met ronde bak. Geplattst op een ronde houten voet met 3 houten poten. 14x15 cm. In goede staat
Vier oude Hollandse keramieken borden, 2x Delfts, 2x Royal Sphinx, voorstellingen naar Otto Eerleman. 35-40cm.
Twee Delfts porseleinen knobbelvazen met floraal decor en landschapsdecor, 20e eeuw, 6 kantig 28x12x13cm. Cond:G
Ring, 333/000, met donkergroene steen. Fijne ring met een langwerpige groene steen, mist hoekje. 8x11mm. ø 56. ca 4,1 gr.
Zilveren bonbonschaal, 800/000, met hengsel. Ronde schaal versierd met arcantusbladeren en ribbelbewerking. Voorzien van hengsel met bladmotioef. MT.: Wilhelm Binder Schwabisch Gmund. 17x17x17 cm. ca ...
Mooie antieke Chinese bronzen Boedha op lotusbloem, gesigneerd met restpolychromie, 19e eeuw of ouder 34,3cm. Cond:G
Zeer groot bronzen beeld op marmeren basement voorstellende een fluitspelende putti, 20e eeuw (oxydatie basement) 110cm. Cond:G
Zilveren miniatuur, een vrouw bij de waterput, 835/000, 5x3x3cm ca 23 gr.
Prachtige zilveren koffiekan, 800/000, Duits. Gelobte kan met gehamerd decor en een gelobte tuit. De scharnierende gelobte deksel is bekroond met een bloem. MT.: Hugo Böhm, Schwabisch Gmund vanaf 1887...
Bronzen paard op houten basement 20e eeuw in goede staat 31x37x13cm.
H. ten Bos 1940 stilleven met viool 30x50cm. olieverf op linnen Cond:G
Drie bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x Gesluierde danseres van Myrina (Griekse oudheid), 1x Gudea (Oosterse oudheden) en 1x Danseresje van 14 jaar (Edgar Dega...
Twee Roco H0 loks: 1x 43473, Serie 5/600 NS (bedrijfsnummer 523) en 1x 4114 C, BR80. Beide met originele dozen en in redelijk tot goede staat
Gouden collier, 585/000, met medaillon. Fijn gourmetcollier met oud ovaal medaillon met bewerking. Veel slijtage. 30x22 mm. lengte 40 cm
R.Sigurd omstreeks 1950, Duitse school, besneeuwd riviergezicht, olieverf op linnen 69x56cm. Cond:G
N. Hoogland 1984 landschap met zandpad olieverf op paneel 35x30cm Cond:G