Hollands mahoniehouten kabinet, Louis Quinze met mooi snijwerk, omstreeks 1770 met bronzen beslag. 240x190x60cm. In goede originele staat.
Mooie vroeg 19e eeuwse Franse vuurvergulde empire pendule met goede eerste vergulding(ongepoetst) herdersmeisje met lam, pamfluit en lauwerkrans, 8 daags uurwerk, touwtjesslinger halfuurslag,(grote wi...
Antieke notenhouten Amerikaanse regulateur, Jerome en co, in goede staat 65x39x11cm.
Antieke Duitse notenhouten regulateur omstreeks 1880(paarden later)in goede staat. 86cm.
Negentiende eeuwse Franse notenhouten Henry Deux klok met thermometer en barometer, omstreeks 1880. Snijwerk met zuilen en tollen, 8 daags uurwerk met halfuurslag. 91cm. Cond:G
Drie oude koekkoeksklokken 20e eeuw, bij 2 missen de gewichten. 30-38cm. Cond;R/G
Diverse oude wekkers, 1e helft 20e eeuw, diverse merken, hoofdzakelijk Duitsland, 6-25cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse Franse Boulle pendule met brocot visible uurwerk(paar stukje boulle af van koplijst) 8 daags uurwerk, frans, halfuurslag, veerslinger, Farcot Paris 34cm. Cond:R/G
Antieke Franse vuurvergulde bronzen Empireklokkast(geen deuken of krassen) 25x28x11cm.
Antieke Franse comtoise met gave emaille wijzerplaat en harpslinger, in goede staat 48x27x17cm. Cond;G
Antieke eikenhouten neogotische staande klok, omstreeks 1900 met messing wijzerplaat, gewichten en veerslinger. in goede staat 222cm.
Messing Thomas Haller skeletklokje 2e helft 20e eeuw, 22cm. Cond;G
Franse chrome Art deco wekker met aansteker omstreeks 1930 gemerkt Fonderie A. Charlat 11x8x3cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse bronzen cartel wandklok, omstreeks 1880 met origineel 8 daags uurwerk, halfuurslag, veerslinger. 35cm. Cond:G
Mooi antiek Engels staand horloge met mahoniekast met bandintarsia, origineel 8 daags uurwerk met seconden en datum aanduiding en mooie wijzerplaat 220cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuws Engelse staande horloge met mahoniekast door Georg Burgis London, 8 daags met silent functie, seconden en dagaanduiding, 1 lijst mist, lichte fineerschade, slinger er niet bij, functie...
Antieke Franse Louis Seize pendule omstreeks 1780, wit en zwart marmer en porseleinen plaquettes, gave wijzerplaat, 8 daags uurwerk halfuurslag en touwtjesslinger, in zeer goede staat 50cm. Cond:G
Antieke Franse vuurvergulde pendule omstreeks 1800, zeldzaam model met zeldzaam uurwerk, kwartierslag repetitie op 2 bellen met 4 slagwerkhamers, functies niet getest! uurwerk mogelijk niet oorspronke...
Grote vroeg 19e eeuwse gesigneerde Franse porseleinen console klok omstreeks 1820, handbeschilderd met goud en bloemendecor. Gemonogrammeerd M.A. Origineel 8 daags uurwerk, halfuurslag, touwtjesslinge...
Oude messing Roling bal klok op mahoniehouten basement, klok rolt door sepciaal mechanisme omhoog, in goede staat 25x56x11cm.
Kavel met 10 Piko H0 wagons in originele dozen: 54164, 1x ongenummerd, 58097, 58043, 58043, 54372, 95418, 95418, 58049, 58049
Drie loks H0 spoor: 1x Rivarossi HR4042 IRM tussenrijtuig class 34, 1x Piko 50501 BR 98 en 1x Piko 52050. Allen met originele dozen en in goede staat
Mehano H0, T294 Alstom Lint 41, dieseltreinstel van Syntus met originele doos in goede staat
Antieke Duitse kinder Kaufmannsladen, speelgoed ladenblok, met porseleinen plaquettes, omstreeks 1910, in goede staat 74x65x25cm.