17e-18e eeuwse Chinees porseleinen sauskom met floraal decor, in goede staat 5x19,5x10,5cm.
Sture Lundgren 1963 Zweedse school, kustgezicht, pastel op papier 47x38cm. Cond:G
Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 27-38cm. Cond;R/G
Oude Spinet met bankje, gemaakt door G. Klop te Garderen 1974, rood-goud gelakt, in goede staat 80x132x85cm.
Zes antieke societe ceramique maastricht borden met hanen decor, omstreeks 1880 in goede staat 19øcm. Cond:G
Antieke Duitse porseleinen eierdophouder met 6 eierdoppen, omstreeks 1900, ongemerkt 10x23x13cm. Cond;G
Modern wit gelakt televisiemeubel, design Munari. 2e helft 20e eeuw in goede staat. 40x50x150cm.
Zilveren armband, 835/000, met Biedermeier gravures. Armband met langwerking schakels versierd met Biedermeier gravures met bloemen. Breedte 16 mm. Lengte 19 cm. ca 25,7 gr.
W. Mosblech 1868-1939 Duitse school, vissersboot op zee, olieverf op paneel 70x80cm. Cond:G
Franse 18e eeuwse ingekleurde gravure door: Francois Ravenet 1706-1774 graveur du Roy depart de Garnison(kleine vrouw rechtsonder) gravure op papier, 57x48cm. Cond:R/G
Zes zilveren fruitmesjes en vorkjes, 800/000. Gecontourneerde heften met gelobte bewerking met verzilverde en vergulde inzetvorken en lemmets. Deels afgesleten vergulding. Lengte 15 cm. In goede staat...
Drie 19e eeuwse engels aardewerk, 2 figuren met rozenvaasjes, 1 beschadigd bij rozensteck, 1x staffordshire figuren met hond en vrouw. 15-16cm. Cond;R/G
Zeer grote antieke Chinees porseleinen gesigneerde diepe schotel met wijsheren bij rotsen decor, mooie kwaliteit, omstreeks 1900 of ouder 8x43,6ø
Twee antieke gesigneede houtsnedes 19e eeuw, wolf met schildpad, krijger met wapenarsenaal, houtsnedes op papier 26x18cm. 19x14cm. Cond;G
Zes zilveren messenleggers en een servetketting, 835/000. Messenleggers in de vorm van een tulp, MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer. 7,2x3cm, en een zilveren servetketting met 2 zilveren klemmen vo...
Onduidelijk, Jose Kwaak? omstreeks 1980, gitaarspelende dame, olieverf op linnen 70x80cm.Cond:G
Parelcollier met witgouden, 585/000 sluiting met briljant. Zoetwaterparelcollier, ø 7 mm, versierd met witte, rode en groene kraaltjes en voorzien van een witgouden bolsluiting met briljanten, totaal ...
Antieke Engelse gestoken armleunstoel omstreeks 1900 met florale decors. 93x55x60cm. Cond;G
Vier oude Engelse keramieken Toby Jugs 20e eeuw, 1x Sylvac Staffordshire, 2x Genuine Staffordshire, Shorter +sow L+D,m 1x ongemerkt. 20-23cm. Cond:G
Twee negentiende eeuwse mahoniehouten armleunstoelen Louis Philippe omstreeks 1860 kleine beschadigingen, stoffering behoeft aandacht 106x70x67 Cond:R/G
Engels wedgwood theeservies 2e helft 20e eeuw, bestaande uit 12 kop en schotels, suikerpot en melkkan, kom en 6 petit fout bordjes.Cond:G
Peter Meurs (Almelo) Twenste kapschuur met kippen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, liggend naakt, olieverf op paneel. 60x122cm. Cond:G
Vier 17e eeuwse Chinees cargo porselein, 1 kom en 3 grotere schotels met floraal decor. Cond:G
Brede zilveren ring, 925/000, gematteerd met in het midden een gouden rond bezet met een zirconia. Breedte 7 mm. ø 54 ca. 6,3 gr.Als nieuw
Duitse Biedermeier kersenhouten hoekkast met glasopzet, omstreeks 1820, oudere restauratie, in goede originele staat 183x104x60cm. Cond:G
Grof collier met carneolen en gouden, 585/000, sluiting. Geknoopt collier van gefacetteerde carneoolkralen, 13-16mm, bevestigd aan een gouden ovale sluiting, 585/000, met carneool ( gerestaureerd). Le...
Aparte antieke Chinees porseleinen vaas met opgelegd gouddecor, paradijsvogel en floraaldecor, met zegel, omstreeks 1900, kleinere beschadigingen, porselein is gaaf bij overlay, 32cm. Cond;R/G
Negentiende eeuwse empirestijl mahonietafel omstreeks 1870 met 3 lades en bronzen beslag 78x60x115cm. Cond:R/G
W.C. Staring, Karel de Stoute Hertog van Bourgondie, aquarel op papier 26x19cm. Cond:G
Twee antieke Japanse houtsnedes 18e-19e eeuw, 2x Shunso Katsukawa 1725, strijders te paard, en figuren in Japans huis, 26-17cm. Cond;G
Bijzettafel met schaakspel geintarseerd op het blad, en speelstukken en muziekdoos, speeldoos speelt wanneer deksel op getild wordt, moet worden afgesteld 44x37x28cm. Cond:G
Mahoniehouten theekastje met afneembaar tablet en geslepen glas, 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x73x50cm.
Twee Biedermeier mahoniehouten stoelen met bandintarsia, 19e eeuws armleunstoel en eettafelstoel 100x49x52cm en 80x50x47cm. . Cond:R/G
Drie antieke Duitse notenhouten Grïnderzeit stoelen, omstreeks 1880, in redelijk goede staat 97x55x48cm.
B. Larson 21e eeuw riviergezicht met wandelaars, olieverf op paneel 20x24cm. Cond:G
Mahoniehouten Louis Seize stijl halve maantafel met jalousiedeurtjes, lade en bandintarsia, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 69x75x37cm.
Leuke antieke eikenhouten jugendstil etage meubel omstreeks 1900, met 2 lades en opstand 135x100x50cm. Cond:G
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten tiltoptafel omstreeks 1960, octogonaal blad en handwerk centraal in blad verwerkt, achter glas, parelrand om het blad. 76x61x61cm. Cond:G
Negentiende eeuws kersenhouten bijzettafeltje met gedraaide poten, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, in goede staat 47x51x35cm.
Negentiende eeuws grenenhouten schommelbed in goede staat. 80x103x70cm.
Groot oud Perzisch kleed, creme,groen,etc. florale decors 340x217cm. Cond:R/G
Vier antieke 18e/19e eeuwse roodkleurige gravures Berthouth sculpt. in passepartout, in goede staat. 24x20cm.
Thurin omstreeks 1910 figuur onder de bomen, aquarel op papier 80x65cm. Cond:G
S.Kebelle Duitse school, Keulse vaas met bloem, olieverf op linnen 46x48cm. Cond;G
A. Groenewegen omstreeks 1950 Rotterdamse haven, olieverf op linnen 80x40cm. Cond:G
Hutmann Duitse school, riviergezicht in de bergen, olieverf op linnen. 76x58cm. Cond:G
Hoffmann, Stuttgart 1890, damesportret met heilig kruis, olieverf op linnen. 60x80cm. Cond:G
Twee x gesigneerd ,Winter, Duitse school. 1x besneeuwd bosgezicht met reeen(onduidelijk gesigneerd) en 1x beek in besneeuwd berggezicht, gesigneerd Buch. 30x40 en 31x23cm. Aquarel en olieverf op pane...
Zeventiende eeuwse ijzeren geldkist origineel sluitwerk mist, voorzien van een eenvoudig later slot, verder in goede staat 43x85x47cm. Cond;R/G
Franse bronzen wandlamp in Louis Seize stijl 1e helft 20e eeuw in goede staat 63cm.
Antieke Duitse Busch ratenov microscoop in originele kist, omstreeks 1900 44x23x11cm. Cond;G
Jugendstil stijl wandstuk met porseleinen plaquettes en bronzen montuur, vrouw met vleugels 21e eeuw 40x47x4cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse Chinees bronzen dekselvaas met olifanten en draken, floraal decor, 58cm. Cond:G
Vroege degen met bronzen heft, 18e eeuws of ouder in goede staat, mooie patina, 80cm.
Vooroorlogse bronzen hanglamp, 5 lichts met albasten lichtschalen deels gelijmd, omstreeks 1930 in goede staat, 30x55øcm. Cond:G
Vijftien oude poesie albums met inhoud, 20e eeuw( leuk voor verzamelaar) 17-20cm. Cond;G
Oude Tiffany stijl glas in lood hanglamp met libelle decor, 2e helft 20e eeuw in goede staat 30x45øcm
Twee delen koperwerk, mahonihouten met messing theestoof en messing kan met roodkoperen com fort, omstreeks 1900 32x36x27cm. en 37x28x18lcm. Cond;G
Schitterend groot antiek ivoren japans of Chinees beeld, voorstellende een oude man met bamboe, vishengel en tabakspijp, goede kwaliteit en in zeer goede staat. 42cm.
Antieke gesigneerde ivoren netsuke, voorstellende een oude man op wildzwijn, 19e eeuw 4,2cm. Cond:G
Vier mooie vooroorlogse Duitse Hohner mondharmonica's, 1x Hohner echo, 1x vermona, 1x the 64 chromonica 4 octaves professional, 1x blues Harp, 11,5-20cm. Cond:G
Empire stijl postzegeldoos met vergulde messing applicaties, 19e eeuw 3,2x7,3x10,8cm. Cond;G
Twee mooie tafellampen met chrome voet 2e helft 20e eeuw in goede staat 66cm.
Drie oude miniaturen op ivoor, gedeeltelijk geschilderd, 20e eeuw 5x4cm. Cond:G
Oude 50er jaren lectuurhouder, mahoniekleur met 2 koetsen voorstellingen. 57x50x28cm. Cond:G
Twee antieke Hollandse boekensteunen van marmer met vissers figuren man en vrouw, omstreeks 1910 compositiemetaal. 16x13x8cm. Cond;G
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kandelaren met onyx, in goede staat 13cm. Cond;G
Twee oude hollandse reclameborden achter glas, 1x Douwe Egberts tabak, 1x Bols Ligeurs, 50/60er jaren, 108x23 en 60x46cm. Cond;G
Klein antieke Schwarzwald thermometer met beer omstreeks 1920. 17,5cm. Cond:G
Oosterse handgedreven verzilverde dekseldoos, 20e eeuw 12x10øcm. Cond;G
Lexicon Latino-Belgicum Novum 1738, Samuele Pitisco. Woordenboek Latijn-Nederlands. 23x19,5x8cm. Cond.: R-G
Eikenhouten gestoken wandconsole 18e-19e eeuws, arcanthus bladdecor, in goede staat 35x40x27cm.
Oude bontmantel, vos, Thomas Kerandonis Furs, in goede staat, maat S, 120cm.
Lot diverse oude kunstboeken, in redelijke en goede staat, o.a. Delfts, Tin, en kunst van A tot Z. 20-45cm. Cond:R
Twee fijngeschilderde miniatuur schilderijen, door D'arti Lancret, 3 figuren aan het vliegeren, en drie figuren die muziek maken, in goede staat ø8cm.
Lot van 12 spaarpotten, 30 er jaren, in kachelvorm o.a. Fobrux, in goede staat 9-15cm.
Antieke tinnen Kraantjeskan, omstreeks 1780 Barok, oudere reparatie poot. 42cm.
Mooie vooroorlogse chrome metalen 6 lichts hanglamp, in goede originele staat 56x60ø Cond:G
Drie oude porseleinen figuren, 1 goudfazant, keramiek, 1 gems onduidelijk gemerkt, 1 x gerold bavaria vogel(chip) 17cm. Cond:R/G
Elegante strakke creolen GG 585/000 met briljanten. Vierkante klapcreolen, Merk Quinn, met een lijn met 3 briljanten, totaal 0.06 crt. Grootte 11 mm. Breedte 6 mm. ca 8,7 gr Nieuw.
Gouden oorschroeven, 585/000, met jade. Oorschroeven met ovale zetkast met meanderachtige rand bezet met ovaal cabouchon geslepen jade, ø 12x8 mm. Grootte 13x16 mm. ca 4,7 gr. In goede staat.
Oude vooroorlogse messing wandlamp met antieke kap, in goede staat. 30x35x22øcm.
S.Seidel omstreeks 1980, Duitse school, vaas met bloemen op marmeren tafel, naar oud voorbeeld, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:G
Drie delig kaststel, Chinees porselein 1e helft 20e eeuw voorstelling met Chinese voorwerpen, gemerkt, 30x11øcm. Cond;G
Twee zilveren miniaturen, 835/000, Een hoefsmid met paard, 5,5x3,5x3cm, en een boer die de koe melkt, 4,5x3x2cm. Totaal ca 56 gr.
Elegante gouden broche 750/000 met diamanten. Broche in de vorm van een bewerkte strik met een soort linten in RG. In het midden van de strik zit een halve maan in WG bezet met briljanten. In totaal 1...
Onduidelijk gesigneerd rechts (rood) Duitse school, vaas met zonnebloem, olieverf op linnen. 60x70cm. Cond:G
Oud Perzisch kleed, handgeknoopt, rood-groen-creme-zwart, floraal decor 155x210cm. Cond:R/G
Kavel met 11 (zilveren) munten bestaande uit: 2x 1 Gulden (1955, 1957), 7x 2,5 Gulden (1929, 1930, 1931, 1933, 1938, 2x 1960) en 2x 10 Gulden (1973 en 1x (1945-1970)). Diverse kwaliteiten.
Kristallen tafelstuk op zilveren voet, 835/000. Geslepen kristallen schaal met hartenrand en ruitbewerking. In het midden voorzien van een kristallen geslepen kandelaar op zilveren voetje met parelran...
Oud Perzisch kleed, lichtbruin-rood-blauw etc. Cond:R/G 195x128cm.
Geslepen kristallen tafelstel met 3 zoutvaatjes met geslepen ster op de bodem en voorzien van 835/000 zilveren fraai bewerkte hanfgreep, Mt. C.J Begeer-Utrecht, omstreeks 1870, 10x14 cm. In goede staa...
Grote bisquit porseleinen Engel met heilig kruis, gemerkt met kruik. R en 366, 20e eeuw 27cm. Cond;G
Collier van koord met daaraan barnstenen en metalen elementen.