Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

18e eeuwse Chinese sauskom
Resultaat: 130 EUR

17e-18e eeuwse Chinees porseleinen sauskom met floraal decor, in goede staat 5x19,5x10,5cm.

Sture Lundgren, kust
Resultaat: 40 EUR

Sture Lundgren 1963 Zweedse school, kustgezicht, pastel op papier 47x38cm. Cond:G

Drie Japanse houtsnedes
Startprijs 120 EUR

Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 27-38cm. Cond;R/G

Spinet met bankje
Resultaat: 800 EUR

Oude Spinet met bankje, gemaakt door G. Klop te Garderen 1974, rood-goud gelakt, in goede staat 80x132x85cm.

6 P. Regout borden
Resultaat: 40 EUR

Zes antieke societe ceramique maastricht borden met hanen decor, omstreeks 1880 in goede staat 19øcm. Cond:G

Porseleinen eierset
Resultaat: 120 EUR

Antieke Duitse porseleinen eierdophouder met 6 eierdoppen, omstreeks 1900, ongemerkt 10x23x13cm. Cond;G

Televisie meubel
Startprijs 350 EUR

Modern wit gelakt televisiemeubel, design Munari. 2e helft 20e eeuw in goede staat. 40x50x150cm.

Zilveren armband Biedermeier
Startprijs 45 EUR

Zilveren armband, 835/000, met Biedermeier gravures. Armband met langwerking schakels versierd met Biedermeier gravures met bloemen. Breedte 16 mm. Lengte 19 cm. ca 25,7 gr.

W. Mosblech
Resultaat: 80 EUR

W. Mosblech 1868-1939 Duitse school, vissersboot op zee, olieverf op paneel 70x80cm. Cond:G

Antieke Franse gravure Ravenet
Startprijs 80 EUR

Franse 18e eeuwse ingekleurde gravure door: Francois Ravenet 1706-1774 graveur du Roy depart de Garnison(kleine vrouw rechtsonder) gravure op papier, 57x48cm. Cond:R/G

6 Zilveren fruitmesjes en vorkjes
Startprijs 60 EUR

Zes zilveren fruitmesjes en vorkjes, 800/000. Gecontourneerde heften met gelobte bewerking met verzilverde en vergulde inzetvorken en lemmets. Deels afgesleten vergulding. Lengte 15 cm. In goede staat...

3x antiek Engels aardewerk
Startprijs 50 EUR

Drie 19e eeuwse engels aardewerk, 2 figuren met rozenvaasjes, 1 beschadigd bij rozensteck, 1x staffordshire figuren met hond en vrouw. 15-16cm. Cond;R/G

Grote antieke Chinese schotel, gemerkt
Resultaat: 250 EUR

Zeer grote antieke Chinees porseleinen gesigneerde diepe schotel met wijsheren bij rotsen decor, mooie kwaliteit, omstreeks 1900 of ouder 8x43,6ø

Twee antieke Japanse houtsnedes
Startprijs 100 EUR

Twee antieke gesigneede houtsnedes 19e eeuw, wolf met schildpad, krijger met wapenarsenaal, houtsnedes op papier 26x18cm. 19x14cm. Cond;G

6 Zilveren messenleggers en servetketting
Resultaat: 60 EUR

Zes zilveren messenleggers en een servetketting, 835/000. Messenleggers in de vorm van een tulp, MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer. 7,2x3cm, en een zilveren servetketting met 2 zilveren klemmen vo...

Onduid. gesigigneerd, gitarist
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk, Jose Kwaak? omstreeks 1980, gitaarspelende dame, olieverf op linnen 70x80cm.Cond:G

Parelcollier met witgouden slot
Startprijs 450 EUR

Parelcollier met witgouden, 585/000 sluiting met briljant. Zoetwaterparelcollier, ø 7 mm, versierd met witte, rode en groene kraaltjes en voorzien van een witgouden bolsluiting met briljanten, totaal ...

Armleunstoel
Resultaat: 65 EUR

Antieke Engelse gestoken armleunstoel omstreeks 1900 met florale decors. 93x55x60cm. Cond;G

4 Toby Jugs
Startprijs 70 EUR

Vier oude Engelse keramieken Toby Jugs 20e eeuw, 1x Sylvac Staffordshire, 2x Genuine Staffordshire, Shorter +sow L+D,m 1x ongemerkt. 20-23cm. Cond:G

2 armleunstoelen
Startprijs 150 EUR

Twee negentiende eeuwse mahoniehouten armleunstoelen Louis Philippe omstreeks 1860 kleine beschadigingen, stoffering behoeft aandacht 106x70x67 Cond:R/G

Wedgewood theeservies
Resultaat: 50 EUR

Engels wedgwood theeservies 2e helft 20e eeuw, bestaande uit 12 kop en schotels, suikerpot en melkkan, kom en 6 petit fout bordjes.Cond:G

Peter Meurs, kapschuur
Resultaat: 50 EUR

Peter Meurs (Almelo) Twenste kapschuur met kippen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Schilderij liggend vrouwelijk naakt
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, liggend naakt, olieverf op paneel. 60x122cm. Cond:G

4 Delen porselein cargo, 17e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Vier 17e eeuwse Chinees cargo porselein, 1 kom en 3 grotere schotels met floraal decor. Cond:G

Zilveren ring met goud en zirconia
Resultaat: 25 EUR

Brede zilveren ring, 925/000, gematteerd met in het midden een gouden rond bezet met een zirconia. Breedte 7 mm. ø 54 ca. 6,3 gr.Als nieuw

Kersen hoekkast
Resultaat: 200 EUR

Duitse Biedermeier kersenhouten hoekkast met glasopzet, omstreeks 1820, oudere restauratie, in goede originele staat 183x104x60cm. Cond:G

Carneolen collier met gouden slot
Startprijs 100 EUR

Grof collier met carneolen en gouden, 585/000, sluiting. Geknoopt collier van gefacetteerde carneoolkralen, 13-16mm, bevestigd aan een gouden ovale sluiting, 585/000, met carneool ( gerestaureerd). Le...

Wit Chinese vaas met draak en stempel
Resultaat: 100 EUR

Aparte antieke Chinees porseleinen vaas met opgelegd gouddecor, paradijsvogel en floraaldecor, met zegel, omstreeks 1900, kleinere beschadigingen, porselein is gaaf bij overlay, 32cm. Cond;R/G

Mahonie schrijftafel
Startprijs 200 EUR

Negentiende eeuwse empirestijl mahonietafel omstreeks 1870 met 3 lades en bronzen beslag 78x60x115cm. Cond:R/G

W.C. Staring, Karel de Stoute
Resultaat: 110 EUR

W.C. Staring, Karel de Stoute Hertog van Bourgondie, aquarel op papier 26x19cm. Cond:G

Twee antieke Japanse houtsnedes
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Japanse houtsnedes 18e-19e eeuw, 2x Shunso Katsukawa 1725, strijders te paard, en figuren in Japans huis, 26-17cm. Cond;G

Tafeltje met speeldoos en schaakspel
Resultaat: 60 EUR

Bijzettafel met schaakspel geintarseerd op het blad, en speelstukken en muziekdoos, speeldoos speelt wanneer deksel op getild wordt, moet worden afgesteld 44x37x28cm. Cond:G

Ovaal theekastje
Resultaat: 85 EUR

Mahoniehouten theekastje met afneembaar tablet en geslepen glas, 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x73x50cm.

2 Stoelen
Startprijs 100 EUR

Twee Biedermeier mahoniehouten stoelen met bandintarsia, 19e eeuws armleunstoel en eettafelstoel 100x49x52cm en 80x50x47cm. . Cond:R/G

3 notenhouten stoelen
Startprijs 60 EUR

Drie antieke Duitse notenhouten Grïnderzeit stoelen, omstreeks 1880, in redelijk goede staat 97x55x48cm.

B. Larson, bosgezicht
Resultaat: 65 EUR

B. Larson 21e eeuw riviergezicht met wandelaars, olieverf op paneel 20x24cm. Cond:G

Halve maan tafel met jalouziedeurtjes
Resultaat: 90 EUR

Mahoniehouten Louis Seize stijl halve maantafel met jalousiedeurtjes, lade en bandintarsia, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 69x75x37cm.

Jugendstil etagere
Resultaat: 130 EUR

Leuke antieke eikenhouten jugendstil etage meubel omstreeks 1900, met 2 lades en opstand 135x100x50cm. Cond:G

Bijzettafeltje met parelrand
Resultaat: 100 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten tiltoptafel omstreeks 1960, octogonaal blad en handwerk centraal in blad verwerkt, achter glas, parelrand om het blad. 76x61x61cm. Cond:G

Engels kersen tafeltje
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuws kersenhouten bijzettafeltje met gedraaide poten, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, in goede staat 47x51x35cm.

Schommelbed
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuws grenenhouten schommelbed in goede staat. 80x103x70cm.

Groot handgeknoopt kleed
Resultaat: 150 EUR

Groot oud Perzisch kleed, creme,groen,etc. florale decors 340x217cm. Cond:R/G

4 etsen 18e/19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Vier antieke 18e/19e eeuwse roodkleurige gravures Berthouth sculpt. in passepartout, in goede staat. 24x20cm.

Aquarel Thurin
Startprijs 50 EUR

Thurin omstreeks 1910 figuur onder de bomen, aquarel op papier 80x65cm. Cond:G

S. Kebelle
Startprijs 40 EUR

S.Kebelle Duitse school, Keulse vaas met bloem, olieverf op linnen 46x48cm. Cond;G

A.J. Groenwegen, Rotterdamse haven
Resultaat: 100 EUR

A. Groenewegen omstreeks 1950 Rotterdamse haven, olieverf op linnen 80x40cm. Cond:G

Hutmann, berglandschap
Startprijs 30 EUR

Hutmann Duitse school, riviergezicht in de bergen, olieverf op linnen. 76x58cm. Cond:G

Hoffmann
Resultaat: 30 EUR

Hoffmann, Stuttgart 1890, damesportret met heilig kruis, olieverf op linnen. 60x80cm. Cond:G

2 Werken, winter en ree
Resultaat: 20 EUR

Twee x gesigneerd ,Winter, Duitse school. 1x besneeuwd bosgezicht met reeen(onduidelijk gesigneerd) en 1x beek in besneeuwd berggezicht, gesigneerd Buch. 30x40 en 31x23cm. Aquarel en olieverf op pane...

Ijzeren geldkist
Startprijs 700 EUR

Zeventiende eeuwse ijzeren geldkist origineel sluitwerk mist, voorzien van een eenvoudig later slot, verder in goede staat 43x85x47cm. Cond;R/G

Messing wandlamp, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Franse bronzen wandlamp in Louis Seize stijl 1e helft 20e eeuw in goede staat 63cm.

Busch Ratenov microscoop
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse Busch ratenov microscoop in originele kist, omstreeks 1900 44x23x11cm. Cond;G

Jugendstil lijst met tegels
Startprijs 140 EUR

Jugendstil stijl wandstuk met porseleinen plaquettes en bronzen montuur, vrouw met vleugels 21e eeuw 40x47x4cm. Cond:G

Bronzen dekselpot met draken
Startprijs 300 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees bronzen dekselvaas met olifanten en draken, floraal decor, 58cm. Cond:G

Sabel
Startprijs 60 EUR

Vroege degen met bronzen heft, 18e eeuws of ouder in goede staat, mooie patina, 80cm.

Setje messen
Resultaat: 100 EUR

Lot van 5 Oosterse messen/dolken 20e eeuw, 30x45cm. Cond;G

Bronzen hanglamp, 5 albast schalen
Startprijs 60 EUR

Vooroorlogse bronzen hanglamp, 5 lichts met albasten lichtschalen deels gelijmd, omstreeks 1930 in goede staat, 30x55øcm. Cond:G

15 x poesie album
Startprijs 135 EUR

Vijftien oude poesie albums met inhoud, 20e eeuw( leuk voor verzamelaar) 17-20cm. Cond;G

Glas-in-lood lamp
Resultaat: 60 EUR

Oude Tiffany stijl glas in lood hanglamp met libelle decor, 2e helft 20e eeuw in goede staat 30x45øcm

Mahonie theestoof
Startprijs 110 EUR

Twee delen koperwerk, mahonihouten met messing theestoof en messing kan met roodkoperen com fort, omstreeks 1900 32x36x27cm. en 37x28x18lcm. Cond;G

Groot 19e eeuws ivoren beeld
Startprijs 950 EUR

Schitterend groot antiek ivoren japans of Chinees beeld, voorstellende een oude man met bamboe, vishengel en tabakspijp, goede kwaliteit en in zeer goede staat. 42cm.

Chinese netsuke, monnik op varken, gesigneerd
Startprijs 175 EUR

Antieke gesigneerde ivoren netsuke, voorstellende een oude man op wildzwijn, 19e eeuw 4,2cm. Cond:G

4 Hohners, mondharmonika
Startprijs 60 EUR

Vier mooie vooroorlogse Duitse Hohner mondharmonica's, 1x Hohner echo, 1x vermona, 1x the 64 chromonica 4 octaves professional, 1x blues Harp, 11,5-20cm. Cond:G

Empire postzegeldoos
Resultaat: 100 EUR

Empire stijl postzegeldoos met vergulde messing applicaties, 19e eeuw 3,2x7,3x10,8cm. Cond;G

2 Tafellampen, chroom en voet
Startprijs 80 EUR

Twee mooie tafellampen met chrome voet 2e helft 20e eeuw in goede staat 66cm.

3 miniaturen op ivoor
Resultaat: 115 EUR

Drie oude miniaturen op ivoor, gedeeltelijk geschilderd, 20e eeuw 5x4cm. Cond:G

Krantenhouder
Resultaat: 45 EUR

Oude 50er jaren lectuurhouder, mahoniekleur met 2 koetsen voorstellingen. 57x50x28cm. Cond:G

Boekensteunen
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Hollandse boekensteunen van marmer met vissers figuren man en vrouw, omstreeks 1910 compositiemetaal. 16x13x8cm. Cond;G

2 kandelaren
Resultaat: 100 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kandelaren met onyx, in goede staat 13cm. Cond;G

2 reclameborden Bols+Tabak
Resultaat: 100 EUR

Twee oude hollandse reclameborden achter glas, 1x Douwe Egberts tabak, 1x Bols Ligeurs, 50/60er jaren, 108x23 en 60x46cm. Cond;G

Mini beer thermometer
Startprijs 50 EUR

Klein antieke Schwarzwald thermometer met beer omstreeks 1920. 17,5cm. Cond:G

Handgedreven Oosterse dekselpot
Startprijs 50 EUR

Oosterse handgedreven verzilverde dekseldoos, 20e eeuw 12x10øcm. Cond;G

Lexicon Latino-Belgicum
Resultaat: 20 EUR

Lexicon Latino-Belgicum Novum 1738, Samuele Pitisco. Woordenboek Latijn-Nederlands. 23x19,5x8cm. Cond.: R-G

Houten wandconsole
Resultaat: 60 EUR

Eikenhouten gestoken wandconsole 18e-19e eeuws, arcanthus bladdecor, in goede staat 35x40x27cm.

Bontmantel, vos
Resultaat: 80 EUR

Oude bontmantel, vos, Thomas Kerandonis Furs, in goede staat, maat S, 120cm.

Lot diverse kunstboeken
Startprijs 25 EUR

Lot diverse oude kunstboeken, in redelijke en goede staat, o.a. Delfts, Tin, en kunst van A tot Z. 20-45cm. Cond:R

Twee miniaturen
Startprijs 100 EUR

Twee fijngeschilderde miniatuur schilderijen, door D'arti Lancret, 3 figuren aan het vliegeren, en drie figuren die muziek maken, in goede staat ø8cm.

Lot spaarpot kachelmodel
Startprijs 120 EUR

Lot van 12 spaarpotten, 30 er jaren, in kachelvorm o.a. Fobrux, in goede staat 9-15cm.

Tinnen kraantjeskan
Startprijs 30 EUR

Antieke tinnen Kraantjeskan, omstreeks 1780 Barok, oudere reparatie poot. 42cm.

Hanglamp Art Deco
Startprijs 65 EUR

Mooie vooroorlogse chrome metalen 6 lichts hanglamp, in goede originele staat 56x60ø Cond:G

3 Porseleinen figuren
Startprijs 80 EUR

Drie oude porseleinen figuren, 1 goudfazant, keramiek, 1 gems onduidelijk gemerkt, 1 x gerold bavaria vogel(chip) 17cm. Cond:R/G

Gouden creolen
Startprijs 350 EUR

Elegante strakke creolen GG 585/000 met briljanten. Vierkante klapcreolen, Merk Quinn, met een lijn met 3 briljanten, totaal 0.06 crt. Grootte 11 mm. Breedte 6 mm. ca 8,7 gr Nieuw.

Gouden oorschroeven met jade
Resultaat: 150 EUR

Gouden oorschroeven, 585/000, met jade. Oorschroeven met ovale zetkast met meanderachtige rand bezet met ovaal cabouchon geslepen jade, ø 12x8 mm. Grootte 13x16 mm. ca 4,7 gr. In goede staat.

Wandlamp
Resultaat: 25 EUR

Oude vooroorlogse messing wandlamp met antieke kap, in goede staat. 30x35x22øcm.

S. Seidel, bloemstilleven
Resultaat: 75 EUR

S.Seidel omstreeks 1980, Duitse school, vaas met bloemen op marmeren tafel, naar oud voorbeeld, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:G

3-Delig kaststel, begin 20e eeuw
Startprijs 100 EUR

Drie delig kaststel, Chinees porselein 1e helft 20e eeuw voorstelling met Chinese voorwerpen, gemerkt, 30x11øcm. Cond;G

2 Zilveren miniaturen
Resultaat: 50 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, Een hoefsmid met paard, 5,5x3,5x3cm, en een boer die de koe melkt, 4,5x3x2cm. Totaal ca 56 gr.

Gouden strikbroche met briljanten
Startprijs 825 EUR

Elegante gouden broche 750/000 met diamanten. Broche in de vorm van een bewerkte strik met een soort linten in RG. In het midden van de strik zit een halve maan in WG bezet met briljanten. In totaal 1...

Onduidelijk gesigneerd, stilleven
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd rechts (rood) Duitse school, vaas met zonnebloem, olieverf op linnen. 60x70cm. Cond:G

Perzisch kleed
Startprijs 60 EUR

Oud Perzisch kleed, handgeknoopt, rood-groen-creme-zwart, floraal decor 155x210cm. Cond:R/G

Kavel munten
Resultaat: 60 EUR

Kavel met 11 (zilveren) munten bestaande uit: 2x 1 Gulden (1955, 1957), 7x 2,5 Gulden (1929, 1930, 1931, 1933, 1938, 2x 1960) en 2x 10 Gulden (1973 en 1x (1945-1970)). Diverse kwaliteiten.

Kristallen tafelstuk met zilveren voet
Resultaat: 120 EUR

Kristallen tafelstuk op zilveren voet, 835/000. Geslepen kristallen schaal met hartenrand en ruitbewerking. In het midden voorzien van een kristallen geslepen kandelaar op zilveren voetje met parelran...

Perzisch tapijt
Resultaat: 35 EUR

Oud Perzisch kleed, lichtbruin-rood-blauw etc. Cond:R/G 195x128cm.

Kristallen tafelstel
Resultaat: 40 EUR

Geslepen kristallen tafelstel met 3 zoutvaatjes met geslepen ster op de bodem en voorzien van 835/000 zilveren fraai bewerkte hanfgreep, Mt. C.J Begeer-Utrecht, omstreeks 1870, 10x14 cm. In goede staa...

Bisquit porseleinen engel
Startprijs 60 EUR

Grote bisquit porseleinen Engel met heilig kruis, gemerkt met kruik. R en 366, 20e eeuw 27cm. Cond;G

Koord collier barnsteen
Resultaat: 60 EUR

Collier van koord met daaraan barnstenen en metalen elementen.