Twee zilveren pillendoosjes en een zilveren vingerhoed. 800/000. Zeshoekig pillendoosje emt strakke grove bewerking langs de rand met scharnierend deksel. Een rond pillendoosje, roodverguld met rand m...
Collier van olijfgroene parels, gemaakt uit natuurlijk materiaal met magneetsluiting. ø 10 mm, Lengte 41 cm. Nieuw
Wildcouvert voorzien van zilveren grepen, 835/000. Een wildcouvert bestaande uit een mes en een vleesvork met hoekig geslepen heften. MT.: J.A.A.Gerritsen, Amsterdam/ Zeist 1906-1919. Gekeurd met een ...
Twee geslepen kristallen potjes met divers slijpsel en geslepen kristalen binnenstopjes, 925/000 zilveren doppen, 1x Londen anno 1927 en 1x Birmingham anno 1911, hoogte 6 cm, In goede staat
Antieke Hollands zilveren bowllepel met handgravure op steel 835/000 Grootkeur. jl X:1882, MT: Kuijlenburg, Schoonhoven. ca 78 gram lengte 21cm. In zeer goede staat
Zilveren 935/000 lipstickhouder met zwart emaille en florale afbeeldingen. 6 cm ca 13 gr.
Twee kristallen odeurflaconnen met zilveren dop, 835/000. Eén ovale flacon met vlakken deels met ruitslijpsel. Voorzien van zilveren dop en hals met meanderbewerking en bekroond met een bloem. Dop iet...
Fraai gevormd zilveren zoutvat op voet met diverse florale afbeedlingen, onbekende merken en voorzien van oude belastingkeuren omstreeks 1900, ca 68 gr 6,5x7x5,5cm.
18e Eeuwse damesdolk met parelmoergreep versierd met zilveren palmetversiering bij de aanzet en voorzien van een schild in de greep, 835/000. Lengte 27 cm.
Gouden collier en hanger, 585/000. Hanger in de vorm van een kwastje, antiek model, GG 585/000, lengte 41 mm. De hanger hangt aan een Gourmetcollier, ø 1,5mm en 45 cm lang met tussenoog op 43 cm. Tota...
Set van een hanger en oorstekers met barnsteen. Een grote ovale barnsteen gemaakt als hanger met zilveren bloemelementen en 2 bijpassende oorstekers met een zilveren bloemelement. 25x34 en 49x38 mm. c...
Groot stuk barnsteen, Rusland, met zilver gemaakt tot hanger.Rechthoekig. (breuklijnen in de barnsteen) 44x52 mm.
Zilveren oorhangers met barnsteenhangers. Oorringen met scharnier voorzien van bewerkt hanger waaraan een bewerkte driehoekige barnstenen hanger zit. Lengte 72 mm.
Lot diverse sieraden bestaande uit een collier van bloedkoraaltakjes, ivoor en een soort grote camee broche
Set double sieraden bestaande uit een fraaie ketting ingelegd met blauw en groene emaille, 44-52 cm, een double choker met blauw-groene inleg, manchetknopen met parelmoer en een horloge, Cordella.
Lot met diverse sieraden bestaande uit 4 kralen snoeren en een lang collier en een collier met filigrainachtige hanger.
Zilveren ring, 800/000, met bauwe en witte stenen. Zilveren slagring met markiesgeslepen blauwe stenen en 3 rond gefacetteerde zirconia's. ø 58
Zilveren dubbeltjesarmband. Armband met een dubbele rij dubbeltjes, 1930-1941. Voorzien van een veeroog. Lengte 19 cm. Breedte 3 cm. ca 25,9 gr.
Zilveren cameehanger, 800/000. Ovale hanger met gladde rand met getorste versiering. Bezet met een fraai uitgesneden camee. 25x18mm. De brochering is verwijderd.
Lot sieraden met muntjes: bestaande uit een armband met 2 rijen met muntjes van 5 cent ( 1850) en een broche van een kwartje (1939) en een los muntje van 5 cent.
Lot met vijf kralencolliers bestaande uit een snoer met schuimkoraal, een snoer takjes koralen, ivoor, gitten en parels.
Lot met diverse sieraden bestaande uit o.a. diverse broches, colliers, armband en ringen.
Lot sieraden bestaande uit een zilveren zakhorloge met rosé rand, en 2 double hangers, een met blauwe steen en een met rood/bruine steen.
Twee broches met haarwerk, zilver en zilver verguld. Twee ovale broche met een zwart bewerkte rand en een venster met haarwerk. ø 32x26 mm. Totaal ca 14,5 gr. In redelijk goede staat.