Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Japans mechanisch speelgoed
Startprijs 80 EUR

Drie maal oud blikken speelgoed, 2e helft 20e eeuw Japan/ China, rode limousine met touristen(batterij functie) blikken boot T.M Japan met baterij functie, roulette speler plaything Japan 18-37cm. Con...

Porseleinen dekselschaal
Startprijs 80 EUR

Oude porseleinen dekselschaal met putti en zwanendecor en strijdwagen. 2e helft 20e eeuw gemerkt R.B Chips 27x26x12cm. Cond:R/G

Bloedkoraal collier met gouden slot
Resultaat: 200 EUR

Collier van 2 rijen bloedkoraal met gouden bloemsluiting met bloedkoraal. Collier van ronde bloedkoralen, ø 4,5 mm, bevstigd aan een bloemsluiting met geschulpte rand en bloedkoraal, ø 14 mm. Lengte 4...

Bisquit porseleinen engel
Startprijs 60 EUR

Grote bisquit porseleinen Engel met heilig kruis, gemerkt met kruik. R en 366, 20e eeuw 27cm. Cond;G

J. Messe, binnenhof met avondverlichting
Resultaat: 50 EUR

J. Messe binnenhof met avondverlichting, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

Oud aandeel
Startprijs 20 EUR

Antiquarisch Amerikaans aandeel, parrot silver and copper company, capital 2300 Dollar. nr. 2960, shares 50, in lijst en goede staat 29x18,8cm.

2 medailles Wilhelmina
Resultaat: 40 EUR

Twee medailles Wilhelmina voor trouwe dienst met oorkondes, 1x brons en 1x zilver, 2,7øcm. Cond;G

13 Munten 1 Gulden 1897-1931
Resultaat: 45 EUR

Kavel met 13 munten van 1 Gulden Nederland waaronder; 2x1897, 1x1913, 4x1928, 2x 1929 en 4x 1931. Diverse kwaliteiten.

Kavel munten
Resultaat: 60 EUR

Kavel met 11 (zilveren) munten bestaande uit: 2x 1 Gulden (1955, 1957), 7x 2,5 Gulden (1929, 1930, 1931, 1933, 1938, 2x 1960) en 2x 10 Gulden (1973 en 1x (1945-1970)). Diverse kwaliteiten.

Japanse vaas
Resultaat: 100 EUR

Oude gemerkte Chinese vaas met drakendecor, groen en floraal decor, 1e helft 20e eeuw 25,5x10øcm. Cond:G

Zilveren 2,5 Gulden 1872
Resultaat: 35 EUR

Zilveren munt van 2,5 Gulden uit 1872.

Lot ansichtkaarten Nederland
Startprijs 50 EUR

Groot lot oude Hollandse ansichtkaarten 20e eeuw 15x11x3,5cm. Cond:R/G

Onduidelijk gesigneerd, Zweden
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950 kustplaats met aanlegstijger, olieverf op linnen 33x40cm. Cond:G

Bloemvaas met onderschaal
Startprijs 100 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met lekschaal, 1e helft 20e eeuw met familie verte tuindecor, in goede staat 17x21,5øcm.

Twee gouden tientjes
Resultaat: 400 EUR

Twee gouden tientjes, 1932, Wilhelmina. ca 14 gr. In goede conditie

Zilveren oorhangers, ring en hanger
Resultaat: 55 EUR

Set sieraden, goud op zilver 925/000, met witte, zwarte en turkooiskleurige stenen. Set bestaande uit oorhangers, hanger en ring met een ovale rozet, ø 19x28 mm, met in het midden een turkooiskleurige...

Zilveren briefopener
Resultaat: 30 EUR

Zilveren 925/000 briefopener met rond heft, Mt. Esmann Juweliers Utrecht jl.:P; 1975, ca 29gr. 19,5cm. In goede staat

Zilveren schaar met ketting
Resultaat: 140 EUR

Schaar met zilveren grepen aan ketting met rokhaak. Grepen met fruitversieringen met gladde ronde ogen en een jasseron ketting bevestigd aan een rokhaak. Voorzien van keur voor vreemde werken. Totaal ...

2 19e eeuwse Engelse gravures
Startprijs 50 EUR

Twee grote 19e eeuwse Engelse gravures the farmers boy going to the mill, engraved James Ward engraved W.M. Leney.60x46cm.Cond:G

Gouden ring met safiier en smaragd
Startprijs 1.450 EUR

Prachtige witgouden ring, 585/000, met smaragd, saffier en diamant. Ring in Art-Deco stijlbezet met diverse smaragden en saffieren, totaal ca 1,29 crt, en 12 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,1...

Witgouden ring met saffier en diamant
Resultaat: 290 EUR

Witgouden rting, 585/000, met saffier en diamant. Witgouden ring met peervormig gefacetteerde blauw saffier, 1,12 crt, versierd met een rand bezet met kleien diamantjes, totaal ca 0,06 crt. ø 54, ca 3...

Witgouden hanger met parel
Startprijs 1.300 EUR

Unieke witgouden hanger 750/000 met een Zuidzee parel en diamanten. Mooie sierlijke hanger met royale Zuidzeeparel, ø 15/16 mm. In de staaf van de hanger zitten 3 diamantjes ca. 0.023 crt. Lengte hang...

Besamin
Startprijs 1.000 EUR

Zilveren Besamin toren, 925/000, Duits, op ronde en gecontourneerde schacht. Een torenspits met een scharnierend deurtje en 4 bewegende belletjes, bekroond met 5 windvanen. MT.: Otto Wolter Silverware...

3 Maharadja ringen
Resultaat: 100 EUR

Drie Maharadja ringen, witmetaal met turkoois en lapis en koraal. Eén voorzien van grote lapis lazuli met gravure van een dier. 5x6 cm ø 63-64-74