Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Zilveren vingerhoedjes
Startprijs 30 EUR

Twee zilveren vingerhoeden. Kleine vingerhoed, 925/000, Engels, met stipmotief en 3 filetranden, voorzien van gladde brede rand. MT.: James Swann & Son, Birmingham jl.: Y: 1948. 17x22 mm. En een vinge...

Gouden hanger met haar
Resultaat: 80 EUR

Gouden hanger, 585/000, met haar. Grote ovale hanger met Biedermeier bewerking aan de achterzijde, met geribbelde rand en aan de voorzijde voorzien van een haarwerk. ø 32x42 mm. ca 11 gr. iets gedeukt...

Gouden ring slangmodel
Startprijs 80 EUR

Gouden ring, 585/000 in de vorm van een slangekop. Ring met overlopend deel aan de bovenzijde, met slangekop en staart met witte en rode stenen. ø 52 ca 2,8 gr. Als nieuw

Bloedkoralen collier 3 rij, gouden slot
Startprijs 350 EUR

Collier van bloedkoraal met gouden streeksluiting. 3 Rijen bloedkoraal, tonmodel ø 3mm, bevestigd aan een antiek vierkant streekslot,3x3 cm, met filigrain, bloemen en "hoornen des overvloeds" wat bes...

Gouden ring met steen
Startprijs 80 EUR

Gouden ring, 585/000, met groene tijgeroog. Ring met bovenop een rand gemaakt uit gouden schulpen met daarin een rond cabouchon geslepen groen tijgeroog. 3,1 gr. ø 55 In goede staat

Gouden ring, Onyx
Resultaat: 130 EUR

Gouden herenring, 585/000, met onyx. Zegelring met rechthoekige onyx afgerond bij de hoeken. ca 9 gr. ø 62

Gouden oorstekers diamant en onyx
Startprijs 180 EUR

Gouden oorhangers, 585/000, met onyx en diamant. Lange oorhangers met grote onyxen, totaal ca 12,12 crt, voorzien van geslepen ruitvorm. De onyx is met een 3 diamantjes, 2 wit en een zwarte, totaal ca...

Gouden ring met briljant
Resultaat: 210 EUR

Gouden ring, 585/000, met briljant. Ring, open gespleten model met in het midden een ruitvormige zetting met daarin 12 briljanten, totaal ca 0,44 crt W/SI-P.Breedte ring 12 mm ø 57 ca 5,5 gr.

Gouden ring met briljant
Startprijs 260 EUR

Brede gouden ring, 585/000, met briljanten. Brede strakke ring, bovenzijde 9 mm, met een witgouden dubbele rozet bezet met 19 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,36 crt W/SI. ø 59

Witgouden ring met diamant
Startprijs 580 EUR

Witgouden herenring, 585/000, met diamanten. Strakke herenring bezet met een vierkant met 25 gefacetteerde getinte diamanten met en zwart gerhodineerde ondergrond. In de band van de ring zijn aan weer...

Hanger met blauw topaas en bergkristal
Startprijs 120 EUR

Hanger, 375/000, met blauw topaas en bergkristal. Grote rozethanger met in het midden een grote ovaal gefacetteerde blauw topaas, 10x15 mm en daaromheen een open rand met 10 rond gefacetteerde bergkri...

Carneool armband
Startprijs 80 EUR

Armband van grote carneolen met een gouden sluiting, 585/000, met carneool. 12 Grote gefacetteerde carneolen, ø 16 mm, met een ovale sluitig met in het midden een carneool en voorzien van grote eindst...

2 Parelsnoeren
Startprijs 40 EUR

Twee colliers van zoetwaterparels, een collier van ovaal/ronde parels, ø 9mm, 45 cm en een collier van kleine en grotere grillig gevormde parels, multicolour, 4-8mm. Lengte 70 cm

Collier platte barnsteen, ogen geschakeld
Resultaat: 80 EUR

Collier van platte barnstenen door middel van ogen geschakeld. Verlopend collier van ovaal geslepen barnstenen met diverse insluitsels. 16x29-20x35 mm. lengte 55 cm. ca.51 gr.

Kralenbeurs met zilveren greep
Startprijs 80 EUR

Kralenbeurs met zilveren greep, 835/000. Fraaie kralenbeurs met halve maanvormige zilveren greep, versierd met Biedermeier krulgravures. Voorzien van oog. MT.: J. van geelen, Schoonhoven, jl.:B;1886. ...

2 Zilveren miniaturen
Startprijs 120 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, een spinnenwiel en een ovaal gecontourneerde tafel op sierlijke krulpoten. 6,5-10 cm. totaal ca 61 gr. In goede staat

Zilveren loddereindoosje
Startprijs 100 EUR

Achtkantig 835/000 zilveren loddereindoosje met opgehoogd en gegraveerd schuifdeksel voorzien van diverse ribbels met bladdecor, Mt. C.H Cammans Leeuwarden/Groningen jl.: R:1876. ca 20gr. 3x3x5cm.

Kristallen zoutvaatje
Resultaat: 30 EUR

Geslepen kristallen zoutvaatje met 835/000 zilveren rand en een 835/000 zilveren zoutschepje met gegraveerde steel. Mt, W.F Schuss Amsterdam ca 1870. 5x3 cm.

2 Zilveren roomlepels
Startprijs 120 EUR

Twee zilveren roomlepels. 835/000 met gekrulde steel. Eén steel is voorzien van een schild en versierd met een konijn. MT.: H.Reitsma, Sneek jl.tL1878 en een roomlepel met een hartvormig schild versie...

Zilveren lepel en vork
Startprijs 25 EUR

Zilveren lepel en vork, 835/000, Hollands. Roomlepel bekroond met een vrouw met juk, MT.: Jacob Vos & Co, n.v., Haarlem jl.: J 1919, lengte 16 cm, en een vork met gecontourneerde steel en bak voorzien...

Zilveren miniatuur, Spinnewiel
Resultaat: 35 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, spinnewiel. MT.: Niekerk, Schoonhoven. 9x4x2cm ca 34 gr.

Zilveren miniatuur, met blauw glas
Resultaat: 40 EUR

Zilveren miniatuur met blauw glas, 800/000. Een sleekoets van blauw glas getrokken door 2 zilveren paarden. 9,5x3,5cm. In goede staat.

Zilveren miniatuur, koets
Resultaat: 80 EUR

Zilveren miniatuur, 835/00, de gouden koets. Met vier paarden, de koetsier op de bok en een mannetje aan de achterkant van de koets. 13x3x5cm ca 66 gr. In goede staat.

Zilveren miniatuur, vogelkooitje
Startprijs 50 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, een vogelkooi met vogel, aan een standaard. 11 cm ca 31 gr.