Gouden ring, 585/000 in de vorm van een slangekop. Ring met overlopend deel aan de bovenzijde, met slangekop en staart met witte en rode stenen. ø 52 ca 2,8 gr. Als nieuw
Gouden herenring, 585/000, met onyx. Zegelring met rechthoekige onyx afgerond bij de hoeken. ca 9 gr. ø 62
Brede gouden ring, 585/000, met briljanten. Brede strakke ring, bovenzijde 9 mm, met een witgouden dubbele rozet bezet met 19 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,36 crt W/SI. ø 59
Collier van platte barnstenen door middel van ogen geschakeld. Verlopend collier van ovaal geslepen barnstenen met diverse insluitsels. 16x29-20x35 mm. lengte 55 cm. ca.51 gr.
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een spinnenwiel en een ovaal gecontourneerde tafel op sierlijke krulpoten. 6,5-10 cm. totaal ca 61 gr. In goede staat
Achtkantig 835/000 zilveren loddereindoosje met opgehoogd en gegraveerd schuifdeksel voorzien van diverse ribbels met bladdecor, Mt. C.H Cammans Leeuwarden/Groningen jl.: R:1876. ca 20gr. 3x3x5cm.
Zilveren miniatuur, 835/000, spinnewiel. MT.: Niekerk, Schoonhoven. 9x4x2cm ca 34 gr.
Zilveren miniatuur met blauw glas, 800/000. Een sleekoets van blauw glas getrokken door 2 zilveren paarden. 9,5x3,5cm. In goede staat.
Zilveren miniatuur, 835/000, een vogelkooi met vogel, aan een standaard. 11 cm ca 31 gr.