Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden ring met briljant
Startprijs 100 EUR

Gouden bandring, 585/000, met briljant. Bandring, 4 mm, met 7 vierkante vlakken, waarvan 3 bezet met kleine briljanten. ø 53, ca 3,0 gr.

Bloedkoralen collier
Startprijs 100 EUR

Bloedkoralen collier oplopend in dikte 4-6mm en een gouden sluiting. Lengte 45 cm ca. 16 gr

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 50 EUR

Lot van zilveren sieraden bestaande uit een dubbeltjesarmband met 2 losse schakels, 1935-1941, een fijn ankercollier met breidop en een broche, zilver verguld met gouden sluiting.

Zilveren spang
Resultaat: 110 EUR

Spang zilver 835/000. Strakke massieve spang verlopend in breedte, 10-18mm, omtrek ca 38,5 cm. ca 54 gr

Zilveren gourmetarmband
Startprijs 75 EUR

Grote zilveren gourmetarmband, 835/000, Platmodel, breedte 15 mm, dikte 4,5 mm. ca 75 gr. Lengte 20 cm.

Twee zilveren ringen met turkoois
Startprijs 60 EUR

Twee zilveren ringen met Turkoois. Een grote ring met hoorn en turkoois en een ring met een ovale turkoois. Beide ringen zijn vervaardigd uit bewerkt zilver. ø 55 en ø 72. totaal ca 25,6 gr.

2 Zilveren broches markesiet
Startprijs 25 EUR

Twee zilveren broches, 835/000, versierd met markesiet. Een broche in de vorm van een paraplu en een broche in de vorm van een zeilboot. Grootte 30 mm. ca 8,5 gr. In goede staat.

Modern zilveren collier met lapis lazuli
Resultaat: 70 EUR

Modern zilveren staafjescollier, 925/000, afgewisseld met Lapis Lazuli kralen, ø 6 mm. Cilindervomige schakels, ø5x10 mm, met ijsmattering en bajonetsluiting. Lengte 41,5 cm.

Set zilveren wayangsieraden wit
Resultaat: 30 EUR

Set zilveren sieraden met Aziatische voorstelling. Bestaande uit een armband met ovale schakels, een broche met geschulpte rand en een paar oorclips. Totaal ca 35,4 gr. Gestempeld Siam Sterling. Eén o...

Oorschroeven + ring, carneeol/parel
Startprijs 85 EUR

Oorschroeven en ring, 585/000, met carneool en parel. Ring met aan de bovenzijde een rond element met getorste rand, ø 55, en een paar oorschroeven met bijpassende model voorzien van een gouden hange...

3 Armbanden met edelstenen
Startprijs 90 EUR

Drie brede metalen armbanden met scharnier versierd met diverse stenen. Breedte 4-5,5 cm

Kavel zilver en verzilverd
Resultaat: 50 EUR

Lot zilver en verzilverd bestaande uit 2 plated lepels, zilveren gezaagde broche, rond model met geschulpte rand, een zilveren broche met rode steen en een zilveren poederdoos met vergulding.

Verzilverde boulloir
Resultaat: 75 EUR

Chique Engelse verzilverde Boulloir, gemerkt Heirloom Melon, 20e eeuw in zeer goede staat 35cm.

Lot verzilverd met glas
Startprijs 40 EUR

Acht delen verzilverd 20e/21e eeuw en vier delen blauw glas(chips), 2 flesonderzetters, 1 tablet, 1 hengselschaal, 1 sauskom. 11-43cm. Cond:R/G

Bijzondere verzilverde kristallen vaas
Resultaat: 110 EUR

Grote kristallen bokaalvormige hengselvaas met verzilverde monturen, in Louis Seixe stijl, 20e eeuw, 2 chips 30cm. In redelijke conditie

Kristallen theebus
Resultaat: 70 EUR

Geslepen kristallen theebus met geslepen ster op de bodem, amandelslijpsel met geslepen florale graveringen en 836/000 zilveren dop met parelrand, Mt. W Baksteen en C.J.Middendorp Rotterdam, omstreeks...

Karaf met zilver
Resultaat: 50 EUR

Fraaie kristallen karaf, zeskantig verlopend,versierd met geraveerde bewerkingen van manden met bloemen met bloem- en kruldecoraties. De karaf is voorzien van een zilveren hals voorzien van een Bieder...

Inktstel met zilver
Startprijs 200 EUR

Inktstel met kristal en zilver, 835/000 bevestigd op een houten basement. Twee rond geslepen kristallen inktspotjes met zilveren dop versierd met parelrand en een thermometer op bijpassende zilveren v...

Kristallen vaasje
Startprijs 25 EUR

Geslepen kristallen vaasje met fraai geslepen bloemen in een opengewerkte houder. ø4,5x9 cm

Zilveren roomlepel en suikerschep
Startprijs 100 EUR

Zilveren roomlepel en suikerschep met kornalijnen greep, 835/000. Roomlepel met ovale bak met geschulpte rand. De steel is voorzien van een krulornament en grifioen en een suikerschep met vinderbak me...

4 Delen tafelzilver
Resultaat: 30 EUR

Vier delen tafelzilver, 835/000, bestaande uit drie vorken en een strooilepel, allen met gecontourneerde steel en voorzien van Biedermeier gravures. 2 Vorken MT.: A. Kuijlenburg Pz, Schoonhoven jl.: P...

Kristallen olie- en azijnstel op zilver
Startprijs 110 EUR

Kristallen zuurstel met zilveren houder, 835/000. Twee kristallen zuurpotjes, voorzien van ruitslijpsel en gefacetteerde boldop, geplaatst op een zilveren houder met getorste handgreep en voorzien van...

Inktstel met zilver
Startprijs 160 EUR

Kristallen inktset met zilver, 835/000. Een zwart houten houder op pootjes met 2 kristallen inktpotjes. De inktpotjes zijn bewerkt met een olijfslijpsel en voorzien van zilveren deksel met floraal dec...

Zilveren loddereindoosje
Resultaat: 100 EUR

Bijzonder fraai zilveren loddereindoosje, 835/000. Gecontourneerd rechthoekig met fraaie getrembleerde bewerking en een gegraveerd paard. 40x47x50 mm. ca 32 gr. jl.: U:2004. In uitstekende staat