Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Etui met 12 kristallen onderleggers
Resultaat: 60 EUR

Twaalf antieke kristallen messenleggers in cassette, omstreeks 1930 in goede staat, 3x12x30cm.

Djokja zilveren ronde schaal
Resultaat: 250 EUR

Grote Djokja zilveren ronde schaal met gecontourneerde geschulpte rand. ø27x5cm.Totaal ca 506 gr. In originele doos. In goede staat

Uurwerk met centrale secondewijzer
Startprijs 100 EUR

Vroeg 19e eeuws Frans uurwerk 8 daags met touwtjesslinger(bel en belophanging mist) uurwerk loopt aan gave emaille wijzerplaat. 10øcm. Cond:R/G

RAM Colenbrander vaas, "Woelig"
Resultaat: 550 EUR

Antieke Arnhemse RAM Colenbrander vaas, decor Woelig, letters: 51D WVTT, in goede staat 15,5x9,5øcm.

2 Antieke Chineze vazen
Startprijs 1.300 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met uiterst gedetailleerde beschilderde emaille decor met keizerlijke figuren en hoogwaardigheidsbekleders. in goede staat 25,5x11,3øcm.

Mahonie kistje met messing inlegwerk
Resultaat: 100 EUR

Antieke mahonie Boulle documentenkist, met koperinleg, omstreeks 1900 in zeer goede staat 12,5x32x22cm.

2 Chromen designlampen met kap
Startprijs 130 EUR

Twee moderne chromen designlampen, in goede staat 80x40øcm.

Comtoise
Resultaat: 110 EUR

Prachtige 19e eeuwse comtoise met vergulding, prachtige gave emaille wijzerplaat met cartouches en datum aanduiding, in zeer goede staat 133cm. Cond:G

Parelcollier met briljant hanger
Startprijs 280 EUR

Parelcollier met gouden bolletjes, sluiting en hanger met briljant. Collier van zoetwaterparels, versierd met 54 gladde gouden bolletjes, in het midden voorzien van een gouden hanger, ø 9 mm, in de vo...

2 Porseleinen flacons
Startprijs 350 EUR

Twee grote porseleinen Franse flacons, 19e eeuw met opengewertke bloemen en gouddecor, beschadigingen aan bloemen. 22cm. Cond:R/G

Grote Wanli pot 16e eeuw, blauw/wit
Resultaat: 1.200 EUR

Grote blauwwitte Chinees porseleinen vaas met wanli decor, 20e eeuw, 39x33øcm. Cond:G

Schwarzwalder wandklok
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse Schwarzwald wandklok omstreeks 1870 met portretmedaillons gelithografeerd, compleet met gewichten en slinger 33x26x13cm Cond:R/G

Friese staartklok
Resultaat: 170 EUR

Negentiende eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans en spiegels. Cond:G 140cm.

Tinnen kraankan
Resultaat: 80 EUR

Negentiende eeuwse tinnen kraantjeskan met originele beschilderigen omstreeks 1800, in goede originele staat 44cm. Cond:G

18e eeuws Duits bord
Resultaat: 125 EUR

Handbeschilderd 18e eeuws porseleinen bord, gemerkt, mogelijk Duitsland, Fulda 1788-1789, chips bovenrand 4x28øcm. Cond:G

Plafondlamp
Resultaat: 50 EUR

Antieke hanglamp van messing, omstreeks 1900, 3 lichts, 94x70øcm. Cond;G

Porseleinen Empirestijl vaas
Resultaat: 70 EUR

Porseleinen Empirestijl vaas met gouddecor en handgeschilderde figuren voorstelling, 20e eeuw gemerkt met een Fenix, mooie kwaliteit, in goede staat 21,5cm.

Zilveren hengselmandje
Resultaat: 150 EUR

Fraai zilveren hengselmandje, 835/000, Zeskantig model versierd met landelijke taferelen met diverse figuren. Voorzien van een getorst handvat en met 2 klapdekseltjes jl.: O: 1898 7x5,5x8 cm. ca 63 gr...

Smeedijzeren wieg met messing Deco delen
Startprijs 150 EUR

Antieke smeedijzeren schommelwieg, omstreeks 1800, in goede staat 180x108x67cm.

2 Zilveren lepels
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren lepels, 835/000, bestaande uit een gedenklepel met dubbel getorste steel en bekroond met een figuur. De lepel is voorzien van een gravure aan de voor en achterzijde. En een compotelepel ...

Antiek haardscherm
Resultaat: 50 EUR

Antiek messing haardscherm met restvergulding en geschilderd paneel met waterlelies en libelle, 113x60x20cm. Cond:G

Franse vergulde spiegel, 19e eeuw
Resultaat: 500 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Franse vergulde spiegel Louis seize stijl, in zeer goede staat, 225x90cm. Cond;G

Twee houtgesneden lampen
Resultaat: 80 EUR

Twee decoratieve goudkleurige houtgesneden tafellampen in de vorm van Chinese Foohonden 2e helft 20e eeuw, 76cm. Cond:G

Hohner Tango, in doos
Startprijs 50 EUR

Zeldzame vooroorlogse Duitse Hohner Tango, mondharmonica in originele doos, 18x6x3cm. Cond:G