Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Marmeren pendule
Resultaat: 120 EUR

Antieke Franse Louis Philippe pendule omstreeks 1870 van albast met messing, 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en veerslinger, achterste pootje m ist. 34,5cm. Cond:G

Jean Leon, dames op straat
Startprijs 500 EUR

Jean Leon, Belgische school, moeder met kind op strand, olieverf op paneel, 35x62cm. Cond:G

Jugendstil opaline kaststel
Resultaat: 20 EUR

Antieke Jugendstil opaline glazen kaststel omstreeks 1900 met florale beschildering, deels vervaagd, geen beschadigingen 24-41cm. Cond:G

Lapis Lazuli collier
Resultaat: 70 EUR

Collier van lapis lazuli, geslepen in ronde en ovale schijven, 21x31 en ø 29 mm. Lengte 50 cm

Twee houtgesneden lampen
Resultaat: 80 EUR

Twee decoratieve goudkleurige houtgesneden tafellampen in de vorm van Chinese Foohonden 2e helft 20e eeuw, 76cm. Cond:G

Louis W. van Soest
Startprijs 500 EUR

Louis Willem van Soest 1867-1948 Hollandse school, kleurrijk stilleven met bloemen, penseel etc. olieverf op linnen Cond:G 41x52cm.

Klokkenstel met wit marmeren putti
Resultaat: 325 EUR

Antiek wit marmeren klokkenstel omstreeks 1870 met putti's en amor, 8 daags uurwerk, halfuurslag en veerslinger, in goede staat 40-43cm.

Zilveren doos
Startprijs 170 EUR

Zilveren tabaksdoos, 835/000, Hollands, met ribmotief, scharnierend deksel en zilveren ornamenten op de hoeken versierd met krul- en ruitgravures. Aan de binnenzijde voorzien van een gravure: G.B.M. M...

Hohner Tango, in doos
Startprijs 50 EUR

Zeldzame vooroorlogse Duitse Hohner Tango, mondharmonica in originele doos, 18x6x3cm. Cond:G

Etui met 12 kristallen onderleggers
Resultaat: 60 EUR

Twaalf antieke kristallen messenleggers in cassette, omstreeks 1930 in goede staat, 3x12x30cm.

E. Bartsch
Resultaat: 100 EUR

E. Bartsch Duitse school Berlin-Dom met figuren, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Tibetaanse wijnkist
Startprijs 40 EUR

Tibetaanse met lederbekleedde en beschilderde wijnkist, 21e eeuw 16x34x26cm. Cond:G

Bloedkoraal en gitten
Startprijs 40 EUR

Snoer bloedkoralen takjes en een snoer verlopende gitkralen, wat beschadigd

RAM Colenbrander vaas, "Woelig"
Resultaat: 550 EUR

Antieke Arnhemse RAM Colenbrander vaas, decor Woelig, letters: 51D WVTT, in goede staat 15,5x9,5øcm.

Peter Klashorst, "Smoking Girl"
Startprijs 200 EUR

Peter klashorst 1957, smoking girl, acryl op linnen, 30x40cm. Cond:G

2 Tabletten met 6 onderzetters
Startprijs 60 EUR

Twee antieke keramieken dienbladen omstreeks 1920, met 6 onderzetters keramiek, alle met vernikkelde omranding, fruit en blauwe bessendecor. 7-40cm. Cond:G

Doos met 2 klokken
Resultaat: 35 EUR

Twee Duitse 19e eeuwse Schwarzwalder klokken(incompleet), beschadigingen, 30cm. Cond:R/G

2 Antieke Chineze vazen
Startprijs 1.300 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met uiterst gedetailleerde beschilderde emaille decor met keizerlijke figuren en hoogwaardigheidsbekleders. in goede staat 25,5x11,3øcm.

Zilveren oorhangers met parelmoer en zirconia
Startprijs 35 EUR

Oorhangers zilver gerhodineerd, 925/000 met parelmoer en zirconia. Staafoorhangers met onderaan een hartvormige zirconia, ø 11 mm. Hierboven zit een trapeziumstuk met parelmoer. Lengte 25 mm. ca 8.3 g...

2 Porseleinen flacons
Startprijs 350 EUR

Twee grote porseleinen Franse flacons, 19e eeuw met opengewertke bloemen en gouddecor, beschadigingen aan bloemen. 22cm. Cond:R/G

Monnik
Resultaat: 330 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, Monnik met kruik en groentes, olieverf op paneel, 47x57cm. Cond:G

Franse vergulde pendule
Startprijs 250 EUR

Antieke vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met 8 daags uurwerk, halfuurslag en touwtjesslinger. Vrouw aan het bidden. 35cm. Cond:G

Antieke veterhaak
Startprijs 30 EUR

Antieke veterhaak 28cm. met 925/000 zilveren heft voorzien van gedreven engelenhoofden met vleugels, MT.: S.Blanckensee & Son Ltd, Birmingham jl.:D 1903

Set wandkandelaars
Startprijs 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse 4 lichts wandkandelaren met rocailles, compositiemetaal. 42x40x35cm. Cond:G