Antieke Hollands zilveren bowllepel met handgravure op steel 835/000 Grootkeur. jl X:1882, MT: Kuijlenburg, Schoonhoven. ca 78 gram lengte 21cm. In zeer goede staat
Grote gobelin wandkleed in houten omlijsting met figurendecor, 20e eeuw 204x90cm. Cond;G
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten biedermeier kast, met volle zuilen en tollen, omstreeks 1850, 2 delig in goede staat. 188x115x55cm.
Zilveren ankercollier, 835/000, met een zilveren bloemhanger bezet met barnstenen, ø 30 mm. Lengte 49 cm. ca. 8,1 gr.
Porseleinen Empirestijl vaas met gouddecor en handgeschilderde figuren voorstelling, 20e eeuw gemerkt met een Fenix, mooie kwaliteit, in goede staat 21,5cm.
Antieke Duitse eikenhouten gestoken bijzettafel in renaissance stijl zeshoekig, omstreeks 1880 in goede staat 76x50x58cm.
Grote Russische lakwerkdoos, jongen met paradijsvogel 2e helft 20e eeuw, kyrillisch gesigneerd, 19,5x6,5x3cm. Cond:G
Antiek hangkastje omstreeks 1910 van eikenhout met schappen en lades achter de deur, medicijnkastje, in goede staat 57x36x17cm.
Collier van lapis lazuli, geslepen in ronde en ovale schijven, 21x31 en ø 29 mm. Lengte 50 cm
Antieke zwartmarmeren inktpot met bronzen armaturen, omstreeks 1910, in goede staat 11x35x19cm.
Oude Chinese houtgestoken plantentafel met marmeren blad, floraal decor, blad gescheurd, 20e eeuw Cond:R 48x31x31cm.
Lot met diverse sieraden bestaande uit o.a. diverse broches, colliers, armband en ringen.
Zilveren tabaksdoos, 835/000, Hollands, met ribmotief, scharnierend deksel en zilveren ornamenten op de hoeken versierd met krul- en ruitgravures. Aan de binnenzijde voorzien van een gravure: G.B.M. M...
Negentiende eeuwse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel met groen vilt, omstreeks 1870 in goede staat 76x84x96cm. Cond:G
Chinese rol met 8 Chinese erotische afbeeldingen, 20e eeuw 29x190cm. Cond;G
Twee antieke Imari porseleinen pijpvazen omstreeks 1900, gemerkt met opliggende emaille bechildering, 24x11ø Cond:G
Snoer bloedkoralen takjes en een snoer verlopende gitkralen, wat beschadigd
Chinese bronsgegoten pot op drie pootjes, gemerkt met drakendecor 21e eeuw 9x12øcm. Cond;G
Zeldzaam Petrus Regout kinderservies 19e eeuws, soepterrine, serveerschaal, fruitschaal, suaskom, 2 ronde serveerschalen, 3 ronde borden, peper-zout-mosterd stel, 2 vleeswaren schaaltjes, 3 ovale scha...
Twee vooroorlogse veldkijkers, messing met metaal en leder, 1x Russisch 1931+nr. Cond:G 16cm.
Wortelnoten theetafel met lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw staande op Queen Anne poten, in goede staat 72x52x82cm.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuindecor, 2 oude haarlijnen 27,5ø Cond:R
Zilveren speld, 925/000, met zirconia's. Merk Esprit. Broche in de vorm van een veiligheidsspeld bezet met een rij met 4 zirconia's. Grootte 55x13mm. ca7,0 gr. Nieuw
Klaas Bernink 1913-1996, zeldzaam vroeg werk van Klaas Bernink uit de 60er jaren, stadsgezicht met telefoonkabels(tentoonstelling Galerie Tardy) olieverf op linnen 59x80cm. Cond:G