Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren bowllepel
Startprijs 90 EUR

Antieke Hollands zilveren bowllepel met handgravure op steel 835/000 Grootkeur. jl X:1882, MT: Kuijlenburg, Schoonhoven. ca 78 gram lengte 21cm. In zeer goede staat

Gobelin in lijst
Resultaat: 60 EUR

Grote gobelin wandkleed in houten omlijsting met figurendecor, 20e eeuw 204x90cm. Cond;G

Mahonie kast
Startprijs 160 EUR

Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten biedermeier kast, met volle zuilen en tollen, omstreeks 1850, 2 delig in goede staat. 188x115x55cm.

Zilveren collier met Barnsteen bloem
Resultaat: 35 EUR

Zilveren ankercollier, 835/000, met een zilveren bloemhanger bezet met barnstenen, ø 30 mm. Lengte 49 cm. ca. 8,1 gr.

Porseleinen Empirestijl vaas
Resultaat: 70 EUR

Porseleinen Empirestijl vaas met gouddecor en handgeschilderde figuren voorstelling, 20e eeuw gemerkt met een Fenix, mooie kwaliteit, in goede staat 21,5cm.

Zeshoekige tafel
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse eikenhouten gestoken bijzettafel in renaissance stijl zeshoekig, omstreeks 1880 in goede staat 76x50x58cm.

Russisch lakwerkdoosje
Startprijs 70 EUR

Grote Russische lakwerkdoos, jongen met paradijsvogel 2e helft 20e eeuw, kyrillisch gesigneerd, 19,5x6,5x3cm. Cond:G

Antiek hangkastje
Resultaat: 40 EUR

Antiek hangkastje omstreeks 1910 van eikenhout met schappen en lades achter de deur, medicijnkastje, in goede staat 57x36x17cm.

Lapis Lazuli collier
Resultaat: 70 EUR

Collier van lapis lazuli, geslepen in ronde en ovale schijven, 21x31 en ø 29 mm. Lengte 50 cm

Inktset marmer
Resultaat: 35 EUR

Antieke zwartmarmeren inktpot met bronzen armaturen, omstreeks 1910, in goede staat 11x35x19cm.

Aziatische bloementafel met marmer (kapot)
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinese houtgestoken plantentafel met marmeren blad, floraal decor, blad gescheurd, 20e eeuw Cond:R 48x31x31cm.

Lot diverse sieraden
Resultaat: 20 EUR

Lot met diverse sieraden bestaande uit o.a. diverse broches, colliers, armband en ringen.

Zilveren doos
Startprijs 170 EUR

Zilveren tabaksdoos, 835/000, Hollands, met ribmotief, scharnierend deksel en zilveren ornamenten op de hoeken versierd met krul- en ruitgravures. Aan de binnenzijde voorzien van een gravure: G.B.M. M...

Mahonie speeltafeltje
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel met groen vilt, omstreeks 1870 in goede staat 76x84x96cm. Cond:G

Rol prenten, erotica
Startprijs 90 EUR

Chinese rol met 8 Chinese erotische afbeeldingen, 20e eeuw 29x190cm. Cond;G

2 Imari pijpvaasjes
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Imari porseleinen pijpvazen omstreeks 1900, gemerkt met opliggende emaille bechildering, 24x11ø Cond:G

Bloedkoraal en gitten
Startprijs 40 EUR

Snoer bloedkoralen takjes en een snoer verlopende gitkralen, wat beschadigd

Bronzen pot met oren en stempel
Startprijs 90 EUR

Chinese bronsgegoten pot op drie pootjes, gemerkt met drakendecor 21e eeuw 9x12øcm. Cond;G

Petrus regout kinderservies
Resultaat: 170 EUR

Zeldzaam Petrus Regout kinderservies 19e eeuws, soepterrine, serveerschaal, fruitschaal, suaskom, 2 ronde serveerschalen, 3 ronde borden, peper-zout-mosterd stel, 2 vleeswaren schaaltjes, 3 ovale scha...

2 vooroorlogse veldkijkers
Resultaat: 60 EUR

Twee vooroorlogse veldkijkers, messing met metaal en leder, 1x Russisch 1931+nr. Cond:G 16cm.

Wortelnoten theetafel
Resultaat: 200 EUR

Wortelnoten theetafel met lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw staande op Queen Anne poten, in goede staat 72x52x82cm.

18e eeuwse Chinese schotel
Startprijs 80 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuindecor, 2 oude haarlijnen 27,5ø Cond:R

Zilveren speld Esprit
Startprijs 25 EUR

Zilveren speld, 925/000, met zirconia's. Merk Esprit. Broche in de vorm van een veiligheidsspeld bezet met een rij met 4 zirconia's. Grootte 55x13mm. ca7,0 gr. Nieuw

Schilderij Klaas Bernink
Resultaat: 1.750 EUR

Klaas Bernink 1913-1996, zeldzaam vroeg werk van Klaas Bernink uit de 60er jaren, stadsgezicht met telefoonkabels(tentoonstelling Galerie Tardy) olieverf op linnen 59x80cm. Cond:G