Duitse Sitzendorf porseleinen figuur, man met luit, omstreeks 1950. 13,5cm. Cond:G
Aparte gemerkte Chinees porseleinen vaas, 20e eeuw 28x13øcm. Cond;G
Twee 18e eeuwse gesigneerde Chinese Familie verte dekselpotten met bamboedecor, dekseluiteinden beschadigd 13x10ø Cond:R/G
Vier x Delftsblauw keramiek, 20e eeuw, 2 dekselvazen, deksel met stopverf vastgezet, 2 borden, oud Delft. 26,5cm. 24øcm. Cond;G
Twee antieke Delftsbaluwe aardewerken plooiborden omstreeks 1900, naar 18e eeuws voorbeeld met landschap en pauwendecor, gemerkt 4,5x26ø Cond;G
Acht delen Chinees porselein 19e eeuw, 6 kleine rijstwijn kopjes met teksten en figuren in natuur, 2 kommen met floraal decor. 3,3x10,7øcm. Cond:G
Twee delen porselein 19e eeuw, staffordshire figuur met vaas en 1x bisquit porselein bloemenvaas met putti en lam, Duitsland, 15-12cm. Cond;G
Twee gemerkte bisquit porseleinen figuren Frankrijk 20e eeuw gemerkt Roger, beschadigingen aan de handen. 19-23cm.
Grote antieke Petrug Regout Maastricht wandschotel met boeren decor omstreeks 1880 in goede staat 39ø Cond:G
Antieke renaissance stijl majolica sierbord omstreeks 1900 met cherubijnkoppen en engelen monogram I.B. in goede staat 23,7øcm.
Twee antieke bloempotten omstreeks 1900 1x florale guirlandes en goudrand(keramiek), 1x landschapsdecor, handbeschilderd(porselein) 20-23cm Cond:G
Oude Chinese kantonese vaas met krijgers, 20e eeuw, gemerkt, in goede staat 30cm.
Duitse Dresden porseleinen kaarskandelaar met putti 30-50er jaren met opgewerkt rozendecor, in goede staat 20cm. Cond;G
Vier porseleinen Villeroy en Boch figuren door R. Benedikt 2e helft 20e eeuw 1 tennisracket gelijmd. 11-25cm. Cond;R/G
Vier Hollandse delftsblauwe keramieken borden, 20e eeuw, 3x porseleyne fles 1x Delfts Hollandse schaal. ø23cmen 6x23x34cm.. Cond;G
Twee delen antiek Petrus regout Maastricht omstreeks 1900, grote sierschotel, decor Persian, kastkom decor Japan 15-39øcm. Cond:G
Antieke fayence dekselvaas omstreeks 1900, neo renaissence, gelijmd. cco.coa.clos.e.c. XVII, 50cm. Cond;M
Galle stijl glazen vaas, 2e helft 20e eeuw oranje-paars-cassis, in goede staat 23cm.
Acht delen oud kristal, 3 vazen, 2 bobonnieres, schenkkan, dekseldoos, 1 houder, minimale chip mogelijk. 6-25cm Cond;G
Vijf oude kunstglazen figuren, 2e helft 20e eeuw, o.a. Leonardo, 2x ijsbeer, zeeleeuw en 2x vogel. 6-17cm. Cond:G
Drie oude karaffen, antiek met gravures en zilveren hals, facetgeslepen klein, modern Luigi Bormioli 15-23cm. Cond:R/G
Drie delen Murano glas, 2e helft 20e eeuw, olifant, vaasje mand met bloemen en losse peer. 14-25cm. Cond:G
Jugendstil Iriserend glazen schaal met geschupte omranding, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 31x32x5cm. Cond:G
Grote Murano kunstglazen mand, 2e helft 20e eeuw in goede staat, 34cm.