Antieke mahonie Boulle documentenkist, met koperinleg, omstreeks 1900 in zeer goede staat 12,5x32x22cm.
Set met zilveren sieraden, 925/000, met blauwe en witte stenen, bestaande uit een hanger, een ring een een stel oorhangers gemaakt uit 3 peervormige rozetten bezet met 3 peervormige blauwe stenen met ...
Antieke Hollands zilveren bowllepel met handgravure op steel 835/000 Grootkeur. jl X:1882, MT: Kuijlenburg, Schoonhoven. ca 78 gram lengte 21cm. In zeer goede staat
Lot met diverse sieraden bestaande uit o.a. diverse broches, colliers, armband en ringen.
Twee moderne chromen designlampen, in goede staat 80x40øcm.
Zilveren speld, 925/000, met zirconia's. Merk Esprit. Broche in de vorm van een veiligheidsspeld bezet met een rij met 4 zirconia's. Grootte 55x13mm. ca7,0 gr. Nieuw
Klaas Bernink 1913-1996, zeldzaam vroeg werk van Klaas Bernink uit de 60er jaren, stadsgezicht met telefoonkabels(tentoonstelling Galerie Tardy) olieverf op linnen 59x80cm. Cond:G
Witgouden broche, 585/000, met diamant. Staafbroche, strikmodel, bezet met diverse kleine diamanten en een parel, ø 6 mm. Lengte 5 cm. ca. 7,5 gr.
Twee antieke bronzen beeldjes met gietstempel Bergmann omstreeks 1900 Wenen, 1x Faun, 1x naakte dame bij piedestal 14-15cm Cond:G
Negentiende eeuwse tinnen kraantjeskan met originele beschilderigen omstreeks 1800, in goede originele staat 44cm. Cond:G
Uniek pendant Cornelis le mair 70er jaren, 2 landschappen in 19e eeuwse stijl met figuren, olieverf op paneel, 40x50cm. Cond;G
Groot antiek bronzen beeld omstreeks 1900 Jugendstil, Orientalse vrouw met wateremmers, gemonogrammeerd K.L en gietstempel, Uriella Modelle de Cologne, serienr. 2183, 55cm.
Zeven zilveren bestekdelen, 835/000, versierd met diverse voorstellingen en figuren. Bestaande uit 2 theezeven, 2 vleesvorkjes, een cakeprikker en 2 lepels. Versierd met o.a. molens, boten, figuur met...
Vier bronzen figuren 60er jaren vermoedelijk Duitsland, muscicerende en dansende figuren, maker onbekend 21-22cm. Cond;G
Kees Terlouw 1890-1948 boten in stadsgracht, olieverf op linnen 51x78cm. Cond:G
Michael Schwarze 1939 Krefeld Corpus met groot oor, bronzen sculptuur, in goede staat.
Piet van Wijngaerdt 1873-1964, vaas met witte rozen, olieverf, 60x50cm. Cond;G
Harm Kamerlingh Onnes 1893-1985, landschap met ruine, aquarel op papier 24x34cm. Cond:G
Zakhorloge met zilveren horlogeketting, (BWG) Horloge, ø 46 mm, glas en wijzer ontbreken met een verlopende horlogeketting met gourmetschakel. Lengte 28 cm.
Jean Leon, Belgische school, moeder met kind op strand, olieverf op paneel, 35x62cm. Cond:G
Antieke hanglamp van messing, omstreeks 1900, 3 lichts, 94x70øcm. Cond;G
Zilveren armband, 835/000, verlopend model met in het midden voorzien van 7 rond gefacetteerde saffieren, totaal ca 0,21 crt. De armband is voorzien van een ijsmattering. Breedte armnband 4,5-10 mm me...
Louis Willem van Soest 1867-1948 Hollandse school, kleurrijk stilleven met bloemen, penseel etc. olieverf op linnen Cond:G 41x52cm.
Antieke smeedijzeren schommelwieg, omstreeks 1800, in goede staat 180x108x67cm.