Grote antieke bronzen tafelschaal omstreeks 1890, romantische figuren in tuin decor en floraal decor 5x51x19,5cm. Cond;G
Vroeg 19e eeuwse Weense Boudoir klok met spiegel en lade, omstreeks 1820, houtgestoken met vergulding, stil uurwerk, emaille wijzerplaat, 38x36x27cm.
Jugendstil stijl keramieken beschilderde schaal met floraal en vlinderdecor, bronzen monturen. dame met zweepslag decor. 21e eeuw 15x39x23cm. Cond:G
Negentiende eeuws Franse torenklok omstreeks 1870, goudkleurig(compositiemetaal) 8 daags stil uurwerk met veerslinger 54,5cm. Cond:G
Midden Amerikaanse terracotta figuur via opgraving aangekomen, gelijmd, 10cm. Cond;R
Zilveren 835/000 dekseldoos met houten binnenwerk, inscriptie op deksel: onderwijzersspaarbank O/D het NOG 1945-1965, Mt A. Presburg en Zn. Haarlem jl.:T:1954. ca 245gr. 4,5x15x9cm.
Twaalf diverse oude Oosterse witmetalen ringen met o.a. turkoois, lapis en koraal.
Antieke Duitse regulateur, omstreeks 1880 Gründerzeit compleet met kroon en tollen in goede staat 85cm. Cond:G
Twee antieke enkelloops pistolen omstreeks 1800 met graveringen. In goede originele staat 17-18cm. Cond:G
Strakke zilveren ring, 925/000, met rode stenen. Strakke brede ring met 5 baquette geslepen rode zirconia's. Breedte 8 mm. ø 57 Nieuw
Antieke mahonie Boulle documentenkist, met koperinleg, omstreeks 1900 in zeer goede staat 12,5x32x22cm.
Antieke Franse Louis Philippe pendule omstreeks 1870 van albast met messing, 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en veerslinger, achterste pootje m ist. 34,5cm. Cond:G
Twee moderne chromen designlampen, in goede staat 80x40øcm.
Gouden hanger, 585/000, met Meissen prselein. Rechthoekige gouden zetkast met strakke rand bezet met een rechthoekig stuk Meissen porselein, blauw beschilderd met een gouden draak. Grootte 28x14 mm. c...
Cabaret van kristal met zilveren rand, 835/000.Vierkant cabaret met golvende hoeken en aan de zijkant filetranden, geplaatst op 4 zilveren bolpoten. MT.: Fa Goudsmit & Roelof Citroen, 's Gravenhage jl...
Zilveren suikerschep en theezeef met ivoren heft, 835/000. Suikerschep met vleugelbak en filet en getorste versieringen aan de rand met ivoren bewerkte steel, 11 cm en een theezeef met ronde bak versi...
Granatencollier met gouden sluiting, 585/000. Collier van 2 rijen gefacetteerde granaten, ø 5 mm, bevestigd aan een gouden sluiting in de vorm van een bloem, versierd met bolletjes en graveerwerk, met...
Vier zilveren miniaturen, 835/000, bestaande uit een vrouw bij de pomp, 5x3x3cm, een vrouw met een juk, MT. Nieuwpoort nv Nieuwpoort, 3,5x3x4cm, een viskraam met verkoper en klant, 3,5x4,5x3cm en kaze...
Antiek wit marmeren klokkenstel omstreeks 1870 met putti's en amor, 8 daags uurwerk, halfuurslag en veerslinger, in goede staat 40-43cm.
Negentiende eeuwse tinnen kraantjeskan met originele beschilderigen omstreeks 1800, in goede originele staat 44cm. Cond:G
Twee zilveren antieke lepels, Hollands 835/000 fraai versierde antieke lepels met om de bak een bewerkte geschulpte rand met een steel met Biedermeier bewerking, beiden voorzien van restauratie Jl: Q ...
Gouden ring 750/000 met peridot en briljant. Mooie entouragering met in het midden een ovale peridoot, ø 8.5x6.5 mm, met een dubbele rand met in totaal 28 briljanten totaal ca. 1.00 crt W
Antieke hanglamp van messing, omstreeks 1900, 3 lichts, 94x70øcm. Cond;G
Twee Duitse 19e eeuwse Schwarzwalder klokken(incompleet), beschadigingen, 30cm. Cond:R/G