Vier 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen borden, 2x Wanli gelijmd en beschadigd, 1x 18e eeuws Queng Long, gaaf, 1x 18e eeuws Kang Xi gelijmd. 23,5-29cm. Cond;R/G
Chinees porseleinen bord 18e eeuws met goud en tuindecor, haarscheur, 22,2øcm. Cond:M
Grote oude Satsuma porseleinen dekselvaas met tuindecor, in goede staat 40cm. Cond:G
Verzameling Limoges Franse porseleinen miniaturen, 2e helft 20e eeuw, circa 20 delen 3-10cm.
Antieke gesigneerde Chinees porseleinen lachende boedha, 1e helft 20e eeuw of ouder. 20,5cm. Cond:G
Duits porseleinen Hutschenreuther servies Form Dresden, 10 kop en schotels, vaas, schaal, 2 terrines, 2 melkkannen, minimale chip mogelijk, 10-37cm. Cond;G
Zeven delen antiek Chinees porselein 16e-17e eeuw, 2 bolle vaasjes, grote bolvaas, 2 kleine kommen, 2 grote kommen, beschadigingen en haarlijnen 8-15,5 Cond:R/G
Oude Weens porseleinen dekseldoos in eivorm met romantische voorstelling, 20e eeuw in goede staat 8,5x12x8cm. Cond:G
Drie 18e eeuwse Delfts aardewerken borden met floraal decor, 3 met lichte randglazuurschade, 1 met chip. 32,5cm. Cond:G
Vijf antieke Chinese porsleinen Cargo diepe schotels, 16e-17e eeuw, met floraal decor, twee met oude haarlijn 24-26cm. Cond:G
Twee antieke Delftsbaluwe aardewerken plooiborden omstreeks 1900, naar 18e eeuws voorbeeld met landschap en pauwendecor, gemerkt 4,5x26ø Cond;G
Vier x Delftsblauw keramiek, 20e eeuw, 2 dekselvazen, deksel met stopverf vastgezet, 2 borden, oud Delft. 26,5cm. 24øcm. Cond;G
Vier 17e eeuwse Chinees cargo porselein, 1 kom en 3 grotere schotels met floraal decor. Cond:G
Vier grote antieke Chinese porseleinen Cargo schotels, 17e eeuw met floraal decor(grote schotel restauratie) Cond:R/G
Delfse bonbonschaal met geschulpte voorzien van zilveren beugel, 835/000, gezaagd Biedermeier bloemdecor. Schoonhoven, jl.:N:1948 ø 21x13 cm. Wat cracelé
Chinese Yixing theepot met decor, gemerkt, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 8,5x18x11øcm.
Twee 18e eeuwse gesigneerde Chinese Familie verte dekselpotten met bamboedecor, dekseluiteinden beschadigd 13x10ø Cond:R/G
Cheng Lung gemerkte Chinees porseleinen chicken kom, 20e eeuw 7x16øcm. Cond:G
Oude chinees porseleinen Familie Roze vaas 19e-20e eeuw met figurendecor, in goede staat 21,4cm.
Twee oude Chinees porseleinen gemberpotten met bloesemdecor, 20e eeuw, deksel gelijmd. 12-15cm. Cond:G
Grote oude Chinees porseleinen vaas met figurendecor 20e eeuw, gemerkt, 38cm. Cond;G
Aparte antieke Chinees porseleinen vaas met opgelegd gouddecor, paradijsvogel en floraaldecor, met zegel, omstreeks 1900, kleinere beschadigingen, porselein is gaaf bij overlay, 32cm. Cond;R/G
Groot antiek bisquit porseleinen heilig figuur, omstreeks 1900, handbeschildering en gouddecor, heilig hart, in goede staat 45cm.