Drie 18e eeuwse kop en schotels met kustplaatsdecor, schotel met haarscheur, verder goed. 5x10,5ø
Hollandse mahoniehouten empiretafel omstreeks 1830, lichtschade en lichte fineerschade 75x113øcm. Cond:R
Antieke Duitse notenhouten fineer naaitafel omstreeks 1890, in redelijke goede staat 78x48x39cm.
Negentiende eeuwse 1 persoons mahoniehouten biedermeier bed, in goede staat 95x94x200cm.
Antieke Engelse mahoniehouten kastje met bandintarsia omstreeks 1880, 74x103x51cm. in redelijk goede staat.
Antieke Franse eikenhouten spiegel met getorste zuilen, omstreeks 1880 140x90cm. Cond:G
Antieke eikenhouten 4 ladencommode met messing beslag, omstreeks 1900 in goede staat 82x51x88cm.
Antieke mahoniehouten Louis Philippe tafel, omstreeks 1870 met 3 spantpoot, mooi blad met bandintarsia, in goede staat 71x115øcm.
Twee Biedermeier mahoniehouten stoelen met bandintarsia, 19e eeuws armleunstoel en eettafelstoel 100x49x52cm en 80x50x47cm. . Cond:R/G
Negentiende eeuwse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel met groen vilt, omstreeks 1870 in goede staat 76x84x96cm. Cond:G
Grijs gelakte mahoniehouten schildersezel, 2e helft 20e eeuw, 171cm.
Noord Duitse biedermeier mahoniehouten wangentafel, omstreeks 1830 met bandintarsia, lichte fineerschade, tip van 1 vierspantpoot is weg. 76x70x183cm. Cond:R/G
Negentiende eeuws kersenhouten bijzettafeltje met gedraaide poten, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, in goede staat 47x51x35cm.
Engelse mahoniehouten vitrinekast omstreeks 1930, op hoge Queen Anne poten en in goede staat. 194x40x110cm.
Antieke Franse eikenhouten ovale vossenkoptafel(salon) omstreeks 1870, in goede staat. 60x120x110cm.
Twee oude Perzische kleden, Beloudges, aardetinten 156-91 en 99-143cm. Cond;G
Twee Perzische (bid) kleden in aardetinten, in goede staat, 140x85cm. Cond:G
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900, 17e eeuwse scheepskaptein met kijker en anker. 32cm. Cond:G
Antieke bronzen zwaardvechter op zwart marmeren basement, ongemerkt, met etiket Ludvik Simek, chips marmer verder in goede staat 23cm.
Antieke figuur, strandjutter met reddingsboei, gesigneerd Selinski, omstreeks 1900, brons overlay, in goede staat 45cm.
Joseph Krautwald, 1914 Borkendorf Oberschlesien 2013 Rheine, harpspelende figuur, 26x19x2cm.
Antieke bronzen plaquette Keiler met jachthoorn en eiken takken. Omstreeks 1900 20x19x3cm. Cond:G
Oude bronzen buste van Beethoven 1e helft 20e eeuw 19cm. Cond:G
Kristallen beschuitbus met zilveren dop. Kristallen beschuitbus met deksel en onderschotel met diverse slijpsels. voorzien van een zilveren dop versierd met parelrand. 835/000. ø17x25 cm. Minimale chi...