Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

P.Bes, Litho
Resultaat: 50 EUR

Peter Bes, eigendruk 9/25, op het gazon, lithografie op papier 60x50cm.

Marie Acosi
Startprijs 40 EUR

Marie Acosi? moderne compositie van poppen, acryl op linnen 50x50cm. Cond:G

2 Zilveren miniaturen
Startprijs 60 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, bestaande uit een schilder met schildersezel, 5x3x3,5cm en een man met een ton op een kar, 5x2,5x3,5cm. Totaal ca 37 gr.

Collier van bloedkoraal met gouden streekslot
Resultaat: 575 EUR

Fraai collier van bloedkoralen met gouden streekslot, 585/000. Collier met 4 rijen bloedkoralen, 5x7mm, bevestid aan een prachtige rechthoekige sluiting met filigrain met in het midden een ruit versie...

Bloedkoraal snoer
Resultaat: 200 EUR

Collier van bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Collier van ronde bloedkoralen, ø 7 mm, bevestigd aan een gouden gefacetteerde sluiting met lijnbewerking, ø 13 mm. Inclusief veiligheid. Lengte ...

Gemengde techniek naief
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930, gele paarden voor hek, expressief, Duitsland, gemengde techniek op papier 28x21cm Cond:G

Lot van 8 oude schilderijen
Resultaat: 80 EUR

Lot van 8 oude schilderijen divers gesigneerd, olieverf op linnen 30-50cm. Cond;G

Tilly Moes, bloemen op vaas
Resultaat: 80 EUR

Tilly moes, vaas met bloemen, olieverf op paneel 24x19cm. Cond:R/G

Groot zilveren bestek, puntfilet
Resultaat: 1.200 EUR

Zilveren bestek, model puntfilet, 835/000. Bestaande uit 6 tafelmessen, 5 -vorken en 6 tafellepels, 6 dessertmessen, 6 -vorken en 6 -lepels, 6 fruitmessen en -vorken met heft, 2 vleesvorkjes, 5 taartv...

Granaatarmband met gouden streekslot
Resultaat: 250 EUR

Armband met granaat en fraai goudenstreekslot met granaten, 585/000. Armband met 6 rijen granaat, ø 3,5 mm, bevestigd aan een groot gouden streekslot met granaten, ø 30 mm. Voorzien van veiligheidsket...

Collier met gitten, 5 rij
Startprijs 330 EUR

Collier van gitten met grote zilveren sluiting, Collier van rijen gefacetteerde, voornamelijk, gittenkralen, ø 5-5,5 mm, bevestigd aan een grote zilveren streeksluiting met steen in het midden. De slu...

Zilveren bruidegomspijpje pistool
Startprijs 120 EUR

Zilveren bruidegomspijpje in de vorm van een pistool, 835/000, versierd met ruit- en getrebleeerde gravures.ca 1875 Voorzien van restauratie bij de loop en voorzien van een enkel deukje. lengte 12 cm.

Etui met zilveren vleesvorken
Resultaat: 20 EUR

Etui met 4 zilveren vleesvorken, 800/000. Vier zilveren vleesvorken met vergulde tanden en een zilveren heft met krulversiering en aan de onderzijde van de steel een medaillon. Lengte 21 cm. In origin...

Gouden ring bewerkt
Startprijs 100 EUR

Gouden ring 585/000, met ruwe bewerking. Ring met overlopend deel aan de bovenzijde met deels geruwde bewerking. Merk Eclat. ca 4,1 gr. ø 58 Nieuw

Gouden oorstekers met briljant
Resultaat: 800 EUR

Solitair oorstekers GG/WG 585/000 met briljant. Oorstekers GG voorzien van een WG spiegelchaton met daarin een briljant geslepen diamant ca 0.35 crt. per stuk. ca 3.35 gr. ø oorknop 7.8 mm. De oorknop...

Rivarossi H0, HR2052
Resultaat: 90 EUR

Rivarossi H0, HR2052, IRM 3-delige Class 34 Nederlandse spoorwegen dubbeldekker. Met originele doos en in goede staat.

Mehano H0, T294 Alstom Lint 41
Resultaat: 50 EUR

Mehano H0, T294 Alstom Lint 41, dieseltreinstel van Syntus met originele doos in goede staat

4 Delen blauw glas met zilver en 2 zilveren lepels
Resultaat: 160 EUR

Vier delen zilver met blauw glas met 2 zilveren lepeltjes, 835/000. Een mosterdpotje, een zoutstrooier en 2 specerijenbakjes, allen versierd met guirlandes en opengewerkte rand. Geplaatst op strakke p...

Gouden ring met oranje steen
Startprijs 120 EUR

Gouden ring, 585/000, met oranje steen. Ring met grote ovale gefacetteerde oranje steen, 14x10 mm, met brede gouden rand. ø 53 ca. 6,3 gr.

Gouden ring met lichtgroene steen
Startprijs 120 EUR

Gouden ring, 585/000, met licht groene steen. Gouden ring met vierkant uitgewerkte zetkast met krullen, bezet met een smaragd geslepen licht groene steen, 9x11mm. ø 55, ca. 5,5 gr. Steen is iets afges...

Abstract bronzen figuur
Startprijs 60 EUR

Abstracte bronzen sculptuur op houten basement, groen gepatineerd, omstreeks 1960, vermoedelijk Duitsland 35cm. Cond:G

Bronzen plaquette, Laurenz Plannen
Startprijs 60 EUR

Laurenz Plannen, Duitse school, bronzen plaquette in houten omlijsting 9,8x9,8cm.

Bronzen Boedha
Startprijs 250 EUR

Zware bronzen Oosterse dansende boedha met krans, 20e eeuw in goede staat 35cm. Cond:G

Beeld naakte dame
Resultaat: 50 EUR

Gesigneerde vrouwentorso op basement, 20e eeuw E-12 en gemerkt, in goede staat 42cm.