Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Granaat armband, gouden slot
Resultaat: 240 EUR

Armband granaat met gouden 585/000 sluiting. Armband 3 rijen granaat, ø ca 8 mm, met GG bolletjes bevestigd aan een GG ronde sluiting, ø 22.5 mm, met in het midden een granaat, ø 9.8 mm. De sluiting i...

Witgouden hanger met saffier en briljant
Resultaat: 80 EUR

Witgouden rozethanger, 585/000, met saffier en briljant. Rozethanger met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier, 5x4 mm, in een open rand op de saffier zitten afgewiiseld 6 balkjes en 6 z...

Witgouden ring met briljant
Startprijs 750 EUR

Wit gouden Design ring 750/000 bezet met briljanten. Strakke ring met een rechthoek aan de bovenzijde volledig pave bezet met briljanten. Totaal ca 1.71 crt. W/SI, ø 53, ca 9.3 gr.

Jugendstil tafelopzet
Startprijs 100 EUR

Antieke messing verzilverde tafelopzet, omstreeks 1890, Historisme-Jugendstil, met elfjes en rocailles gedecoreerd. 9-27øcm. Cond:G

Jugendstil dekseldoos
Startprijs 50 EUR

Antieke Jugendstil dekseldoos met rozendecor omstreeks 1900(compositiemetaal) in goede staat. 12x15x12cm.

Abstract bronzen figuur
Startprijs 60 EUR

Abstracte bronzen sculptuur op houten basement, groen gepatineerd, omstreeks 1960, vermoedelijk Duitsland 35cm. Cond:G

Zilveren kluwenmandje
Resultaat: 150 EUR

Zilveren kluwenmandje, 835/000, Hollands. Rond mandje met gezaagd spijlenmotief en ovaaldecor. Voorzien van gecontourneerde beugel met opengewerkte peermotieven. Geplaatst op ronde opengewerkte voet m...

Bronzen plaquette, Laurenz Plannen
Startprijs 60 EUR

Laurenz Plannen, Duitse school, bronzen plaquette in houten omlijsting 9,8x9,8cm.

Bronzen Boedha
Startprijs 250 EUR

Zware bronzen Oosterse dansende boedha met krans, 20e eeuw in goede staat 35cm. Cond:G

Beeld naakte dame
Resultaat: 50 EUR

Gesigneerde vrouwentorso op basement, 20e eeuw E-12 en gemerkt, in goede staat 42cm.

Zilveren miniatuur, kabinet
Startprijs 125 EUR

Fraai zilveren kabinet, miniatuur, 835/000, met kuif geplaatst op klauwpoten, met 2 lades en openslaande deurtjes. MT.: Bos Zn, Zandvoort, jl.: q:1976. ca 131 gr.

Zilveren eilepel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren 835/000 eilepel met getorste steel en gegraveerd heft, Mt. C. Hooykaas Schoonhoven, jl.: L: 1895, ca 33gr. 18cm. In goede staat

Grote zilveren broche met steen
Startprijs 30 EUR

Grote ovale zilveren broche met grote bruine steen met aders. 4x7 cm

Gouden oorschroeven, bloedkoraal
Resultaat: 60 EUR

Gouden oorschroeven, 585/000, met bloedkoraal. Oorschroeven met een bloemmodel, voorzien van gravering en een bloedkoraal, ø oorschroef 12 mm. ca.3 gr.

Marokkaanse dolk 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Verzilverde Marrokaanse dolk met houten grip, 20e eeuw 40cm. Cond:G

Kersen Art Deco dekseldoos
Resultaat: 85 EUR

Kersenhouten Art Deco dekseldoos omstreeks 1930, recentelijk professioneel hangepolitourd, in zeer goede staat 12x23,5x18,5cm. Cond;G

Imari petroleumlamp
Startprijs 80 EUR

Negentiende eeuwse Imari petroleumlamp met messing monturen, in goede staat 47cm.

Franse comtoise
Resultaat: 90 EUR

Antieke Franse comtoise met gave emaille wijzerplaat en harpslinger, in goede staat 48x27x17cm. Cond;G

Regulateur
Resultaat: 90 EUR

Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe regulateur, compleet met kroon en tollen, in zeer goede staat 110cm. Cond;G

Kristallen bowlpot met zilver
Startprijs 120 EUR

Kristallen bowlpot versierd met slijpwerk, voorzien van onderschotel en zilveren dop met parelrand.ø21x31 cm. Chips in rand van de deksel en in de rand van de pot.

Kristallen aardbeienschaal met zilver
Startprijs 100 EUR

Kristallen aardbeienschaal met zilveren beugel en kristallen onderschotel, 835/000. Aardbeienschaal met acouladevormige rand met ruitslijpsel op 3 krulpootjes, voorzien van een zilveren beugel met Bie...

Klokje met blauw porselein
Startprijs 200 EUR

Negentiende eeuws vergulde Franse pendule met porseleinen plaquette en wijzerplaat. omsreeks 1860, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger. 35cm. Cond:G

Gouden Prisma horloge
Resultaat: 200 EUR

Gouden dameshorloge, 585/000 Prisma, Rond dameshorloge, ø16,5 mm, met Milaans gevlochten band. Mechanisch, werkend, breuk in glas. ø ca16,3 mm. Lengte 16,5 cm. In goede staat

Horloge Frederique Constant
Resultaat: 325 EUR

Nieuw horloge Frederique Constant, klassiek model met vergulde kast en bruin leren band. Nieuw in originele doos met certificaat. ø kast 28 mm.