Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot zilveren bestek, puntfilet
Resultaat: 1.200 EUR

Zilveren bestek, model puntfilet, 835/000. Bestaande uit 6 tafelmessen, 5 -vorken en 6 tafellepels, 6 dessertmessen, 6 -vorken en 6 -lepels, 6 fruitmessen en -vorken met heft, 2 vleesvorkjes, 5 taartv...

Naaitafeltje
Resultaat: 70 EUR

Wortelnoten Louis Philippe naaitafel, omstreeks 1870, binnenleven met vakverdeling, 3 spantpoot(licht verkleurd door zon) 77x54x42cm. Cond:G

Kapspiegel
Resultaat: 60 EUR

Engelse antieke mahoniehouten kapspiegel omstreeks 1870, met twee houders en deksels, in goede staat 66x53x21cm. Cond:G

Schilderij, H.H. Ros
Resultaat: 90 EUR

H.H.Ros, omstreeks 1920, landschap met paardenkar en figuren, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Man en vrouw op terras
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, man en vrouw op terras bij water, olieverf op paneel. 40x32cm. Cond:G

Naar Mesdag
Resultaat: 50 EUR

Mesdag(naar) omstreeks 1900, vissersboten op zee, olieverf op paneel 28x18cm. Cond;G

Granaatarmband met gouden streekslot
Resultaat: 250 EUR

Armband met granaat en fraai goudenstreekslot met granaten, 585/000. Armband met 6 rijen granaat, ø 3,5 mm, bevestigd aan een groot gouden streekslot met granaten, ø 30 mm. Voorzien van veiligheidsket...

Collier met gitten, 5 rij
Startprijs 330 EUR

Collier van gitten met grote zilveren sluiting, Collier van rijen gefacetteerde, voornamelijk, gittenkralen, ø 5-5,5 mm, bevestigd aan een grote zilveren streeksluiting met steen in het midden. De slu...

H. Haerendel, Hollands havengezicht met figuren
Resultaat: 185 EUR

Harry Haerendal 1896-1991 Duitse school, stadshaven met figuren en visvangst, olieverf op paneel 60x70cm. Cond:G

Ets, Jan Sirks
Startprijs 60 EUR

Jan Sirks 1885-1938, steiger Amsterdam, ets op papier 52x39cm. Cond:G

Julius P.Junghanns, paardenkar
Resultaat: 90 EUR

Julius.P Junghanns 1926, 1876-1958 Duitse school, boer op paardenkar, lithografie op papier 34x39cm. Cond:G

4 Delen blauw glas met zilver en 2 zilveren lepels
Resultaat: 160 EUR

Vier delen zilver met blauw glas met 2 zilveren lepeltjes, 835/000. Een mosterdpotje, een zoutstrooier en 2 specerijenbakjes, allen versierd met guirlandes en opengewerkte rand. Geplaatst op strakke p...

Aquarel J.G. Smits, kinderen bij waterput
Startprijs 200 EUR

J.G.Smits 1851, 1823-1910, kinderen bij waterput, aquarel op papier 22x27cm. Cond:G

Rolf Wafs, bosgezicht
Startprijs 100 EUR

Rolf Wafs omstreeks 1920, Duitse school, bosgezicht met beek olieverf op linnen 70x100cm. Cond:G

Gouden ring met oranje steen
Startprijs 120 EUR

Gouden ring, 585/000, met oranje steen. Ring met grote ovale gefacetteerde oranje steen, 14x10 mm, met brede gouden rand. ø 53 ca. 6,3 gr.

Gouden ring met lichtgroene steen
Startprijs 120 EUR

Gouden ring, 585/000, met licht groene steen. Gouden ring met vierkant uitgewerkte zetkast met krullen, bezet met een smaragd geslepen licht groene steen, 9x11mm. ø 55, ca. 5,5 gr. Steen is iets afges...

Witgouden Choker
Startprijs 2.900 EUR

Prachtige witgouden choker, 750/000, met veel briljanten. Choker gemaakt uit cilindervormige schakels, ø 4,3 mm, voor 2/3 bezet met diamanten. De sluiting bestaat uit een clip versierd met drie rijen ...

Gouden armband breed
Startprijs 1.900 EUR

Mooie brede gouden armband, 750/000, 24 mm. Armband met in het midden een Frans gourmetschakel versierd met een rand met dubbele ballen. Voorzien van bakslot en 2 veiligheden. ca 49 gr. Lengte 20 cm. ...

Zilveren schaar met ketting
Resultaat: 140 EUR

Schaar met zilveren grepen aan ketting met rokhaak. Grepen met fruitversieringen met gladde ronde ogen en een jasseron ketting bevestigd aan een rokhaak. Voorzien van keur voor vreemde werken. Totaal ...

Zilveren broodmand
Resultaat: 300 EUR

Prachtige zilveren broodmand, 835/000, schuitmodel met opengewerkt spijlmotief en een ajour gewerkte baan met een hartmotief. De rand is voorzien van een opgesoldeerde pareldraad en de mand staat op e...

2 Perzische tapijten
Resultaat: 35 EUR

Twee oude Perzische kleden met floraal decor, 1 met zandkleuren, en 1 met blauw-rood. 64x97cm en 140x203cm. Cond':R/G

Horloge lasale
Startprijs 35 EUR

Lasale dameshorloge, double, langwerpig model. 14x20mm. lengte 17 cm. In redelijk goede staat.

Zilveren zakhorloge met chatelaine
Startprijs 360 EUR

Zilveren Zakhorloge, Engels, 925/000, A.W.W. Co. Waltham Mass., ø 49. Met koperen beschermkap. Voorzien van chatelaine met drie signetten, MT.: J.F.Hullerman, jl.: L 1820.

2 Perzische kleedjes 80x60cm.
Resultaat: 60 EUR

Twee kleinere Perzische kleedjes, pastelkleuren, 60x77cm. Cond:G